• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 no jestli budu, tak brzo brzičko ..... jdu na 6 do práce takže tak před pátou ranní :grinning:
28. led 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já právě ani neměla menses, ani sliznice nedorůstala (v tom mi hrozně pomohl kontryhel :slight_smile:)
28. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka Má šestý smysl?
28. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No manžel odjede tak v pět ráno na služebku takže asi taky brzo :grinning:
28. led 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice nevím jak to poznala :D :D
28. led 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak se tu sejdeme hned ráno pokud bude ještě co testovat s:wink:
28. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ok, tak hlavně dej vědět :slight_smile:)
28. led 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy jo holky, to abych snad v tu sobotu vstavala taky brzy rano abych videla cerstve //
28. led 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jasný budu informovat ať už to dopadne jakkoliv :wink:
@lupinpupin jestli ty // budou chvíli tu na tebe počkají :grinning: já už se tak nemuzu dočkat :wink: cítím se tak normálně a bez příznaků že to prostě musí vyjít :grinning:
28. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novotinka jo mohlo aspoň náznak vacku.K ovulce dochází tak 14 dni po menzes a ve 4 týdnu už něco vidí.Já tak byla poprvé 4-5 tt a už se rysovala fazolka.Tak vidíš to,někdo pozná,že je žena těhotná a ona o ničem neví :grinning: máš zázračnou kamosku :grinning: a ty jsi prohlala sázku.
28. led 2014 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Dovču necháme last minute :slight_smile: uvidíme .-)
28. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak mě narostla sliznice,ovulka taky,ale menzes bez vyvovalacky prostě nikde,tak řekl,že mám rozhazene hormony.A oni se ani nesrovnali,ovulka byla holt v pohodě a já otehotnela.Prognoza doktora o mé neplodnosti nevyšla....:grinning::grinning::grinning: taky na mé tehu zíral víc jak já na pozitivní test,já jsem to brala s rezervou
28. led 2014 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, něco asi na mě leze, od rána jsem unavená,a odpo jsem nějak usla,ani jsem nemrkla, a od té doby mě bolí hlava:-/
28. led 2014 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jen si v sobotu přispi, to počká :grinning:
28. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Tak čajík a šup do postýlky!
28. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no jo, jen abych mohla vůbec dospat :grinning: jak budu nedočkavá jak testování dopadlo :grinning:
28. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jak vstanes šupem na čumendu. pokud bude co u kazovat :wink: bude to tu hned ráno
28. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 potit se a bacha na léky :wink:
28. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no doufam, uz se hrozne tesim az tam neco uvidim :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nooo myslím, že mě Vaneska moc dlouho spát nenechá...leda, že by vstával manžel a já mohla vyspávat...to by byla jiná :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Děkuji moc !!! Snad se to fakt podaří. Já než podstoupila IVF, tak jsem dvakrát přirozeně otěhotněla, ale taky bohužel potratila... Tak snad už bych to ted udržela, když už jednoho prcka mám :wink:
28. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka jj je to krásnej pocit a když pak drzis mimi po porodu,poprvé kojis,není nic emotivnejsiho než toto.Miluji to
28. led 2014 ve 23:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aceofbase jej tak to mě mrzí....ale jednou se zadari,musíš věřit...i když mám kamarádku,1 tehu v pohodě,Ale rodila brzo po vyšetření,po 3 mesicic otehotnela,samovolnej potrat...a teď po 8 letech a zamlklej potrat v 8 tt se mimi prestali vyvíjet a krvacela u toho,takže vím,že dokud krev nejde tak dobrý...i když znám jednu co. krvacela,ale šíleně ve 12 a 16 týdnu kvůli hematomu na placente a zatím je celá,termín má za 3 neděle asi....takže člověk nemůže být ničím jistý,ale jelikož jsi 1 mimi donosila,tak věř,že toto pocate přirozeně donosis,musíš :wink: budu ti věřit.Já jsem zvědavá na sebe,mám myom a za 6 neděl vyrost že 2 na 3 cm,asi tomu zmetkovi dám přes držku :slight_smile: ale naštěstí nebrání porodu,na císaře mé nikdo nedostane,vyhrožovali s ním i u holky a rodila jsem spontánně a v pohodě.
28. led 2014 ve 23:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer, obracim se s dotazem zda muze byt i jiny hlen nez plodny -tahly i na nekolik cm a byt leskly na papire. Mela jsem tento hlen hned po ms a ted je husty bile barvy a jsem teprv 11dc. Mela jsem to tak i minuly cyklus a jiny tahly jsem nevypozorovala. Delam ovu testy ale zatim dostatecne silna neni. Tak by me zajimalo zda to je ten hlen a kdyby to byla ovu tak by pozitivni ovu test byl o neco driv tedy v dobe ms? Jsem z toho hlenu jelen a zajimal by me vas nazor. Dekujiiiii
28. led 2014 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 ahoj, zkus testovat cely cyklus a podle te nejsilnejsi carky bych odhadla ovulaci. Ne vsichvi musi mit carku stejne silnou a nebo silnejsi jak kontrolni. Pak se bere v potaz ta nejsilnejsi z celeho cyklu. Je mozne ze mas ovulaci posunutou.
29. led 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano Zeny :slight_smile:
tak jak se dnes mate? Me nejak plave zaludek a nevim co si dat k snidani, aby bylo dobre....
Dnes je to uz 14dni co jsem nasla prvni // na testu...to to leti...
29. led 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dobre ranko, to uz je to 14 dni, jo? I kdyz my co teprve cekame, mame pocit, ze se ten cas vlece. Tak snad uz se taky dockame i my ostatni.
29. led 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky stalecekatelky,jak se dnes dari??? Uz jen tri dny a je to tu!!!Stale se drzite???Nejake pocity???
29. led 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Podle grafu plodných a neplodných dnů. Testuju se teď každé ráno, ale testy zatím nic neukázaly, tak nevím. Ale milého uháním, taky se musí chudák snažit, tak uvidíme, jestli to bude k něčemu, Ještě jsem začala pít kontryhelový čaj, je pěkně hnusný :slight_smile: , ale pokud to k něčemu bude, tak to přežiju.
29. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Pockej jeste 2-3 mesice a jak ti bude chutnat :slight_smile:
29. led 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek