• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova pokud se bude držet,tak to bude dobrý. :grinning:
29. led 2014 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo taky dobrý :grinning: taky ti vykynul.Co je přítel se mnou přibral 25 kilo a nejvíc v mým tehu,tak čekám kdy zase bude kynout :grinning::grinning::grinning:
29. led 2014 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 muzu vedet jak presne sledujes ten cipek? Ja teda nevim, ale me bylo receno cim min prstu tim lip, aby nedoslo k infekci.... Ale polud by to bylo jiste proc ne a ten hlen? Ja si rikala, ze to nechame na prirode, ale jak vas tady tak vsechny pozoruju, tak to bude chtit zapojit nejakou aspon malinkatou jistotu :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to už byl, měl 100 a ted má 105:D..proto je tak línej..ale je vysokej, tak se to ztrácí:D
29. led 2014 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky e ta teplota takto lita, mela jsi pik asi tyden pred dostaneim menzes, no dostanim, jen spineni a pak se to ale rozebehlo, gynekolog mi rekl, ze ale muzu byt tehotna, i kdyz jsem mela menzes uplne normalni, teda menzes byl mnohem delsi, vic jak 12 dni a to se porad stridalo spineni s menzes :( tak uvidime taky rikal, ze test mam udelat az tak za tyden, ze muze byt falesne negativni :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Dany muzu bedet jak zkoumas ten hlen? Diky :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak já mám zatím grafy dobré a podle teploty poznám i kdy je ovu, vždy mám pokles než běžná teplota při folikulární - nebo jak se to jmenuje :grinning: fázi, a náhlý vzestup po ovu a v den kdy mi to klesne, tak menses :slight_smile: Hlavně když jsem vysadila prášky, tak jsem nevěděla kdy to dostanu a zlaté měření mi to řeklo :grinning:
29. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 chi chi, ty si mě taky ukecala abych těstovala, tak že by to bylo i naopak? Ba ne já ukecávat nebudu...jen si testuj kdy chceš ty :wink:
29. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jinak měla jsem mít ovu,ale hlen se mi neukázal..jen poslední týden mám pocit, jako kdybych si učrla:D..a je to průhledný(většinou ráno, a před půl hodkou, když jsem vylezla z auta, tak zase:D a ted mě bolí levý podbřišek směrem k říslu...takže si připadám jak tydýt zase:D
29. led 2014 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinka186 nech to na přírodě a neřeš to :grinning: čípek jen tak dodatečně, v první fázi je tvrdý, více trčí do pochvy, při ovu změkne, zkrátí se, potom zase tvrdý a dlouhý...:grinning: nestuduj to nebo tě to zničí :slight_smile: Hle je taky dobré tak trochu sledovat, ale za mě vede měření teploty :slight_smile: Hlavně jsem nevěděla jestli mi po vysazení prášků najede ovulka, tak jsem se moc bála, ale super :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pořád si na čípek špatně dosáhnu a jestli je vrdý měkky nebo jaký, tak to ti nepovím, nevím jak by vypadal opak...
29. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 když mám ovu, tak ráno , když vstanu, tak mývám takový tažný hlen..ale ovu jsem měla mít a hlen nikde:-/..ale každý ovu má jinak..třeba po ms ji mám u otvůrku sušši, než je ovu,tak je vlhčí a když je ovu,tak tažný,a pak zase je to tam vlhčí a pak sušší...nevím jak to bude u tebe, musíš vědět ty, ale nejlepe to poznáš po ránu,pač přes den chodíš na wc a jde to hůř poznat
29. led 2014 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin eee...počkám, jestli ta mrcha dojde, :D..vytrvám..třeba v tom jsem, ale to ví jenon příroda:D
29. led 2014 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 já právě taky nevim zda mi ovulka jede, ale pred Vanoci jsem byla na bezene pulrocni prohlidce a tam mi doktor rekl, ze mam grafuv folikl uplne tesne ored ovulaci tak to beru tak, ze k ovu dochazi... Ale nevim. Nikdy jsem nevydrzela si tu teplotu merit fakt oravidelne, navic mi rekl, ze je to dost neoresne, takze asi zustane priroda :slight_smile: ale diky za radu :slight_smile: to vis takove prakticke veci nas ve skole neucili :grinning: vim vse jak by to probihat melo, co delat, kdyz to tak neprobiha, ale neco praktickeho to prd :grinning:
29. led 2014 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin heh , s tím čípkem to je prekerka, od rána na něj vůbec nedošáhnu, takže co s tím?co , to tak může být?..hihi..
29. led 2014 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jejda holky vidim, ze jsem fakt hooodne pozadu :grinning: zacinam sledovat :slight_smile: ty jsi teda zatim v ocekavani zda ta mrcha dorazi?
29. led 2014 ve 20:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 joooo ten číek je záhada :grinning:
29. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 já jsem sledovala hlen...ale věděla jsem z předešlých cyklů, že ho mám...nedal se přehlédnout....
Na měření teploty jsem neměla čas...ráno prostě vstanu když mě malá volá a na měření nebyl čas...
Tak jsem dělala ovu testy, ty mi potvrdili ovulku hupsli jsme na to bylo. Byla to pro mě nejjednodušší varianta a ty testy jsou na 99% spolehlivé.
29. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 u mě je to divné:D..měla jsem něco jako ms, špinění odpoledne až k večeru,dost mini..druhý den už trošku jsem krvácela s mini kousky sliznice,ale to bylo fakt mini, a ráno se probudím a jen špinění,pak přestalo,a druhý den ráno špinění pak nic a pak večer zase mini,další den zase mini a pak nic..tak jsem si dělala test a negativní,takže je možné, že ovu jsem měla týden před špiněním,které jsem ani nespozorovala(tím pádem jsem měla ovu dvakrát, což se mi stávalo po vysazení prášků)...tím pádem mohl test vyjít negativní..takže možná bylo brzy..nevím, nechám se překvapit za dva týdny:D..zda mrška dojde:slight_smile:
29. led 2014 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin že jo vid, od špinění jsem sotva na něho prstíkem došáhla, a ted vůbec, ani tlačení nepomáhá...to jsem z toho jelen:D
29. led 2014 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka186 @lupinpupin No jo. já měřím právě hlavně abych věděla zda ovu je a nechci dělat testy, ale hlavně abych věděla kdy to dostanu :grinning: No tak dnešní stav už nechci zažít, šílené, ale ještě neztrácím naději, třeba to přeci jen vyšlo :grinning:
29. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jinak , měla jsem učůrnutí (výtok jako voda) už i ted podvečer:D...pokud to půjde dál, tak normálně se budu muset v tašce nosit nahradní spodky...nebo intimky:D
29. led 2014 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já můžu dělat taky co chci,ale na tu štěrbinku si nedosáhnu...bych musela být jak Saxana :grinning:
29. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka O rok starsi, takze tam byly vlastne ty deti, ktere loni meli odklad, ze. To my predpokladam normalne pujdeme, vysledky budou zverejnovat az 3.3.
29. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, a proto si dělat test nebudu a počkám, zda přijde mrcha...sice ta mini MS byl pro mě šok a ještě z nenadání bez bolesti, ale díky tomu to už moc neřeším:slight_smile:
29. led 2014 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no vidíš a pro mě to bylo zase nejednodušší řešení.....odpoledne načůrat do kalíšku a testnout žádnej stres :wink:
29. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 vím, že jsem to měla při prvním těhu...to jsem byla mokrá jak když bych upouštěla vodu :grinning:
29. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :D...no, to mi ted povídej...taky nevím,kde je štěrbinka:slight_smile:a předtím jsem dělala saxanu,abych ji nahmátla,:slight_smile:
29. led 2014 ve 20:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 chi chi, jsme na tom stejně :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin díky:slight_smile:..a je furt vlhká..jsem zvědavá,co bude dál:slight_smile:co tipuješ?
29. led 2014 ve 20:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek