• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
holky, když pozitivní test byl v sobotu, kdy je první den po ovu? je to dnes?
27. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia skvěle holky cekatelky :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. led 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka určitě to vyjde !!!!!
27. led 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no moje drahá polovicka taky hlásí úspěch tak nevim asi si fandí
27. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak budeme spolu těhu :slight_smile:, nebudu sama :grinning:
27. led 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tady chce někdo kluka:slight_smile: myslím ze 1 den je dnes :slight_smile:
27. led 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka my už camprdlíka doma máme a dnes ráno řekl, že chce bráchu, tak uvidíme, protože to za dvě hodiny změni, ale ani bych se nedivila, kdyby to byl kluk, mám tady spoustu krabic od švagrové po neteřích, tak aby jsme to náhodou neunosily :grinning:
27. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga mě bolí podbřišek pár dní, dnes i víc. nic příjemného.
27. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no u nás chtějí taky kluka-oba holka si prý neumí hrát z autickama mi bylo řečeno tím menším a vetší na to ze neumí curat s holkou na kanál :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrusinka to je bomba :grinning:
27. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to divný v sobotu sex v ovu a dnes v noci jsem nemohla spát a bolí me prsa - je ze me blázen a ještě jsem si to urcite vsugerovala
27. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám ke snažilkám !!! O druhé mimi. Ale první bylo pomocí IVF, tak třeba to druhé půjde přirozeně... Uvidíme. Zatím tomu necháváme volný průběh. Malej má rok a půl.
Všem přeji, at se zadaří !!! :wink:
27. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,sedim na porade a davam tomu 5 minut a spim!!!Ja jsem K.O. ale uplne!!!
27. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no tak to jo,když má novej.Ta moje už ho má staletej,pidi monitor...to víš,ale je to dobře
27. led 2014 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga ju to je krásný...já mám morcatka a měli jsme zlatého retrivra,ale museli jsme ho nechat utratit,spolk kameny,ty mu poškodili tenké střevo a i když jsme ho operovali,tak to nezvládl a umíral,tak jsme to ukončili...přece jen pokousal přítele a pak už vrčel i na mě a kvůli dětem :frowning2: a pak mu prosahaval břicho a řekl,že stejně umíral,tak aspoň dlouho chudák netrpěl.
27. led 2014 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Tak to mam stejne...lepsi doufat nez vedet ze nic
..
27. led 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aceofbase tak to máš času dost,ale je fakt,že po tehu se to změní a pak se podaří přirozená cesta :wink: budu ti fandit a posílám tehu bavili
27. led 2014 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka to teda,mám holku a kluka a holka si s autickama teda hraje :slight_smile: a kluk vozí panenku v kočárku :grinning: se divím,že nechce nosit culik,ale holky jsou lepší a šikovnější,já bych tu mou nedala a doufám,že zase čekám holku,zatím vše nasvědčuje tomu,že ano....dělám okurkovou omáčku....ale je to malá vzteklina,patrik nikdy v krámu nerve,Tynka skoro furt.
27. led 2014 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je dobrý:D..ten můj jde ve středu na 24h. a pak až v pondělí,takže taky asi budeme zadělávat:D...sice máme kluka,ale ten je přes den ve škole
27. led 2014 v 15:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, tak to by si u nás byla tuplem někde:D...já žehlení nesnáším, stačily mi dva roky žehlit po pilotovi letadla,a já blbka jsem se nabídla, a pak zjistila, že za týden vyžehlím min. dvacet košil:D
27. led 2014 v 15:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin gratulujiiii:D:D...hlavně, že je vše vpořádku:D
27. led 2014 v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky dobrý o košilích mě povídej,dělala.jsem na poště za přepážkou,bílí košile a kolikrát jsem se musela i 3x za den prevlikat.To bylo košil týdne,,:grinning: takže vím o čem mluvis :grinning:
27. led 2014 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 právě, a od té doby nežehlím nic:D
27. led 2014 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky řešení,ale já bych se zbláznila,kdybych si na sebe vzala něco nevyzehleneho.:grinning:
27. led 2014 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já mám vše přiléhavé,takže nemuím:slight_smile:heh
27. led 2014 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin gratuluji, říkala jsem že bude všechno v pořádku. Takže klid a hezky se šetřit ;)
Jinak u mě za celý den nic moc nového.... trošku mě zase pobolívá podbřišek a dneska jsem nějak větřila vůně a smrady ... což se mi normálně nestává... no tak nezbývá než doufat ;)
@maice @kajuga
27. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak super!!! :slight_smile: To vypadá víc než nadějně? Kdy ti měla přijít MS?
27. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga teprve má přijit ... ve čtvrtek dneska jsem 10 DPO
27. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ty už jsi 10DPO dnes? Tak to můžeš ve čtvrtek testit :slight_smile:
27. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 juuu, vy se máte, tak držím palčáky :slight_smile:
27. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek