• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@janinka186 jj litala a to už jsem si říkala že bude anovulacni cyklus a pak to vylitlo,ale jak to tak lítali,tak nevím kdy k ovulaci došlo,ale muselo,když jsem těhotná :grinning:
29. led 2014 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tak to vítej do klubu:D..ten můj vážil před deseti lety o 20 kilo méně...hihi...a kdyby si viděla co vše sní,tak to bys jen kroutila hlavou:D
29. led 2014 ve 21:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj přesně já se měřila jen kvůli ovulaci,jak jsem měla z kojení rozhazene hormony,tak nejdřív že neovuluju,tak jsem měřila a zjistila že ano, ale menzes ani po 2 měsících nikde.Tak vyvovalacka a pak že prolaktin způsobuje neplodnost,říkal začátkem prosince a já pár dní po tom otehotnela,ale tak divnou křivkou,že jsem cumela jak je to možný,ale těhotná jsem
29. led 2014 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no o tom mě povídej,takový porce to je děs :grinning: nechápu kam to dává i když.... dneska jsem dělala palacinky já sním 3 a mám dost,syn 4 roky snědl 4 copak to není tak divný,ale dcera 2 roky jich snedla 5 ,ale pak to břicho :grinning:
29. led 2014 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no mě stačí jeho snídaně,10 rohlíku, a já max. 2:D..a dál se už neptej, pač potom se to stupnuje:D
29. led 2014 ve 22:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to ten Muj nedá....no já teď sním 1 a mám dost a je mi těžko.Kolikrát toho děti sní víc jak já :grinning: jsou ve vývoji :slight_smile:
29. led 2014 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 heh..tak děti jsou žiravina, a to je dobře:slight_smile:já taky toho sním dost,ale ne tolik:D
29. led 2014 ve 22:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste kecalky...člověk si odskočí pracovat a hned 4 stránky. Poraďte...bolí mě podbřišek :( ne nijak ostře, ale vytrvale celý den. Co to? Blíží se komunista?
29. led 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice může to být cokoliv u tehu podbrisek taky bolí.Měla jsem to u každého tehu.Oni ty tehu symptomy jsou stejné jak předmenstruační :grinning: takže nic se nepozná u tehu jen bolí prsa,Ale strašně.Podle toho jsem poznala těhotenství.Jen teď ne to jsem nevěděla zda je to z toho,že se malá začala odstavovat nebo z toho druhého a pak už jsem věděla,že je to z toho druhéhodRžím palecky
29. led 2014 ve 23:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj jsou :grinning: a to je dobře,rostou :slight_smile:
29. led 2014 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :D,..vidím, že zase makáš:D..já za chvili si půjdu schrupnout:D
29. led 2014 ve 23:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice heh..jsme:D...jinak co třeba čajíček..jinak nezoufej, já poslední dobou mám vodnatý výtok a podvečer jsem jela domů a myslela jsem, že jsem si učůrla:D..takže nejenom ráno,ale už i večer..zítra budu chodit s nahradníma spodárama v kabelce:D
29. led 2014 ve 23:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já to mám to same divná bolest jako když jsem nastydla celek spodek bolí a k tomu i prsa ze by? Nebo sugesce?
30. led 2014 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky mám mokro:slight_smile: skoro pořád
30. led 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka já když jsem v říjnu měla vsugerovano,jako by napůl těhotenství,tak mě neboleli prsa, ale falešně pozitivní test,spíš bych řekla,že se rozpilo barvivo a nebo jsem tam toho ducha měla vsugerovanuho :grinning: nevím,ale pak jsem udělala maxe a snehobilo,tak jsem byla vylecena.....ty prsa bolí takovou fakt neprijemnou bolesti,že se za ně i držím...teď už teda ne.Ale že začátku...kdy cekas mrsku?Já jsem to poznala týden do předu,že jsem se pripravovala a v tehu jsem říkala,že to nedostanu,jiná bolest a mě něco říkalo,že to neprijde.
30. led 2014 v 06:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já furt....dneska zase zadelam na chleba až chlap koupí mouku už nemám :grinning: a zkusím ho s cibulí.Ale ten domácí od toho Hrušky je fakt vybornej.Ten se může jíst i suchej a fakt super :grinning: zkus ho
30. led 2014 v 06:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak a už je čt ;) blíží se nám to ..... mě bylo porádnu v buse pěkně špatně... ale už dobrý a momentálně zase nic :grinning: nic mě nebolí žádné divné pocity ..... tak snad si mě mrcha nenajde !!!
30. led 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 zkusím, napiš mi recept do mailu:D
30. led 2014 v 07:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už zase ten blbej vodnatej, jemně bělavej výtok..bud jsem nastydlá nebo já už nevím:D
30. led 2014 v 07:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka fakt?a mýváš to normálně?já třeba ne..už to mám týden..vždy po ránu a ted se to přidalo i večer:D
30. led 2014 v 07:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem tedy rano zmerila teplotu a 36,83, tak je to asi ztraceno,nadeje v haji a cekam kdy dojde mrchon. :frowning2:
30. led 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak z jedné teploty nejde nic usuzovat.... někde jsem četla že jsou ženy které ani v těhu nepřekročí teplotu 37. Takže tím se vůbec neřid pokud neměříš pravidělně ;) a nevěš hlavu ;) už jen dva dny do dvou čárek na testu ;)
30. led 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já nevím, od včera už mě permanentně bolí břicho, tak čekám na nějaké rozuzlení...ale 38,63 mi přijde dost málo :( i když je to jednorázová teplota) :(
30. led 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No kydby byla 38,63, to by byla jiná...obrátila jsem čísla v druhém příspěvku - 36,83.
30. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, dobre rano preji. Prave jsem si dala snidani a jdu se vrhnout na vareni...dneska toho mam nejak hodne, tak snad toho moc nenakecate abych pak nedocitala celej vecer.
30. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no co by to asi bylo :slight_smile:. Hele udelej test a budes mit jasno co cekat...jestli ms a nebo ovulku... :wink:
30. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice dokud mrcha nedorazi nezoufej!
30. led 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova oooo nevolnost....to je velmi dobre :wink:
30. led 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, mini mrcha byla trošku přece, a těhu test si neudělám, vydržím...ještě bych byla zklamaná:-/..a co vaříš, já budu dělat zemlbábu..ee..nevím jak se to píše:-/
30. led 2014 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte to výjde a když ne, výjde to příští měsíc, všem netěhulkám držím pěsti a těhulkám hodně zdravíčka a co nejmíň problémů..... já už se nemůžu dočkat příštího týdne...... mám takový povznášející pocit že tentokrát to mohlo vyjít..... není mi nijak špatně, občas pobolívání v podbříšku a takový hlenovitý výtok, občas trochu slabší žaludek, ale já tak nějak prostě cítím že by se to tentokrát mohlo povést, takový vnitřní příjemný pocit..... stalo se to taky někomu, že to vnitřně tušil? doufám, že si to jen nevsugerovávám.
30. led 2014 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek