• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin jednou uz jsem brzy testovala a duch byl...jenze jen rozpita barva...za dva dnynic a me to dost vzalo,tentokrat bych si chtela byt jista, coz snad 15 dpo budu...
29. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja jedu dalsi kolo pristi mesic:( jsem objednana na zitra do CARu na nejake krevni testy, tak uvidime jestli prijdou na to, kde je problem...snad budete mit vetsi stesticko:slight_smile:
29. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeeee,pomalu nam to tu odpadava :frowning2:
29. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice To je hnus velebnosti,ale oni aspoň už ví na čem jsou - musíme na to s humorem
29. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Mas recht,najradeji bych usnula a probrala se az v sobotu rano....nastesti mam nabouchany program,tak to snad utece...
29. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak jak se drzis....????
29. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Drzim :wink: v noci mi začalo byt špatně od žaludku tak nevím. Nejraději bych dělala test. Ale musím vydržet
29. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova To jsem taky prozivala predvcirem....vcera uz dobry a dnes mam takove napeti a pichani v podbrisku...tak bud se to blizi nebo nevim....:slight_smile:
29. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já mám delohu taky dozadu,tudis hrdlo je do předu a chlap se hned trefí :grinning:
29. led 2014 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 přesně tak. A vidím že v pohodě, 2 děti, 3 na cestě ... mě právě varovali, že to může být problém , ale asi to nebude tak hrozné.
29. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já man to samé,taky jsem většinou nahore,ale že začátku ke konci jde nahoru od at to že mě nevytece.wii když teď je to jedno :grinning:
29. led 2014 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj max je nejlepší,mé vyšel duch a nebyla jsem těhotná ani 14 dní :grinning: vysoká citlivost a spolehlivost u něj se mi nestalo,že by vyšel falešné pozitivní...to jsem měla před 4 mesica jinej test,duch a dělala jsem maxe a negativní a tehu jsem nebyla a teď duch a tehu potvrzeno
29. led 2014 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@lenkasaf ne u nás to máme v rodině a těhotných jsme hned všichni na poprvé,to právě problém není,jak to hrdlo je dopředu,tak se chlap trefí rovnou dovnitř..windows kluka udělal přes prášky,po 8 letech mě selhaly a to jsem zapomněla vzít je jeden a po měsíční známosti držela v ruce pozitivní test,ovšem, že jsem těhotná jsem říkala už týden před tím :grinning: a s tím chlapem už čekám 3. lepší jak moje máma má 3 děti,každá má jinýho tátu a u ty prostřední daně neví kdo je otec je upichla z nevery....takže deloha zahrnuta je fajn pak je děti jak smetí :grinning:
29. led 2014 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha, tak to jsem nevěděla, mi řekl doktor, že to může být problém, že nejlepší je poloha zezadu, pak by se mohlo zadařit. Ale jak vidím, možná je to jen v mé hlavě a proto to nejde. Díky . :slight_smile:
29. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak snad se tam neco hezkeho objevi...
29. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec vás nestíhám, každý den shlédnu pár stránek, co je novýho :slight_smile:
Já jsem teprv 6DPO a zhruba 3 dny mě bolí břicho. Žádná nesnesitelná bolest, ale je to stejné, jako když přichází MS. Včera večer to bylo o něco razantnější a dnes od rána to taky cítím. Navíc mi k tomu pobolívá jizva po operaci slepého střeva a i v místě, kde slepák byl. Myslíte, že by to mohl být příznak? Takhle brzičko? MS má dorazit příští týden.
29. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to chapu. 15den by mela byt uz doopravdy jistota.
29. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka uz jste byli u zapisu? Nas to ceka dnes.
29. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf určitě a nám se to povedlo z jaké kolik polohy,spocitej ovulaci,dejte si vinko,klidně si opijte cumacky a pak na to skočit a na nic nemyslet a bude to,ale problém s tím určitě není,fakt v rodině máme všichni delohu dozadu a jsme moc chytlavy.Takže doktory pusť z hlavy,mé taky řekli,že jsem neplodna a jsem těhotná a doktor nechápe.Ale spíš je to lepší,ona se pak v 2 měsíci tehu srovná a po porodu zase zahne.Ale problém to není.
29. led 2014 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jo až to nebudeš čekat,ale fakt tydletesty jsou nejlepší :grinning:
29. led 2014 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice uz je streda...zitra mas ples to utece, hned bude patek a najednou sobota....je to uz za rohem :wink: . Vem si kolik dni mas uz za sebou a jak malinko pred sebou.
29. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Presne...ted uz jen ten vysledek...
29. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eldoradoh já u 2 tehu říkala, že jsem těhotná týden před menzes,který neprisel,u Tynky dřív to už snad 3 den po oplodnění jsem věděla,že se zadarilo na poprvé a test vyšel pozitivní až skoro v 7 týdnu a to už jsem nejmíň měsíc a půl před tím říkala,že jsem těhotná :grinning: takže možný je všechno,ale s testem počkej až bude zpoždění.Mě teď vyšel duch když jsem měla 4 dny skluz a to jsem v den kdy jsem to měla dostat spinila na stedrej den...největší sranda je v tom,že když jsme psali jeziskovi,tak to že chceme miminko v bříšku a ono se na štědrý den uhnizdovalo :grinning: teď jen ať je vše v pořádku,mám rizikové těhotenství :frowning2:
29. led 2014 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice už je sobota ???? :grinning:
29. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova neboj, skoro. To das, ja to mam az tyden po vas :frowning2: a taky musim vydrzet.
29. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jooo to čekání je nejhorší .... člověk už je tak blízko .... ;) tak snad to vydrží a v sobotu budu moct testovat... Ty se chystáš na test kdy ??
29. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova MS mam mit 7.2. takze bych to videla na pondeli 10.2. Pokud tedy prijde, co nema, jiz drive. Uz po dvakrat jsem ted tyden pred MS spinila, takze to je takovy nemily predvoj.
29. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak držím palce at to tentokráte vyjde !!!
29. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova diky, ale nejdriv jsi na rade ty. Tak nejdriv drzim ja tobe a pak ty me, jooo ? :grinning:
29. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek