• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova to už by mohlo být něco vidět ne? Já testovala 11DPO a byl duch...nechceš testnout? :grinning:
27. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to máš pravdu ;) je dobře že je vše fajn .... už se taky těším až se budu moct jednou koukat na fazolku v bříšku
27. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nechci :D :D vydržím ..... ja se bojím že tam nic nebude a budu zklamana
27. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice neboj, už jen chvilku a budeš testovat a tam nejdeš // a budeš mít také starosti :wink: Hlavu vzhůru, už se to blíží...vyspíš se a je úterý a pak už středa a ve čtvrtek testovačka a // :wink: uteče to jako voda uvidíš!
27. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy, mohu k Vám? musím si pokecat s někým, kdo chápe!

jsem 7 DPO. ikdyž jsme se milovali naostro pár dní před MS, cítila jsem se fakt těhotně :slight_smile: k tomu MS tedy nedorazila.... no a prá vě jsem zjistila, že trochu špiním. v noci k tomu jsem cítila takový ty jako MS tlaky a říkala jsem si - hnízdění... ach jo, tolik bych si přála, aby to bylo těhotenství a aby vydrželo :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nooo malé jsem si ze začátku užívala žehlení, bylo to takové krásné,ale tak od roka jen skládám :grinning: má to na sobě 5minut a je jako prase,tak to fakt neřeším.
27. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ježiš, to je tak daleko že je předčasný o tom uvažovat :grinning:
27. led 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, hodně jsem si oddychla, přece jen špinění bývá známka mimoděložního,tak se mi fakt oddychlo.
Neboj brzy budeš koukat na fazolku :slight_smile:. Tak to si beme muset teda na tvůj testík počkat :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spirulina pokud je to jen lehké špinění,tak by to hnízdění mohlo být...já jsem 7DPO také jeden den šinila a bylo to hnízdění. Držím palečky!
27. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj přeci jenom ujištění že je vše v pořádku je potřeba. JJ kdo si počká ten se dočká ;) snad se dočkámn testu a ne mrchy :D
Holky, teda Vás dočíst, to je na dlouho :slight_smile: to jste toho teda za odpoledne zvládly nakecat :grinning:
@monikaklosova určitě šla mrcha někam na druhou stranu :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak píšete o tom, že se těšíte až MS nějakou dobu nebudete mít,tak já jsem si to doslova užívala....celé těhu bez MS a pak ještě 18měsíců bez MS, no paráda :slight_smile: doufám, že to tak budu mít i tentokrát :grinning:
27. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin @monikaklosova Myslím, že nešla na druhou stranu, ale k nám, mám pocit, že u nás bouchá na dveře :frowning2:
27. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga neeee to se ti zdá u tebe taky není neboj ;) nedojde.... ztratila se :grinning: rozbila se ji GPS :grinning: netrefí
27. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga to jsou určitě před těhu příznaky...uvidíš :wink:
27. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga Néééé,my to dáme...já dnes 30DC a stále se držím :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice drrrrrrrrrrrrrrž :grinning: a hlavně nepouštěj :D
27. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova @maice Holky, myslím, že stojí opravdu za dveřma, ale nebojte, jestli se k nám dostane, vezmu lopatu a domlátim jí, že nebude vědět čí je a dooost dlouhou dobu nebude moct chodit, aby k Vám už opravdu nedošla :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga :grinning: :grinning: :grinning: tak jo domluveno, kdyby sis o ni náhodou tu lopatu zlomila tak ti jednu pošlu jako odměnu :grinning: :grinning: a platí to pro všechny pokud náhodou k někomu trefí tak jí přetáhněte ať už se dál nedostane :D
27. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no, tohle čekání, jestli se člověk "rozteče" je prostě uaaaa :slight_smile:
27. led 2014 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvyklá :grinning:
27. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Máme to hodně podobně :slight_smile: Já jsem 33DC.....ale asi brzy budu 1DC
27. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne :slight_smile: já jsem hrozně nedočkavá a netrpělivá a neumím na to nemyslet :slight_smile:
ale jinak mám důvěru v přirozený procesy, takže si říkám, že ty věci se dějou asi tak, jak mají. a samozřejmě to, že mám doma dvě krásný děti... jen se prostě strašně moc těším na dalkší těhotenství a na dalšího človíčka a nemůžu se od toho nějak odpoutat.
budeme se aspoň s mužem snažit o pořádnou životosprávu, taky ještě něco doděláváme na domečku - chystáme se dětem konečně udělat pořádnou hernu (musíme udělat novou podlahu v novém pokoji)... prostě dělat to nejlepší, co v této chvíli mohu, no...
27. led 2014 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Máš už nějaké náznaky nebo dle čeho soudíš...mě taky děsně tlačí bříško :(
27. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No právě to břicho....pobolívalo každou chvilku, ale teď večer to začalo kapánek intenzivněji. Tak myslím, že mrcha přichází...
27. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě z předchozích těhotenství vím, že tyhle MS pocity jsou i v těhu normální. takže přeju hodně štěstí nám všem čekatelkám :slight_smile:
27. led 2014 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mrcha vám nedorazí!!!! Svítí jí červená a na červenou nejde ani vlak :wink:
27. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak gyndarka u předešlých tehu neměla,u Tynky sice jo,ale učila se s ním a často ho nedělala
27. led 2014 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek