Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
26. led 2014
@teok tak dejte udobrovaci sexik a uvidis jak se zadari mimi zadari...ty jsou nejlepsi 😉
teok
26. led 2014
@lupinpupin no asi budeme muset, jinak mám smolíka 😃 a to jako fakt nechci :-p...
nikipos
26. led 2014
@lupinpupin
@valentyna25 Holky dekuji 🙂 V utery tam cinknu a uvidim co mi reknou... Stejne mam jeste v planu v utery testovat, abych videla, jestli carka sili.
danielka1985
26. led 2014
@lupinpupin snad jo, snad se dočkám..ale testnu až se nedostaví ani ta slabá mrcha😃

@monikaklosova jsem celá nějaká divná...uvidíme..ted se uvidí, zda něco přijde do 15tého:-)

@teok ty jsem měla včera ráno a myslela jsem, že asi prasknu, ale na ovu je moc brzy a slabou mrchu skoro dvou denní jsem měla..takže se uvidí...
danielka1985
26. led 2014
a co vy těhulky, jak se cítíte, nezlobí Vás něco, jako výtok, bolesti atd?
teok
26. led 2014
@danielka1985 no, ja to mam potvrzene testem,nte byla a raky mi to dava pekne sezrat tento mesic :-|
michaela_n
26. led 2014
@danielka1985 no já jsem ted v 6.týdnu a cca poslední 4 dny bolesti ustoupily - předtím mě bolel podbřišek někdy i celý den, tak jsem raději víc ležela...a ted ty poslední dny je to v pohodě, akorát na večer sem tam, ale to už jsem i celkově unavená za celej den tak se to dá dohromady.A výtok mě v podstatě netrápí, sem tam malinko je, ale nějak mě to neznepokojuje...únava už taky polevila a prsa bolí jen málo, takže já jsem momentálně v pohodě 🙂 Jediný co cítím jsou menší výkyvy nálad ... :-|
danielka1985
26. led 2014
@teok a co ti dává sežrat?
danielka1985
26. led 2014
@michaela_n tak to je dobře, že je Ti fajn🙂a jaké máš výkyvy nálad?
teok
26. led 2014
@danielka1985 no, ovulace
valentyna25
26. led 2014
no me nejak boli svaly, vubec nevim jako z ceho jako 😃. Podbrisek citim dost a takovy belavy vytok mam taky obcas. Jinak prsa neboli, spatne mi neni, jsem jen moc stastna 🙂. Jen jeste aby bylo vse jak ma...
lupinpupin
26. led 2014
@teok uvidíš, určitě to bude dobré 😉 co by člověk pro mimi neudělal, to znám moc dobře 🙂

My jsme totiž holky když jsem měla ovulaci a tam prostě tulení provozovat nejde...takže jestli jsme založili přesně v ten den, tak to bylo v autě 😃 😃 😃
lupinpupin
26. led 2014
@michaela_n tak to jsme na tom stejně...také bolest podbřišku ustoupila...jen teda někdy cítím jizvu po císaři,ale to se dá asi očekávat...
teok
26. led 2014
@lupinpupin juuuu,vy jste romantici, to nam by neproslo, by asi koukali sousedi 😃 😃 😃 ... ale nastesti mlade chrni a jsme tissi 😃 😃 😃
lupinpupin
26. led 2014
@teok no my byli někde v lese cestou z obchodu...na sídlišti před panelákem by to nešlo taky 🙂.....nevím jestli to bylo až tak romantické...šup na to at je hotovo a jelo se domů 😃
teok
26. led 2014
@lupinpupin i tak to je romantika... si nemysli, my to mame v posteli, sup sem sup tam, a nemusime jezdit k lesu 🙂
lupinpupin
26. led 2014
@teok 😃 😃 😃
maice
26. led 2014
@lupinpupin Krásná práce...
verik2
26. led 2014
@valentyna25 no já jak kdy, ale teď je pro mě lepší to těhotenství než kojení,jen doufám,že toho posledního prcka budu kojit jak Tynku.
verik2
26. led 2014
@lenkasaf příjemné snažení,zato že mě bude jeptiska 😃
verik2
26. led 2014
@valentyna25 káva se v tehu nesmí,kofein by mohl zvýšit tep toho miminka a jeho srdíčko by to nemuselo vydržet,dej si radci karo,ale kafe fakt ne.Mysli na to malý
danielka1985
26. led 2014
@teok já už spinkám asi😃..heh
verik2
26. led 2014
@danielka1985 měla jsem, přítel tu měl Babi,její hygiena katastrofa,spolecnej záchod a já od ní chytla kvasinky,co tu nebyla,tak byl klid a v tehu se zase objevují,ale vzala jsem 2 šipky a výrok žádnej,hezky ustoupili,zítra si vezmu ještě 3 a nechám to bejt a budu je tu mít,mají tendenci se v tehu vracet.bohužel. Štve mě to,ale nic s tím neudělám.Je to boj
verik2
26. led 2014
@michaela_n já jsem taky asi v 6 týdnu,prsa neboli asi týden,únava je furt,ale byla větší 😃
michaela_n
26. led 2014
@danielka1985 No několik dní jsem byla plná energie, veselá, rejpavá...a ted jsem taková posmutnělá a skleslá... asi už se mi v hlavě začínají honit myšlenky, co bude až bude....v pátek jsem musela říct šéfovi, že jsem v tom, po skypu ptž je ted v zahraničí, a celkově to najednou bylo takové konečné a pravdivé, asi i to mě nějak zdolalo a nedá se mi z toho vyhrabat...už aby bylo jaro, třeba i to počasí mě udolává :-|
lupinpupin
26. led 2014
@verik2 a jaké čípky se v těhu můžou?
lupinpupin
26. led 2014
Holky, tak držte palce zítra na UTZ. Pak dám vědět.
Pro dnešek pa pa
donia
26. led 2014
@monikaklosova
Dekuji a taktez preji // co nejdrive
donia
26. led 2014
holky, mate nektera zkusenost s Nosifolem? Hodne to ted propaguji, tak jestli nekdo mate osobni zkusenost, nebo nekoho z okoli kdo by mel?
maice
26. led 2014
@donia Já ho beru, taky jsem slyšela samou chvalu, doporučila mi ho kamaradka - doktorka!

Začni psát odpověď...

Odešli