• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@kajuga u mně to taky vypadá na MS ... budem si muset počkat. tak holt máme zatím ještě trochu času na sebe, no...
28. led 2014 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Právě že docela otálela.....Nesnášim jí!!!!
28. led 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale moc Vám děkuju za podporu, jste užasný!!! :slight_smile:
28. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Tak to je ale opravdu mrcha, ze prisla. No, ale jak pises, budme rady za to co mame a holt to vyjde priste - musi ! Me manzel take rika hlavne abychom se nenervovali, pak by to slo hur. No, ono se to dobre rika, vime to vsechny, ale hur praktikuje, ze.
28. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty se máš,já menstruovala už když jsem kojila plnne,malá prikrmy měla až v 7 měsíci a do 10 toho moc nechtěla
28. led 2014 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Skoda,ale hlavu vzhuru,urco se dockas,my vsechny se dockame :wink:
28. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Určitě se všechny dočkáme holky !!! Já jsem taky tento měsíc na sebe zvědavá. :slight_smile:
28. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga je mi to lito! Drzim lalce do dalsiho kola. Urcite se drzy zadari :wink:
28. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj my jsme zacinali s prikrmama po ukoncenem 6.mesici... my jsme nejdriv bojovali s kojenim... pak s prikrmama, pak se ji moc nechtelo vzdavat mlicka...no a konec koncum s jidlem bojujeme do dnes... Bohuzel vubec nema potrebu jist...je hubena jak lund, da si dve lzicky a tvrdi, ze ba plne brisko...tak to do ni laduju a jsem rada, ze sni k veceri pulku rohliku... je to dane ale hodne i tim, ze jsme meli 1.zub az v 16.mesicich a ted jich mame pouhych 8....tak ji to kousani moc nejde :unamused:
28. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, ženy :slight_smile: dlouho jsem tady nebyla, takže ve zkratce, co je nového? Nechci to číst pozpátku, to bych dělala až do večera asi .-D
28. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga jéééé to me mrzí :frowning2: tak se sni za pár dní hezky rozluč a vysvětli ji že takhle teda néééé a ať už přístě nechodí ;) a teš se na snažení :grinning:
28. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice u mě nic nového ... dneska nemám vůbec žádný pocit. Uaaa už chci vědět jak na tom jsem
28. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No nestraš, ještě toho mám spoustu na práci, doma i v zaměstnání...jen ať chvilku počká :slight_smile:
28. led 2014 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak my máme zase žrouta, my se museli skovávat s jídlem :grinning: a je také jako lunt :grinning:, my už máme teda 16zoubků, čekáme na poslední stoličky, ale zato jsme každý zub omarodily, takže jsme měli v tahu i 3měsíce rýmu a kašel :frowning2:, když už to vypadalo, že jsem to zahnala, tak zase další zub :frowning2: a u špičáků jsme ještě měli střevní chřipku, takže taky lahůdka :frowning2:, ale jinak si nestěžuji :grinning:
28. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok teda to ti nezávidím,malej budou 2 roky a má jen 2 spicaky a poslední stolicky taky chybí,rostou ji fakt pomálu.A navíc v roce a půl byla Tynka o 2 a půl kila lehčí,Pata byl sstrašně oplacanej :grinning: ale to bylo tím,že jsem ho musela po 3 měsících odstavit,měl střevní chřipku a nemohl ani sunar nic a pak už moje mlíko nechtěl.A po sunarech příšerně nabyral :grinning: ale i tak měl aspoň nějakej základ.Pak jsem ho rok a půl kojila tandemove s Kiki :grinning:
28. led 2014 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja taky ne...akorat vzdy vecer je mi blbe :frowning2:
28. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já ěmla ten ble stav předevčírem, ale myslím, že je to normální ne|? Měla jsem teda i dost zácpu kterou střídalo to druhé...teda to je úroveň konverzace... Zítra bude ultrazvuk, se těším...kamarádka gynekoložka mi ho nabízela dneska, ale vydržím, když půjde zítra i manžel, ať to vidíme oba...
28. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga těch cyklů ještě proběhne a 1 dítko máš u tebe problém není :slight_smile: a jednou až to nebudeš čekat tak nedorazi.Jen se na to nesmí myslet. :frowning2: toto pak nejde,já zachvili nebudu vědět co to je,po porodu si nechám dát mineru nebo jak se to jmenuje po tej se nemenstruuje a já usetrim i za vložky a tampony :grinning: vajecniky budou pracovat,jen nebude narůstat děložní sliznice.
28. led 2014 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a kdypak ti má přijít mrcha?
28. led 2014 ve 12:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahojjjjjjjjjjj....ty žiješ?:D:D...jak je?
28. led 2014 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pokud to by to dostala dnes tak má lutealni fazi 10 dní což taky není výhra. ale vidím to nadějně :slight_smile:
28. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj to jsem zjistila, že jedni děti zbaští kde co a na co přídou a druzí jsou potvůrky... No hlavně že nabíráme a tak nějak jsem si přece jen na to už i zvykla...i když je to někdy hodně náročné. Nikdy mi nejí maso i brambory...jednou jí jen brambory, pak zase jen maso... říkám, že má dělenou stravu :slight_smile:
28. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 tak to já od porodu problémy se zácpou nemám vůbec...ba naopak...střeva mi pracujou až nějak moc rychle.... No je vidět e každé těhu je uplně jiné...hned od začátku :slight_smile:
28. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 myslím, že těch 10dní bohatě stačí...vajíčko zahnízduje nejpravděpodobněji 5-10den od ovulky...což by stačilo...
Ale přesně, myslím, že to vypadá hodně nadějně :wink:
No co, my si stejně můžemě říkat co chtěme, teorie mluví nějak a praxe je také u každé uplně jiná :grinning:
28. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak mrcha má přijít až 16.2. teď mám teprve ovu, tak s přítelem makáme :slight_smile:
28. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě má taky nejpozději přijít 16tého:D...a kdy máš ovu?
28. led 2014 ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Žiju :grinning: tož je dobře :slight_smile:, akorát je toho teď celkem hodně v práci a doma sem tam nakouknu, ale nějak nebyl čas tady psát :slight_smile: Leden skoro za námi, rychle mi to uteklo, ale to bude asi tím, že zima začla před týdnem :grinning: únor už mám vybrakovaný, co se týče aktivit na víkendy, takže se nudit nebudu. A rozhodla jsem se, že si koupím ovulační testy, ať si aspoň zmapuju, jak vypadá můj cyklus. Jinak nic neřeším, ani na to teď není čas. Chceme si dát byt dopořádku, taky uvidíme, jestli vyjde nějaká dovča, tak šetříme, počítáme, vybíráme atd. :slight_smile: a co u Tebe? Jak doma?
28. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Presne...jen dnes kazdych 5min. litam na zachod jestli se neco nedeje :slight_smile:))
28. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ovu mám zítra nebo ve čtvrtek
28. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice určitě neděje...držím palce!
28. led 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek