• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@teok tak dejte udobrovaci sexik a uvidis jak se zadari mimi zadari...ty jsou nejlepsi :wink:
26. led 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no asi budeme muset, jinak mám smolíka :grinning: a to jako fakt nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
26. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@valentyna25 Holky dekuji :slight_smile: V utery tam cinknu a uvidim co mi reknou... Stejne mam jeste v planu v utery testovat, abych videla, jestli carka sili.
26. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin snad jo, snad se dočkám..ale testnu až se nedostaví ani ta slabá mrcha:D

@monikaklosova jsem celá nějaká divná...uvidíme..ted se uvidí, zda něco přijde do 15tého:slight_smile:

@teok ty jsem měla včera ráno a myslela jsem, že asi prasknu, ale na ovu je moc brzy a slabou mrchu skoro dvou denní jsem měla..takže se uvidí...
26. led 2014 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vy těhulky, jak se cítíte, nezlobí Vás něco, jako výtok, bolesti atd?
26. led 2014 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no, ja to mam potvrzene testem,nte byla a raky mi to dava pekne sezrat tento mesic :unamused:
26. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no já jsem ted v 6.týdnu a cca poslední 4 dny bolesti ustoupily - předtím mě bolel podbřišek někdy i celý den, tak jsem raději víc ležela...a ted ty poslední dny je to v pohodě, akorát na večer sem tam, ale to už jsem i celkově unavená za celej den tak se to dá dohromady.A výtok mě v podstatě netrápí, sem tam malinko je, ale nějak mě to neznepokojuje...únava už taky polevila a prsa bolí jen málo, takže já jsem momentálně v pohodě :slight_smile: Jediný co cítím jsou menší výkyvy nálad ... :unamused:
26. led 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a co ti dává sežrat?
26. led 2014 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak to je dobře, že je Ti fajn:slight_smile:a jaké máš výkyvy nálad?
26. led 2014 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no, ovulace
26. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me nejak boli svaly, vubec nevim jako z ceho jako :D. Podbrisek citim dost a takovy belavy vytok mam taky obcas. Jinak prsa neboli, spatne mi neni, jsem jen moc stastna :slight_smile:. Jen jeste aby bylo vse jak ma...
26. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok uvidíš, určitě to bude dobré :wink: co by člověk pro mimi neudělal, to znám moc dobře :slight_smile:

My jsme totiž holky když jsem měla ovulaci a tam prostě tulení provozovat nejde...takže jestli jsme založili přesně v ten den, tak to bylo v autě :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak to jsme na tom stejně...také bolest podbřišku ustoupila...jen teda někdy cítím jizvu po císaři,ale to se dá asi očekávat...
26. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin juuuu,vy jste romantici, to nam by neproslo, by asi koukali sousedi :grinning: :grinning: :grinning: ... ale nastesti mlade chrni a jsme tissi :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no my byli někde v lese cestou z obchodu...na sídlišti před panelákem by to nešlo taky :slight_smile:.....nevím jestli to bylo až tak romantické...šup na to at je hotovo a jelo se domů :grinning:
26. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin i tak to je romantika... si nemysli, my to mame v posteli, sup sem sup tam, a nemusime jezdit k lesu :slight_smile:
26. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Krásná práce...
26. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 no já jak kdy, ale teď je pro mě lepší to těhotenství než kojení,jen doufám,že toho posledního prcka budu kojit jak Tynku.
26. led 2014 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf příjemné snažení,zato že mě bude jeptiska :grinning:
26. led 2014 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 káva se v tehu nesmí,kofein by mohl zvýšit tep toho miminka a jeho srdíčko by to nemuselo vydržet,dej si radci karo,ale kafe fakt ne.Mysli na to malý
26. led 2014 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já už spinkám asi:D..heh
26. led 2014 ve 20:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 měla jsem, přítel tu měl Babi,její hygiena katastrofa,spolecnej záchod a já od ní chytla kvasinky,co tu nebyla,tak byl klid a v tehu se zase objevují,ale vzala jsem 2 šipky a výrok žádnej,hezky ustoupili,zítra si vezmu ještě 3 a nechám to bejt a budu je tu mít,mají tendenci se v tehu vracet.bohužel. Štve mě to,ale nic s tím neudělám.Je to boj
26. led 2014 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n já jsem taky asi v 6 týdnu,prsa neboli asi týden,únava je furt,ale byla větší :grinning:
26. led 2014 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No několik dní jsem byla plná energie, veselá, rejpavá...a ted jsem taková posmutnělá a skleslá... asi už se mi v hlavě začínají honit myšlenky, co bude až bude....v pátek jsem musela říct šéfovi, že jsem v tom, po skypu ptž je ted v zahraničí, a celkově to najednou bylo takové konečné a pravdivé, asi i to mě nějak zdolalo a nedá se mi z toho vyhrabat...už aby bylo jaro, třeba i to počasí mě udolává :unamused:
26. led 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 a jaké čípky se v těhu můžou?
26. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak držte palce zítra na UTZ. Pak dám vědět.
Pro dnešek pa pa
26. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
Dekuji a taktez preji // co nejdrive
26. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mate nektera zkusenost s Nosifolem? Hodne to ted propaguji, tak jestli nekdo mate osobni zkusenost, nebo nekoho z okoli kdo by mel?
26. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já ho beru, taky jsem slyšela samou chvalu, doporučila mi ho kamaradka - doktorka!
26. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek