• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia jasný DRŽ ;) já ti to pak oplatím :grinning:
29. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Drzim uz ted a take jsem zvedava na sobotu. Jak to tu tady ctu, tak to nas bude vetsina v sobotu nevyspalych :grinning: Ty co testuji a ty co jsou zvedave na vysledky :grinning: :grinning:
29. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jj v sobotu ráno sraz u koně :grinning::grinning: už se těším až se tu sejdeme a budeme se snad těšit z //
29. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no a my jsme babi zvědavé :grinning: :grinning: děvčátka jen ať to už konečně vyjde a bude dobře :wink:
29. led 2014 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Skoro sobota...zítra čtvrtek, to je vlastně malej pátek, pak malá sobota a pak už to je....budem držet všichni všechno všem...a už si nás potvora nenajde!
29. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se přidávám do vaší skupinky :slight_smile: Jak to vše řešíte, děláte si ovulační testy, nebo měříte bazální teplotu, nebo oboje, nebo to neřešíte takto vůbec?? :slight_smile:
29. led 2014 ve 14:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no měla jsem mít, ale zatím žádný hlen:-/..ján každý ráno vodnatý:-/
29. led 2014 v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, ale než mu to dojde,tak se nestihneme překulit, tak končím na hoře:D
29. led 2014 v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aby nebyl protoze uz jsi tehu????
29. led 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 ahoj, já to řeším jen dle hlenu,ale zatím žádný, což je divné, pač ho většinou už mám..takže se uvidí zda mrcha dorazí,ale to si počkám ještě něco přes dva týdny, sice jsem ted měla extra lehkou ms, necelé dva dny se špiněním,tak uvidím příště:D
29. led 2014 v 15:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se k Vám přidávám, snažíme se s manželem od října... zatím nic, tak držím všem palce ať Vám to výjde a já budu napjatá jako kšandy v sobotu a u mě příští středu, snad se taky nedočkám mrchy.
29. led 2014 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, to je možné,třeba fakt ta ovulka byla týden před tím špiněním a jednodením malým krvácením a ten test jak vyšel negativni bylo třeba brzy..ale nemám žádné příznaky, spíše naopak mam splasklejší břicho a nějak tlaky nepocituij, je pravda,že před dvěma dny ráno do odpoledne jsem měla a včera jsem vytuhla z ničeho nic,ale to je možné, že na mě něco leze..sice mi gyndař řekl po telefonu,že mám zkusit test týden po špinění, že ovulka byla pozdějí , ale na ten jsem se vyprdla a čekám zda dorazí do toho 16tého:D
29. led 2014 v 15:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin takže je trocha napětí ve mně,ale nechci se v tom plácat, pač jsem byla zklamaná, kvůli tamtěm testům a pak ta zvláštní "ms" a pak test negativní,takže radši to nechávám být a nechám se překvapit:slight_smile:
29. led 2014 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Naprosto chápu...to zklamání nad sněhobílým testem je pak strašný, o to krásnější pak bude to zjištění až objevíš dvě dálnice...Holky, já teď zase sežrala půlku čokolády a pádím do práce číslo dvě. Dětičky a tanini čekají...alespoň to uteče :slight_smile:
29. led 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice přesně tak:slight_smile:..já taky popádím, ještě musím něco dodělat, a večer to tady zase shlédnu:slight_smile:
29. led 2014 v 15:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 tak já měřím teplotu, sleduju hlen a děložni čipek. nechci utrácet peníze za testy :grinning:
29. led 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@monikaklosova ale kdybyste měřili teplotu tak přeci jen více víte na čem jste :slight_smile:
Respektive já bych se zbláznila, nevědět kdy přijde menses, takhle to poznám a hlavně mě uklidnilo, že vím že ovuluju, když mě doktorka strašila že ne :grinning:
Jinak to vidím čím dál hůř, strašně divná bolest břicha a čípek... škoda mluvit. Pokud bych to zítra dostala, tak je taky blbé že luteální fáze by byla jen 9 dní. Ale tak snad teplota bude ještě nahoře a nebude vše ztraceno :slight_smile:
29. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Já už jsem to tady říkala někdy úplně na začátku, vrcholově sportuji a to měření teploty mi hrozně kolísalo v závislosti na momentální zátěži :( tak jsem toho nechala, protože jsem byla akorát ve stresu, že z toho nic nevykoukám :(
29. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já měřím jen tak sporadicky :grinning: zkoušela jsem párkrát ale nejsem schopná měřit ve stejnou dobu
. Takže zatím to neřeším.... každopádně pokud by se i nadále nedařilo začala bych. Jinak jsem měřila včera a teplota se drží na 37. Jinak břicho nebolí, žádný náznak ani těhu ani přicházející MS ......
29. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No tak to zcela chápu :slight_smile:
@monikaklosova No vidíš, to je dobrá teplota :slight_smile: Nemůžu se dočkat soboty :grinning: Klidně ať už to dostanu, ale dnes je mi tak mizerně, že to chci mít za sebou.
29. led 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo už bych taky nejraději vědela co a jak, nemám ráda nejistotu .... :frowning2: ještě že už jsou to "jen" dva dny
29. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to by sedelo....ovu dyl, tyden po tom hnizdeni (MS jen tu chvilku) a ted vlastne uz nic....nkkk to bude cekani teda...to je pres 2 tydny....to budu napnuta jak ksandy :grinning:
29. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zase budeš napnutá, aby si nám nepraskla:D
29. led 2014 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ještě si kvůli tobě půjdu koupit testik:D
29. led 2014 v 18:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem nějak uplně mimo tento měsíc. V práci jsem toho strašně moc zkonila, jsem účetní, prostě katastrofa. Fakt posunout tři dny dopředu. Najednou jsem jen tak seděla v práci a nemohla nic dělat, prostě šílený stav, a musela jsem brzo vypadnout.
29. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin prosím tě a jaký máš teď čípek? nízko, vysoko, měkký...? :slight_smile:) Díky.
29. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia u zápisu ano a prošel,ale když jsem viděla všechny ty děti co jsou o rok starší tak jsme se domluvili na odkladu :slight_smile: :slight_smile: normálně by mi ho tam zničily
29. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 njn chlap :grinning: tak se neprekuluj
29. led 2014 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ale to se ti řekne:D..má skoro o padesát kilo více,a když je na mě,tak potom mě bolí kosti:D..a stářím to není..a pak už to nedokáže vydržet a než se přehoupnem zpět, tak je dokonáno:D
29. led 2014 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já před 3 roky řešila stejnej problém.Měla jsem slabé krvácení 3 dny při tom otehotnela a test po 14 dnech negativní v den jakoby menzesu co měla dorazit stále negativní...no duch byl asi s 3 týdenním zpožděním.A já už dávno říkala,že jsem těhotná :grinning:
@ivet1987 já jsem za 2 měsíce při měření bazalni teploty otehotnela v době kdy jsem měla 36,7 36,4 36,7 36,4 takhle mi litala pak stoupla nad 37 a držela se.klesla mi 2 dny před menzes jinak...a teď na stedrej den klesla uhnizdovani vajíčka a pak zase letěla nahoru,když mě vyšel pozitivní test měřit jsem přestala
29. led 2014 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek