• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 tak já chci holku, to bych na to musela skočit dnes, ale přítel je mimo, takže budeme pracovat na klukovi. Děkuji za vysvětlení, snad se zadaří.
27. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, koukám že jste nedočkavé stejně jak jsem byla nedočkavá já :grinning:
Poslušně hlásím, že miminko je na svém místě a to v děloze, jupí, a na co jsem koukala jak blázen,tak byl náznak srdeční akce :grinning: příští týden jdu ještě na kontrolní UTZ srdíčka a zda bude i nadále vše v pořádku,tak budu objednaná do těhu poradny :slight_smile:. Jupí, dopadlo to nad mé očekávání :slight_smile:. Jo a napsala mi ascorutin na to špinění, je to na posílení cévek a vlásečnic které pravděpodobně způsobují špinění. Jinak sama říkala, že je vše na dobré cestě,tak snad to tak i dopadne.
Jůůů já mám holky obrovskou radost a v ponedlí mrnouska zase uvidím a to si už vyžádám i fotečku :slight_smile:
27. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nikipos úžasně testík sílí, to je paráda!!!
27. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf i když můžeš otěhotnět i 2 dny po ovulce,ale ta pravděpodobnost už strmě klesá dolů.Takže ty 2 dny před tou ovulkou max v den ovulace,dyl bych se na to už tak nespolehala,jde o to jak jsi chytlava no....ale znám ženskou,která má jen den ovulace plodnej,když na to skočí dřív či dyl,tak prostě neotehotni,mě je to třeba jedno....
27. led 2014 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a v kterým jsi týdnu?No super,já doufám,že srdíčko uvidím.Už se nemůžu dočkat
27. led 2014 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, já je měla v prvním těhu a taky spokojenost....
27. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to je dobře, že je vše v pořádku, gratuluji !!
27. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no jak jsem chytlavá to se uvidí, každopádně děkuji za informace, budeme na tom pracovat :sweat_smile:
27. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no uvidíš ono taky holky spermonici musí zrat dyl,chce to mít aspoň týden pauzu u kluka ty dostanou rychle kludo každej den :grinning: ale to jsou spekulace,ale něco na tom bude u kluka jsme na to skakali furt a když jsem čekala holku,tak 3 x za celý cyklus....je toho hodně co ovlivní pohlaví,ale chce to na to skočit nejdyl v den ovulky
27. led 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no dnes jsem 5+6tt podle poslední MS, podle ovulace si myslím, že jsem 5+1tt připadá mi to ale strašně brzy na to srdíčko...ale doktorka asi nejní trotl,aby si to popletla...říkala, že je jen náznak, že to uvidíme na příštím UTZ za týden. Tak snad.
27. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin aha,tak to jo jde taky o ultrazvuk,ta moje má hodně starej a jen ten vnitřní,tak to nemusí vidět.Ale je brzo to cumim,i když já ještě furt nevím jak dlouho jsem těhotná,ve středu říkal 6 týden,ale zda nacatej a nebo ukoncenej podle mesicku bych byla už v 10 tydnu,Ale normálně max ten 7 důl asi ne,mám to posouply gakt o dost,budu mít termín z ultrazvuku,mesickovej brát nebudou
27. led 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, každá rada a zkušenost se počítá :wink:
27. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no máš tou šouplé teda o hodně. Doktorka má novej UTZ a dělala mi vnitřní a na tom to je vidět dřív jak přes břišní....No sama jsem čuměla že vidí náznak...protože jsem čekala že mi poví zda je jen na svém místě a ona hned i na srdíčko...no mazec.
27. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a tohle je ten krem na bricho jak jsme se o tom bavili...stoji 55,-
27. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eldoradoh Moc děkuji za gratulaci :slight_smile: Já jsem se hrozně hlídala první dva měsíce snažení a nevyšlo to. Teď v lednu jsem se na to celkem vykašlala, rozhodla jsem se, že nasadím přísnější jídelní a cvičební režim po Vánocích... Zhruba od poloviny cyklu jsem poctivě každý den cvičila Jillian (takže záhul na břicho a taky hodně skákání), no a když už jsem byla 32 DC a menstruace stále nikde, řekla jsem si, že si radši udělám test, abych tím poskakováním při cvičení něco nezkazila :slight_smile: A ejhle, byl tam duch! Takže pevně doufám, že to mimi je hodně odolné, když se zvládlo uhnízdit při tak ztížených podmínkách :grinning: A vám všem samozřejmě držím pěstičky, aby to vyšlo co nejdříve!
27. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jojo, zatím to vypadá fajně :slight_smile: Mám radost!
27. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos jj, vypadá to moc pěkně! Zítra dej určitě vědět na kdy jsi objednaná!
27. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Holky tehulky,ja uz z vas mam nejakou depku!!!
27. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos Já zhruba ob den jezdím na koni (čtyřnohém :grinning:) takže to je také hodně hopsání a pohybu vůbec.. Mam v plánu, pokud to tenhle měsíc nevyjde, koupit ovu testy :slight_smile:
27. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, samý dobrý zprávy, super, mám radost!! :slight_smile:
@lupinpupin Gratuluju, to je užasný, snad se ti i to špinění zastaví, ať se nemusíš zbytečně stresovat a hezky si to užívat....jak ti jinak je? Ok? Blinkání zatim žádný? Blinkala jsi u prvního? Já jak amina :grinning:
@verik2 Také miluji vesnici a já ještě navíc chov hospodářských zvířat. Posílám fotku mejch domácích "mazlíčků" :grinning:
27. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldoradoh Také jsem majitelkou dvou klisen, ale přiznám se, že krávy mě berou víc, jsou zajímavější :slight_smile:
27. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice @monikaklosova Hlásím se do klubu "Stálenic" :grinning: Uvidíme, dostávám dokonce takový pocity, že testovat nechci, že to nechci vědět - jsem fakt magor :grinning:
27. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Je....to je nadhera!
27. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga to jsi na tom jako já, já to najednou radši nechci vědět :grinning:
27. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Děkuju :slight_smile:
@ivet1987 Přesně!!! A každou chvíli mě "loupne" v podbřišku a já si řikám: Aaa, mrcha je tu...a chystám se, že Vám pujdu hned nahlásit, že já zas nic a pak to zas přejde....no nevim, teď mě zase pobolívá, tak nevím, zda se mrcha hlásí o slovo, nevim, nevim....a vůbec, ať je to jak chce, má to tak být :slight_smile:
27. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak jsem se dovezla ze budeme mit holku:slight_smile: :slight_smile: -podle Ovu a sexiku v den pozitivního testu! Haha tak doufám ze to vyjde klucinu už máme.Já se nedockam testovat budu 8.2!to je doba
27. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, neříkejte, že vám to tento měsíc vyjde všem. ale bylo by to supeeeeeer
27. led 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka neboj, dockas, me to vychází stejně, tak budem čekat 2
27. led 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka vidíiš, já budu testovat nevím kdy :grinning:, ale podle manžela to vyjde, tak se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek