Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
27. led 2014
@monikaklosova to už by mohlo být něco vidět ne? Já testovala 11DPO a byl duch...nechceš testnout? 😃
monikaklosova
27. led 2014
@lupinpupin to máš pravdu 😉 je dobře že je vše fajn .... už se taky těším až se budu moct jednou koukat na fazolku v bříšku
monikaklosova
27. led 2014
@lupinpupin nechci 😃 😃 vydržím ..... ja se bojím že tam nic nebude a budu zklamana
lupinpupin
27. led 2014
@maice neboj, už jen chvilku a budeš testovat a tam nejdeš // a budeš mít také starosti 😉 Hlavu vzhůru, už se to blíží...vyspíš se a je úterý a pak už středa a ve čtvrtek testovačka a // 😉 uteče to jako voda uvidíš!
spirulina
27. led 2014
čau ženy, mohu k Vám? musím si pokecat s někým, kdo chápe!

jsem 7 DPO. ikdyž jsme se milovali naostro pár dní před MS, cítila jsem se fakt těhotně 🙂 k tomu MS tedy nedorazila.... no a prá vě jsem zjistila, že trochu špiním. v noci k tomu jsem cítila takový ty jako MS tlaky a říkala jsem si - hnízdění... ach jo, tolik bych si přála, aby to bylo těhotenství a aby vydrželo 🙂
lupinpupin
27. led 2014
@danielka1985 nooo malé jsem si ze začátku užívala žehlení, bylo to takové krásné,ale tak od roka jen skládám 😃 má to na sobě 5minut a je jako prase,tak to fakt neřeším.
michaela_n
27. led 2014
@danielka1985 Ježiš, to je tak daleko že je předčasný o tom uvažovat 😃
lupinpupin
27. led 2014
@monikaklosova jj, hodně jsem si oddychla, přece jen špinění bývá známka mimoděložního,tak se mi fakt oddychlo.
Neboj brzy budeš koukat na fazolku 🙂. Tak to si beme muset teda na tvůj testík počkat 🙂
lupinpupin
27. led 2014
@spirulina pokud je to jen lehké špinění,tak by to hnízdění mohlo být...já jsem 7DPO také jeden den šinila a bylo to hnízdění. Držím palečky!
monikaklosova
27. led 2014
@lupinpupin jj přeci jenom ujištění že je vše v pořádku je potřeba. JJ kdo si počká ten se dočká 😉 snad se dočkámn testu a ne mrchy 😃
lupinpupin
27. led 2014
Holky, teda Vás dočíst, to je na dlouho 🙂 to jste toho teda za odpoledne zvládly nakecat 😃
lupinpupin
27. led 2014
@monikaklosova určitě šla mrcha někam na druhou stranu 🙂
lupinpupin
27. led 2014
Holky, jak píšete o tom, že se těšíte až MS nějakou dobu nebudete mít,tak já jsem si to doslova užívala....celé těhu bez MS a pak ještě 18měsíců bez MS, no paráda 🙂 doufám, že to tak budu mít i tentokrát 😃
kajuga
27. led 2014
@lupinpupin @monikaklosova Myslím, že nešla na druhou stranu, ale k nám, mám pocit, že u nás bouchá na dveře 😞
monikaklosova
27. led 2014
@kajuga neeee to se ti zdá u tebe taky není neboj 😉 nedojde.... ztratila se 😃 rozbila se ji GPS 😃 netrefí
lupinpupin
27. led 2014
@kajuga to jsou určitě před těhu příznaky...uvidíš 😉
kajuga
27. led 2014
@monikaklosova @lupinpupin 😃 😃 😃
maice
27. led 2014
@kajuga Néééé,my to dáme...já dnes 30DC a stále se držím 🙂
monikaklosova
27. led 2014
@maice drrrrrrrrrrrrrrž 😃 a hlavně nepouštěj 😃
kajuga
27. led 2014
@monikaklosova @maice Holky, myslím, že stojí opravdu za dveřma, ale nebojte, jestli se k nám dostane, vezmu lopatu a domlátim jí, že nebude vědět čí je a dooost dlouhou dobu nebude moct chodit, aby k Vám už opravdu nedošla 🙂
monikaklosova
27. led 2014
@kajuga 😃 😃 😃 tak jo domluveno, kdyby sis o ni náhodou tu lopatu zlomila tak ti jednu pošlu jako odměnu 😃 😃 a platí to pro všechny pokud náhodou k někomu trefí tak jí přetáhněte ať už se dál nedostane 😃
spirulina
27. led 2014
no, tohle čekání, jestli se člověk "rozteče" je prostě uaaaa 🙂
kajuga
27. led 2014
Já jsem zvyklá 😃
kajuga
27. led 2014
@maice Máme to hodně podobně 🙂 Já jsem 33DC.....ale asi brzy budu 1DC
spirulina
27. led 2014
já ne 🙂 já jsem hrozně nedočkavá a netrpělivá a neumím na to nemyslet 🙂
ale jinak mám důvěru v přirozený procesy, takže si říkám, že ty věci se dějou asi tak, jak mají. a samozřejmě to, že mám doma dvě krásný děti... jen se prostě strašně moc těším na dalkší těhotenství a na dalšího človíčka a nemůžu se od toho nějak odpoutat.
budeme se aspoň s mužem snažit o pořádnou životosprávu, taky ještě něco doděláváme na domečku - chystáme se dětem konečně udělat pořádnou hernu (musíme udělat novou podlahu v novém pokoji)... prostě dělat to nejlepší, co v této chvíli mohu, no...
maice
27. led 2014
@kajuga Máš už nějaké náznaky nebo dle čeho soudíš...mě taky děsně tlačí bříško 😞
kajuga
27. led 2014
@maice No právě to břicho....pobolívalo každou chvilku, ale teď večer to začalo kapánek intenzivněji. Tak myslím, že mrcha přichází...
spirulina
27. led 2014
no já právě z předchozích těhotenství vím, že tyhle MS pocity jsou i v těhu normální. takže přeju hodně štěstí nám všem čekatelkám 🙂
lupinpupin
27. led 2014
Holky, mrcha vám nedorazí!!!! Svítí jí červená a na červenou nejde ani vlak 😉
verik2
27. led 2014
@lupinpupin tak gyndarka u předešlých tehu neměla,u Tynky sice jo,ale učila se s ním a často ho nedělala