• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od května/června 2013, najdu zde někoho?

24. října 2013 
holky tady je těch letních diskusí o snažení tolik, že to ani nestačím sledovat :grinning:
2. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady hrozně chválí Nosifol:
http://www.nosifol.cz/#!/uvodni_stranka, http://www.docsimon.cz/zbozi/nosifol-sacky-20x5-5g
je tam taky listovka a ten inositol, takže já jsem si koupila ten inositol samosatně. měl by být taky na správný vývoj buněk a když už nic jiného tak to určitě neublíží
2. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dne smi dr napsala doporučení do Gennetu na genetické vyšetření a případně další potřebná. Vůbec neprotestovala. Říkala, že většinou jak někoho pošle na tyhle vyšetření hned se zadaří:slight_smile:. No a hrozně mě překvapila protože chtěla po tom potratu ještě jeden odběr hCG, jestli je fakt NULA(před 3 týdny bylo 11,5 a dr. co jí zastupovala na dovolené říkala,že to stačí aže nemusím ani na kontrolu). No hCG je fakt 0, tak do konce týdne bych měla dostat MS a pak další kolo:slight_smile:
3. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak vám to holky jde?
17. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dobre :slight_smile:
17. zář 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to moc gratuluji!!! :D
17. zář 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 a co ty?
17. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nic, minulý týden jsme byli s manželem na spermio, to dopadlo dobře, takže teď čeká spousta vyšetření mě a uvidí se co bude dál :frowning2:
18. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 Tak to moc držím palce !!!!! :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc
19. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, tady je nějak mrtvo, kde jste všechny? Tento týden bych měla mít dle výpočtů ovulaci ale testy jsou zatím negativní, tak nevím no:-/ a co vy, jak jste na tom?
26. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief ahoj, mrtvo tu je... ja jsem na tom zatím snad asi víc než dobře... respektive pozitivně :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já vím:slight_smile: kam se teda všechny poděly...?
26. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief netuším, asi se rozplynuly do ostatních diskusí. A co víš, jako že pozitivní? :grinning: kde si na mě přišla ? :grinning:
26. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n šak si psala ne?:slight_smile: ještě to nemáš potvrzené od Dr.?
26. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief ja už nevím, kde jsem to psala a kde ne :slight_smile: určitě jsem to nedavala na zed. Včera jsem byla u dr. kvůli špinění. Ale prcek tam je, je jeden a za 14 dní na kontrolu
26. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak moc ti to přeji, jsem moc ráda, že se vám už zadařilo:slight_smile: a jak se citíš? psychicky a fyzicky?
26. zář 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief no minulý týden mi bylo blbě, ale ted je mi dobře. A po psychické stránce, jsem byla ted docela mimo z toho špinění. Ale snad se to zlepší.
26. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n chápu, člověk neví co se děje a jestli je vše ok, má obavy, ale co jsem tak pročítala, tak je to asi celkem běžný jev ne? Horší bylo kdyby to bylo intenzivnější, užívej si to a doma si to už řekla - rodině a příbuzným?
26. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief ne, obzvlášť po téhle zkušenosti to rodině řekneme až po 12 tém týdnu cca. Zatím to z okolí ví pár lidí, ale dál to rozhlašovat nechci.
26. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je moudré, já nevím teda jestli bych to vydržela neříct, chtěla bych mamce ale ta by to vyslepičila hned, tak asi počkám až k tomu dojde. a v práci chceš být nebo plánuješ dřívější odchod?
26. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief no uvidíme, ono to v práci není růžové a pravděpodobně firma bude končit, takže mi možná nezbude nic jiného, než na neschopenku jít. Ale mám sedavé zaměstnání, takže dokud to pujde, budu normalne fungovat.
já uvidím, jak to půjde, možná to budu muset mamce říct, ted stehujeme a bude divné, kdyz ja nebudu nic tahat.
26. zář 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n aha, anebo jí můžeš říct, že tě chytli záda, tak že to nechceš rači pokoušet:slight_smile:
26. zář 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no moc tady těch příspěvků nepřibývá :grinning: Já se odmlčela, protože u nás to bude asi složitější a nějak jsem se s tím sama musela nejdříve vyrovnat.... V srpnu laparoskopie - diagnostikováno PCO a rozsáhlá endometrioza - naděje na přirozené oplodnění údajně žádné. Následně jsem zázrakem otěhotněla hned po operaci, ale tento týden bohužel potratila :frowning2: Událo se toho strašně moc, pořád to nějak nemůžu vstřebat... snad se vám daří lépe. Jinak gratuluju všem, kterým už se zadařilo... snad se nám taky někdy poštěstí... Hlavně abych už měla tento cyklus za sebou a mohli jsme se zase snažit... to čekání je strašné :frowning2:
9. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reenik ahoj me se povedlo, ale jsem s holkama tady - tak pojď za náma:

http://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin-misto/ivf-v-zari-listopadu/
9. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj, už se tam jdu podívat, díky :slight_smile:
9. říj 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyšlo to :slight_smile: máme termín porodu 14.dubna !
24. říj 2013 ve 22:02  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek