• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin jj stojí kolem 100 a jsou bez lékařského předpisu.Předtím jsem měla kolem 250 a musela jsem vybrat skoro všechny.Takže tudle jsou ty nejlepší,co jsem měla.
27. led 2014 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentyna25 v caru asi není,ale on je i v černým čaji v kole,mé nedělá dobře,kafe jsem nikdy nepila.Pro mě je to sajrajt.Ziji na vesnici,takže se u nás nekouří,pije s mirou a přítel jedno kafe kolikrát ani ne denně.Takže si nestěžuji,sice je tu konec světa,ale klid,málo aut,zahrada,pro děti super....ale Praha mě chybí,pro mě je to srdcova záležitost a to jsem se narodila v Plzni.Ale Praha má lepší vše,našla jsem tam Kamarády,lidi na který se mohu spolehnout.....nechápu co proti nim každej vesnican má,jsou to dobří lidí a nebo já měla štěstí :grinning:
27. led 2014 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 neboj, to se zlepší:slight_smile:
27. led 2014 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Tak co, taky jsem zvědavá, bylo vidět srdíčko? Všechno v pořádku snad....
27. led 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jj jen to poslední tehu mě dostává.navíc co 14 dní u doktora,Ale zase uvidím jak prte roste.Ale už se to po maličkých kruckach zlepšuje.Ale pomálu.Jen by mohl přítel vyžehlit a to chci asi moc :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice
@kajuga ahoooj, tak u mě taky nic nového ..... žádné příznaky. Tak maice testuje ve čt kajuga v pátek a já sobota ;) ;) Holky, ja tak moc doufám, že nám to vyjde !!!
27. led 2014 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danielka1985 No jelikož šéf přišel s tím, abych se pustila do nového projektu a nenechal se moc odradit, musela jsem s pravdou ven...no a vzal to skvěle co se týče prvního dojmu, ještě se mu to asi rozloží v hlavě..je to trochu komplikace, mám toho v práci na starosti docela dost, ale co se dá dělat ...nějak bylo a nějak bude :wink:
27. led 2014 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes testovala znovu a carka je zase o neco silnejsi. Tak uz testovat nebudu a zitra zavolam na gyn a uvidim, na kdy me objednaji (jen pro upresneni, dnes tam nejsou, proto budu volat zitra) :slight_smile:
27. led 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@nikipos testík krásně sílí, moc gratuluji a opatruj se :slight_smile:
27. led 2014 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos gratuluji !! Teda, tady se to rozrůstá !! :slight_smile:
27. led 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmarsik Moc dekuju! Snazim se se setrit, ale dnes v noci me vydesila silena bolest v podbrisku, ale doted vubec nevim, jestli to bylo spis od strev nebo to bylo spojene s plodem :frowning2: Nicmene rano uz me zase nic nebolelo a test zesilil, tak pevne doufam, ze je vse ok. Pristi pondeli navic nastupuji do nove prace, tak to taky bude zajimave... Nejak se mi to ted vsechno seslo najednou :slight_smile:
27. led 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Dekuji!!!
27. led 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos myslím, že se nemáš čeho bát, kdyby mimi nebylo silné, tak by se ti ani nechytlo. Určo ta bolest byla od něčeho jiného a máš pravdu, hlavní je, že čárka sílí :wink:
27. led 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova U me taky nic,tak nevim zda doufat,s testovanim pockam snad taky do soboty :wink:
27. led 2014 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice já už se začínám psychicky připravovat že MS dojde každým dnem ..... taky tomu nějak nevěřím. Myslím že kdyby to vyšlo už bych cítila že je něco jinak ....
27. led 2014 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova neboj, ja poprve take necitila vubec nic, stale jsem se pozorovala a presvedcovala sama sebe, ze jsem (to uz jsem nejakou dobu mela teh. prukazku) Drzim palce :slight_smile:
Kazda to opravdu citi jinak, takze stale neni nic ztraceno.
27. led 2014 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia děkuji za útěchu ;) počkáme a uvidíme ;)
27. led 2014 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos tak to je prostě pastva pro moje oko :grinning:
27. led 2014 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 heh..tak s tím žehlením je u nás taky problém,ani jeden nežehlíme:slight_smile:
27. led 2014 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela_n a nemmůžeš pracovat s domova jak já?
27. led 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos páni, tak to gratuluji k zesílení a přeji at je vše ok:slight_smile:
27. led 2014 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova Nesmime to vzdat....
27. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
27. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 kami, my budeme mit ted vetsi pust, chlap bude mit odpoledni a hned nocni, ale tim, ze jsme zadelali vcera, tak me to netrapi :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak to já jsem magor:grinning: zehlim i kalhotky,trenky a občas i puncochace :grinning: a nemám ráda,když je něco nevyzehleneho.Když pak přijede Babi a nezehli mi ručníky,tak jdu do vrtule.
27. led 2014 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak jak jsi dopadla?Povídej,prehanej....i když srdíčko ještě asi neuvidí,já jsem otehotnela dřív jak ty a u mě vidět nebylo...jdu zase za 9 dní zase na ultrazvuk.
27. led 2014 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos Moc gratuluji!!! My jsme teď ve "druhém kole snažení", MS by měla přijít příští týden. Už pár dní mě pobolívá v podbřišku, ale snažím se to ignorovat, protože si myslím, že si moje tělo vymýšlí a zkouší na mě všechno možné (jak mám načtené a nastudované první příznaky těhu :grinning:). Snad se všechny brzo dočkáme..
27. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok Nooo supeeeer :grinning:
Tak to se moc těším na testík!
27. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, mám asi úplně blbý dotaz, ale už jsem z toho úplně zmatená jak to tady čtu. Mám tento týden plodné dny, ve středu bych měla mít ovu. Kdy je teda největší pravděpodobnost otěhotnění ? Já myslela , že celou tu dobu, ale teď jsem zase četla, že 24 - 48 hodin po ovu ... už jsem zmatená. :slight_smile: Chtěla bych, aby to vyšlo, tak počítám a počítám... :frowning2:
27. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf spermonici vydrží 2 dny čekat.Ale uvolněně vajíčko je oplozeni schopné jen asi 12-24 hodin,takže jde o to zda by jsi ráda holku či kluka...pokud holku skoč na to tak 2 dny před ovulaci,ty vydrží,pokud kluka v den ovulace,kluci jsou líní a nevydrží čekat,vajíčko musí oplodnit hned:grinning:
27. led 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek