• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@eviks Držím palečky, ať to s clostilem nedopadne jak u mě. Nasadili ti něco na druhou pulku cyklu, bylas na ultrazvuku nebo odběrech?
26. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Dekuji moc. Zatim bude jen ten clostil 2 tablety denne, asi se k tomu doktor uchylil, kdyz videl, ze vubec nic neroste. Chodila jsem 3 mesice na ultrazvuk, kde nebyla zadna znamka po rustu folikulu. Zaroven beru uz asi 5 mesicu orgametril na urovnani cyklu protoze bez nej by mi to habrovalo 40-50 dni.Na odberech jsem byla na prolaktinu a testosteronu - oboji ok. Drive jsem se lecila se stitkou, ale beru euthyrox 50 a mam super hodnoty, takze v tom by problem byt nemel. 11 den cyklu jdu na kontrolni ultrazvuk tak doufam, ze neco bude videt. Pritel byl uz i na spermio, abych do sebe leky necpala zbytecne, kdyby i tam byl problem, ale vypada to fajn. Na tu pulku cyklu jsi myslela jake leky?
26. pro 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Tak tvuj doktor vypada jako super chlap. Ja po vysazeni nemela ms vubec, jen s vyvolanim. Dle odberu jsou vsechny hormony v poradku jen ten progesteron chybí, kuli tomu nenarusta děložní sliznice :( Nasadila Colstilbegyt aby to pomohlo nastartovat ovulaci, ale na kontrolní ultrazvuk mě nikdy nepozvala a na srovnání druhé půlky cyklu jsem také nic nedostala. Dle rad jineho odborníka je tato léčba nesmyslné, protože i kdyby vajíčko bylo oplodněno,/protože k ovulaci patrně s clostíkem došlo - užívala jsem 1 tabletu- vajíčko se namá kde uhnízdit. Takk jsem na leden objednaná do CARu, snad mi tm pomohou :( už jsem z toho totiž trošičku zoufalá :(
26. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Zoufala urcite nebud, hlavni je, ze to resis a v CAR urcite pomuzou. S tim clostilem nevim, ale kamaradka pracuje na IVF klinice a tak mi radila, at me hlavne doktor sleduje, kdyby byl problem s cystama to zaprve a zadruhe take kdyby to ani po vyssi davce nerostlo aby se bud zvysila davka nebo uplne vysadit v pripade, ze to nereaguje vubec po 2. cyklu. Prece jen to neni nic, co by clovek do sebe cpal dobrovolne. Pokud ti doktorka nenavrhla ani kontrolni ultrazvuk, asi bych se ozvala, to je opravdu plytvani pokusama a muze to byt i nebezpecne. Presne jak rikas, pokud mas problemy se sliznici, tak i kdyby se oplodnilo, je to nanic. Do jakeho Caru se chystas? Ja mam od doktora slibene 3 pokusy clostil , 3. mesic i s pregnylem, pak pauza, dalsi 3 mesice pokusu, kdyz bude clostil fungovat a pak take car. Jsem relativne mlada, ale rikam si, ze to asi bude proces na dlouhe lokte, nechci to zbytecne prodluzovat.
26. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja do Prahy :slight_smile: mám tam kamarádku, tak mě dostala na leden k dr. Řežábkovi. Právě proto, že má doktorka jedná tak, jak jedná a ke všemu se mnou vůbec nekomunikuje, tak odcházím. Další dávku Clostilu už neberu, počkám na radu odborníka, takto by to bylo zbytečné a riskantní...Stejně mi doktorka naplánovala měsíční kůru, pak vysadit a třetí měsíc nasadit dvojitou dávku - ale to už budu konzultovat rozhodně jinde :slight_smile: Zatím popíjím bylinkové čaje a snažím se přírodě pomoci :slight_smile: Kolikpak ti je, mohu-li se ptát? Mně bude v únoru 29 a tyk si říkám, že na prvního pišišvora už je čas...a hodiny neťukají ale sirénujou na poplach :slight_smile:))
26. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Zapomněla jsem tě v odpovědi výše označit :slight_smile:
26. pro 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Dobře si udělala, v tom CARU to bude jistější. Aspoň se ti budou věnovat a vysvětlí problém komplexně. Mně bude na konci ledna 28. Sice jsem si říkala, že na mimčo je ještě dost času, ale od té doby, co mi doktor na začátku roku řekl, že bude problém, vše jsem přehodnotila a řekla si, že postup v práci a bydlení počká a radši se začneme snažit hned, než pak litovat, že jsme něco prošvihli. Já jsem chodila od svých 12 let k jednomu doktorovi, pořád mi říkal, že je vše ok i když jsem měla menses 3 x do roka a když jsem jednou nadhodila téma, že už se k mimču schyluje, najednou řekl, že v tom vidí dost velký problém. Tak jsem se asi na měsíc psychicky úplně zhroutila, protože jsem to nečekala. Poslal mě domu s tim, že se máme začít okamžitě snažit aniž by mi něco vysvětlil, tak jsem se naštvala a přehlásila do Prahy. Tenhle doktor je o dost lepší, protože mi vysvětlil, kde je problém a jak přesně budeme postupovat, tak jsem se uklidnila, protože ten první zněl jako když nemám nikdy šanci na dítě. Já piju čaj taky - kontryhel a cpu se nosifolem, ale zatím to k ničemu nevede, ale určitě to neuškodí tak v tom budu pokračovat.
26. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je...vidis,tak to jsme na tom uplne stejne...menses po dvoumesicnich cyklech.Kontryhel uz mi leze i usima a nosifol uz se mi taky celkem prodrazil :grinning: ale cert to vem. Ja jsem v praci spokojena,prijmy mame solidni a byt uz je nas...takze nevim nac cekat.A ted doufam,ze se dockam :frowning2: dej urco vedet jak to jde dal.Budem se podporovat :wink:
26. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Zase bez oznaceni :grinning:
26. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jej, tak to je mi líto, s tím mám taky zkušenost, už jsem měla pásový opar dvakrát :frowning2: to je naprd, tak přeju, ť se to moc nerozleze, bývá to ze stresu, z přetížení, z pocitu, že něco fakt nezvládám, že se talčím někam, kam bych neměla, aspoň to byl můj případ, taková byla moje psychosomatika. nevím, jestli to máš podobně?? jinak já mám dnes 1DC, takže potřetí zase nic. Tak jsem se svěřovala mámě, tak mě uklidnila, že si mám počkat na jaro, a když ne na jaře, tak v létě že už to určitě vyjde :slight_smile:)) tak snad jo, ale fakt jsem se uklidnila. Dnes přišla pár týdnů těhotná kamarádka, nastávající svobodná matka, tak jsme se o tom bavily, tak jsem se jen tak tak ubránila pláči. No...
27. pro 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 no mam to přes zadek stehno az tak do 1/3 látka. ..jsem nevěděla, že se pásek muže opakovat...jsem myslela, že je to jak neštovice jednou a dost...no kolem vánoc bylo celkem stres, jelikož peču dortíky a v prosinci toho bylo fakt hodně a do toho cukroví, dárky. ..tak možná to byl spouštěč. ..no a ted Teda pěkně trpím. Dneska jsem byla zase u dr. A ten mi nasadil konecne antivirotika tak by melo byt líp. Ty do beru zhruba za 5dni a o vulkánu by mela byt az po.preleceni, tak přemýšlím ze když bolesti dovolit, tak by jsme to zkusili...co jsem hledala, tak plod.by mel byt chráněn skrz placenou Měj má proti látkám a z neštovic. ..jedině co, tak Já bych byla oslabena jak po chřipce. ..jinak nějak vady plodu jsou prý výměně. ..tak mam trosku dilema a zda zkusit či ne...
27. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 jinak držím palce při dalším pokusu... je s dosty případů, že se otěhotní na dovoleny, že tam člověk přijde na jiném myšlenky....ale tobě to určíte vyjde dřív. ..3 pokusy je ještě krátký doba. A ty de las ovu testy a nebo měřit? nebo nic a nechává se to přírodě?
27. pro 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ja dnes testovala, 35 DC a snehobilo :frowning2:(( tak nevim... budu cekat dal...
28. pro 2013 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka a kdy si mela o ovulaci. ..třeba byla dal a trhu se ještě neukázali.
28. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tentokrát nevím, dala jsem si měsíc oddych od testu atd, a zkusili jsme 'metodu' sex od den, ob dva dny až do 27 DC .. ale mívám ovu pozdě, až tak 24 DC, tak uvidíme, proste počkám a testnu třeba za tří dny, pokud MS nedojde, nooo...
28. pro 2013 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka Ja jsem dnes 36 DC a taky sněhobílo :(
28. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka no tak to by teoreticky test ještě asi neukázal. ..počkej chvilku a uvidíš. ..držím palce!
28. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Já dneska zase studovala ten Můj blbe pasovem opar a tak se s nim muže otehotnet, tak jsem ráda, že nemusíme promarnil pokus...jen doufám, že do ovulace zaschne a nebude tak bolet proto ze to jinak vzdám Já. ..
28. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice třeba si mela taky ovulaci dal a test to ještě neukazuje...
28. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Když já se spíš bojím, že menses nepřijde a těhu taky ne...a zas bude vyvolávačka :( Dneska se mi o těhu dokonce zdalo :slight_smile:
28. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mrcha dorazila, no nevadi jedeme dal... :slight_smile:
28. pro 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak držím palce at dorazí //
28. pro 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska jsem 6 DPO - příští týden chci testovat. Jsem zvědavá jak dopadnem. Jestli mi ten ježíšek přece jen něco nadělil nebo né :slight_smile: co vy ostatní ?
28. pro 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já jsem to na Štědrý den dostala, takže jsem měla nechtěný dárek :slight_smile: a začínáme zase odznova. Bude to druhý cyklus snažení, takže netestuju ovu ani nic nehlídám, ale snad se co nejdříve zadaří i tak. Je tady ještě někdo, kdo ovu nehlídá a zatím se snaží "jen tak"? :slight_smile:
28. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova držím palečky ať najdeš //
Já jak jsem psala o válku bych mela Mít nějak koncem příštího týdne, tak pokud to bude možná, tak zkusíme za dělat :slight_smile:
28. pro 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a my máme za sebou taky druhý pokus ale ovu testy jsem dělala ;) hlídám se a pořád kontroluju :grinning: jsem hrozná ale říkám si, že pokud se nepovede další kolo dáme bez sledovačky :grinning: zaměřím se i na jiné věci ;) přeju hodně štěstí ve snažení !!!
28. pro 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo jo četla jsem co tě trápí :frowning2: tak snad se to všechno dá dokupy aspoň tak at se můžete pokoušet ;)
28. pro 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no mně MS přišla předevčírem, takže potvrzeno, že opravdu nic, ale tentokrát jsem ani nemyslela, že by se zadařilo, to bych se hodně divila. Teplotu si měřím už skoro měsíc, ale jen abych zjistila, jestli vůbec probíhá u mě nějaká ovulace, případně kdy, nechtělo se mi kupovat testy a prý je to i přesnější. Tak podle toho jsem zjistila, že ovulace proběhla tuším 14 DC, což je téměř přesně uprostřed cyklu, a taky piju kontryhel. Od léta jen tak občasně, teď od začátku MS každý den, a je fakt že nikdy mi nechodila MS na den přesně, jen když ten kontryhel piju, mám 27 dní cyklus a dřív to bývalo vždy plus mínus den dva i tři dny, teď vždy přesně 27 dní. Ale z čeho mám obavy, tak to je ten plodný hlen, který nějak u sebe vůbec nepozoruju. Tak se zeptám na lednové kontrole gynekologa. Jo a máš pravdu, teď to ke mně chodí ze všech stran, že všechny kolem mne otěhotněly až na dovolené, tak možná máš pravdu a už si nějakou společnou začínám plánovat. Společnou píšu záměrně, protože jsem původně stejně jako letos chtěla jet na dovču sama, protože jak jsem zjistila, je to to nejlepší co můžete pro sebe i pro vztah udělat. Tak budou dovolené asi dvě :slight_smile:) jupíí
29. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky kdybych neměla před vánocemi MS tak si myslím, že jsem těhotný, strašný nevolnost, udělám si jídlo na kterém mam chuť a v tu ránu ho nechci... Ráno jsem do sebe dostala jen banán a konec. Musela jsem si lehnout a dat z venku abych se dala do hromady. Ale MS byla tak to bude po lécích co beru na ten opar.
29. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 Já jsem při prvním jen vypočítal a přibližný plodné dny a bylo to...nějak jsem to ne hrozila a ted jsem první pokus vypočítal a, to nevyšlo a tak ted zkouším ty ovulační testy. Mela jsem MS jak hodinky a od Te doby co jsme řekli, že si poradíme druhého, tak se mi to rozhodilo...tak snad test ukáže správní ovu.
29. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek