• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@danielka1985 no mám toho po dnešku plně zuby,tak doufám,že se nebudeš zlobit když řeknu,že nebudu :grinning:
27. led 2014 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spirulina jé ahoj další co má 2 a chce 3 :slight_smile: no uvidíš,ale držím palecky,ale vypadá to nadějně,pokud máš cyklus pravidelný a teď spineni,já spinila na štědrý den,rozhazene hormony,mesicky bez vyvolavacky nikde a i přes to jsem po 3 tehule :grinning:
27. led 2014 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jak to děláš já kojila 23 měsíců a od půl roka jsem zase menstruovala.
27. led 2014 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nojo, taky dvojmatka aspirující na trojmatku :slight_smile:

já se právě obávám, že budu muset nejprve odstavit - začala jsem právě teď :slight_smile:
u starší jsem neměla MS při kojení víc než rok. u mladší došlo po půl roce, ale mně to nevadí, s cyklem jsem docela sžitá.
27. led 2014 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky takovou drbarnu jsem nikdy nezažila,jsme horší jak chlapi u piva :grinning: ale jste všichni fajn,děkuji za vás.Člověka potěší,že pokeca s někým,kdo s ním souciti...už se nemůžu dočkat prukazky,člověk se bude cítit víc tehotne :grinning:
27. led 2014 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spirulina no taky mě to bylo řečeno,kojila jsem,hormony děs,ale nakonec se mi po 22 měsících kojení podařilo otěhotnět a po měsíci mlíko fuč...jednak malá odmítala a navíc tělo usoudilo,že mimi v bříšku má přednost a stejně bych musela přestat kojit,kvůli myomu mám rizikové a i přes to,s rozhazenyma hormonama jsem na to čekala 3 a půl měsíce.jak staré máš děti?Já Patrika 4 roky a Kristýnka v únoru 2 roky a teď jsem tak v 6-7 týdnu,ještě nevím přesně
27. led 2014 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já mám právě odminula zkušenost, že mi nešlo otěhotnět 3 měsíce. musela jsem starší odstavit a až pak to prošlo. takže je dost možné, že to tak bude i tentokrát, že ten prolaktin prostě u mně těhotenství brání. ale není to tak u každého, to je jasné. spousta žen při kojení normálně otěhotní :slight_smile: já ale ne
27. led 2014 ve 23:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spirulina já otehotnela až v době,kdy jsem kojila jednou za noc a občas i vůbec...jinak mě v tím taky bránil,když jsem kojila 3x a jen v noci,tak ne a ne otěhotnět a pak se to stáhlo a já otehotnela a nevím jak a do dneška nevím kdy,jinak jsem u po týdnu říkala,že musím být těhotná,ale když jsem kojila a prsa občas boleli,tak jsem nevěděla proč :grinning: taky mě stačí holt málo.Znám i dost holek co kojili co 3 hodiny a otehotnely :grinning: takže vím o čem mluvis.Jak je starý ti mimco co kojis?Taky jsi dobře kojna,v dnešní době se to moc nevidí....
28. led 2014 v 06:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n daleko?jen počkej, mrkneš a ani se nenaděješ:D
28. led 2014 v 06:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin fakt,takže tolik tak žehlit asi nebudu:D
28. led 2014 v 06:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj, tak me na gyn objednali na tenhle ctvrtek v 11:30 :slight_smile: Tak potom dam info, co jsem se dozvedela...
28. led 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cekatelky,tak co je dnes noveho?
28. led 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to nevim, ale bylo to super. Nemenstruovala nsem i kdyz jsem kojila uz jen 1x denne...zacala jsem az kdyz jsem s tim sekla uplne...
28. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ahoj, take mas po tom Nosifolu pocit nadmuti? Ja to pozoruji od te doby co ho beru, tak si myslim, ze to je po nem. Cetla jsem ruzne diskuze, ze po nem nekdo ma prujem, to ja tedy ne a to se docela divim, kdyz je to obvykle a ja kor po tom co nemam zlucnik.
28. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, treba ted zehlit po Vanesce by znamenalo, ze bych stala u zehlicky snad kazdy den... ob den naplni svoji pracku...nechapu jak to dela. Nase veci na doma jen skladam, sve nektere veci taky a manzelove do prace teda zehlim...ale vubec me to nebavi a az tady toho mam peknoku hromadu, jdu zehlit...jeste ze mame hadru hodne :slight_smile:
28. led 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos tyyy jo to je fofr :slight_smile: aspon budes pod kontrolou a sledovat mrnouska hned od zacatku jak roste.
28. led 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ja vubec nic...je mi dobre :slight_smile:
28. led 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, vcera kdyz jsem se sprchovala a nasledne utirala, tak jsem zjistila, ze mam citlive bradavky...no co to? To ja nemivam.... No a v noci jsem sla za malou...vstanu motak hlavy ( pravdepodobne jako vzdy od nizkeho tlaku) a najednou nevim co bych strcila do zachodu....jestli hlavu nebk prd.l ...no to byl stav. Rano v pohode a ted hledam odvahu zavolat obvodni....
28. led 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak to bud rada, me i chutna, tak se na nej vzdy tesim. Ted jeste aby mel ten kyzeny ucinek.
28. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jupi! Rozhovor s pani doktorkou dopadl na vybornou! Jelikoz jsem dobrala antivirotika pred ovulaci, tak se nemam niceho bat! Ze to bude urcite v poradku :slight_smile:
28. led 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jej, tak alespon, ze je vse v poradku. Tak máš alespon dukaz, že jsi těhotná. Já tomu snad začnu taky věřit, dnes 31DC a poslední 2 nebo 3 dny je mi vždycky večer tak blivno, skoro na zvracení, tak nevím jestli nervy nebo se opravdu něco děje :slight_smile:
28. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Taky ho piju moc ráda...a jak říkám, na soustředění jsem byla snad jediná koho nebolelei svalíky..asi tím magneziem co obsahuje se tolik nezakyseluji :slight_smile:
28. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice nejak bych si tu citlivost bradavek odpustila...je to takove neprijemne...nastesti je to jen v okamziku kdysi o ne fakt trnknu.... Jj, zase se mi moc ulevilo, ze mi doktorka potvrdila, ze na mimi uz to nemelo vliv....ufff
28. led 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tyyyy ji 31DC to vypada dost dobre!!!
28. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak záleží kdy měla ovu, pokud pozdě tak zatím normál :slight_smile: Ale když už špatně tak kdoví :slight_smile:
28. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pokud si to dobre pamatuju, tak 20 DC a myslim, ze 31DC je uz slusny vykon...samozrejme jeste ne vyhrano, ale na dobre ceste...a jak pises jestli jeste nevolnosti, tak to zni slusne :wink:
28. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemela jste dnes uz nejaka testovat?
28. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak přesně jak jsem včera předpokládala, mrcha si mě našla. Nu nic, hlavu vzhuru a musim jit dal... samozřejmě jsem opět řvala od 4 od rána, ale už je to lepší. Mám skvělého muže a synka, tak musím být spokojená s tím co mám :slight_smile: A asi si pořídim ještě jednoho psa!!!! :grinning:
28. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga hlavu vzhůru, vyjde to jindy :slight_smile:
28. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga aspoň to mrcha nezdrzovala :slight_smile: a můžeš zkoušet znova :slight_smile:
28. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek