• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova já jsem na tom úplně stejně jak ty a taky se těším na výsledek :o)
29. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle kdy se chystáš testovat ?
29. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já zkusim tu metodu ovu testu - to zkusím zítra jaké bude čárka a když za dva dny zesílí tak pak udělám těhu - ten chci dělat 5.1 - to má prítel narozeniny:slight_smile: a jak to máš v plánu ty?
29. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, i já se přidávám :slight_smile:
29. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak drzim palce na testování, já dneska 36 DC ale včera test bily, tak zkusím zas zítra, mam ještě 4 :slight_smile: ale uz me to čekaní fakt štve!
29. pro 2013 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já se chystám testovat na Nový Rok :wink: ikdyž to bude asi brzo ... MS mám dostat až 6. ledna.... no uvidíme co uvidíme ;) tak držím pěsti a informuj o výsledcích :slight_smile:
29. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@faminka určitě se dočkáš ;) držím palce !!!
29. pro 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova no ty taky informuj hned na nový rok :o) a jak zvládáš čekání a jak dlouho se snažíte?
29. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Snažíme teď druhý měsíc ;) takže chviličku .... ale chtěla bych otěhotnět co nejdřív (i kvůli práci a všemu) tak uvidíme. Jinak čekání je děs běs .... i manžel nadával minule... nejlepe kdyby to zjistil hned po sexu :grinning: Snažím se na to moc nemyslet ale nejde mi to :grinning:
29. pro 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova jj to znam. ja byla uplně v poho a jak bylo po ovu tak to name prislo:o) my jsme to zkoušeli červenec srpen - z toho nic, a ted se snažíme na novo 1.měs. ale zase jsem si říkala že když ovu vyšla na 24. tak ze by byli vánoce štědré:o) ten muj mi pořád nadévá že furt sedim na PC na koníku :grinning: jestli to náhodou nepřeháním.
29. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj to taky slyším co tam furt čteš :grinning: jj já si taky psala ježíškovi ;) tak třeba nám nadělí ..... Mě včera a dneska nějak bolí břicho :o( tak nevím co to.... ale minulý měsic mě bolelo skoro celou dobu :D no uvidime už at je prvního
29. pro 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no já si myslím že prvního bude dost brzo, ale pokud ti to ukáže tak to zkusím taky :grinning: taky mě boli podbřišek včera jsem měla takové tlaky, že jsem si rozepnula kalhoty a bylo to lepsí,ale pořád jse to cítila.at uz je 5.1 :grinning: :grinning: :grinning: bylo by fajn, to by jsme na tom byli stejně když to oboum výjde.
29. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak jo ;) dám hned vědět ... ale naděje si moc nedělam.... jj to by bylo super kdyby to oběma tak hezky klaplo na stejno :wink:
29. pro 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj a taky že výjde :o) a obě najdem dvě čárky a ne jen my ale i všichní ostatní :wink:
29. pro 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak jo ;) beru tě za slovo !!! ;)
29. pro 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se k snažilkám, snažíme se intenzivně už třetí měsíc. Je mi 28 let, manželovi 29. Zatím se bohužel nedaří, ale snad se to brzo změní. Biologické hodiny mi bijí na poplach :slight_smile:
Cyklus mám 26 dnů a mám podezření na krátkou LF. Tento měsíc začínám s měřením BT, ovu testy abych si potvrdila, jestli z BT něco vyčtu a taky piju denně kontryhelový čaj...to by v tom byl čert, aby to brzo nevyšlo :slight_smile:
29. pro 2013 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to víš že jo :wink:
29. pro 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n ahojky a co je to to LF? jinak neboj brzo se zadaří :wink:
29. pro 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle LF - luteání fáze, fáze od ovulace do konce cyklu. Při 26 denním cyklu mám obavu že podle příznaků mám ovulaci až kolem 16.dne, luteánní fáze by pak byla jen 10 dnů a to by se případně oplodněné vajíčko nemuselo stihnout uhnízdit. Ale tento měsíc to podle BT a ovu testů ověřím a ten kontryhelový čaj by mohl taky pomoct...je až trochu divné, jak moc vědecky na to jdeme :slight_smile:
29. pro 2013 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
také jsem zkoušela ovu testy a hezky mi to ukázali :slight_smile:...
29. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n jo to znam, to jsem predtim taky moc resila a ted uz to neresim a nechavam pruchud prirode. Jinak já mám den 24-25 dlouhé cykly a ovu mám 14-15DC.
29. pro 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to máš teda taky docela krátkou LF, tak na hraně myslím...jak dlouho se snažíte o mimi?
29. pro 2013 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n ježiší neděs mě. MS mám tak max 4dny a pak ješte tak 2dny špiním. snaha byla črvenec srpen a ted až prosinec
29. pro 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Jé promiň nechci tě děsit, já jsem zkrátka nedočkavá, proto to mám všechno nastudované a snažím se tím to čekání zkrátit na minumum. Už je to víc jak půl roku, co nepoužíváme ochranu, ale intenzita sexu nebyla nic moc, takže asi proto k ničemu nedošlo, ale i tak mám "pocit", že čekám dlouho. S tou luteánní fází, vajíčko se uhnízduje 7-10.den po oplodnění a pokud má někdo tu fázi hodně krátkou, tak se to nestihne uhnízdit a odejde to s MS, a to je škoda.Ale dá se to právě asi jakžtakž ovlivnit, prý kontryhelový čaj umí pomoct a ve fázi, kdy by to asi byla objektivně příčina toho, že se nedaří, jsou na to nějaké léky.
Ale nechtěla jsem tě děsit :slight_smile:
29. pro 2013 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak to stíhám mám tak tak dostat to mám 4.1 a nyní jsem 6dpo. tak uvidíme. dík za info. jj čekání je hrozné - já právě radši nic nečtu, protože pak jsem schopna si to vsugerovat a pak to přitáhnu. a jak se pije ten čaj? slyšela jsem že jen nějakou část cyklu - né celý
29. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n a neboj ono to příjde a budeme obě maminy pokud už jedno či více nemáš doma - já ne, bylo by to prvátko. :slight_smile:
29. pro 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no prý od 1 dne cyklu do ovulace, pokud chceš aby pomohl k otěhotnení...pokud chceš srovnat cyklus, tak se pije celý cyklus. Udajně ten kontryhel zlepšuje děložní sliznici a vajíčko se pak líp uhnízdí....teda kdybych zamlada měla takové informace, ušetřila bych tisíce za antikoncepci...člověk měl pocit, že otěhotní když si zapomene vzít pilulku a ted se o to snažíme tak intenzivně a ono nic...
29. pro 2013 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle já taky ještě žádné nemám, ale těším se na něj až přijde :slight_smile: náš byt by potřeboval ještě trochu upravit, tak se pokusím to udělat co nejdřív abych přišla na jiné myšlenky ...
29. pro 2013 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n jj to máš pravdu. mam ted docela strach:( jsem vyděšená a nevím co mám ted dělat.do ted jsem byla strašně vyrovnananíá a plná optimismu. tento měsíc jsem měla pozit ovu test 13DC a pruměr mám 25DC max 28,ale to bylo jen párkrát.větčinou těch 25. myslíš že se stihne uchytít?
29. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle 13 DC je moc dobré číslo, to bych se nebála, mrzí mě jestli jsem tě rozhodila. Ale zkus třeba pít i ten čaj, ono to neuškodí, já si na to už skoro zvykla, že si ho denně dám a pokud pomůže tak jedině dobře :slight_smile:
29. pro 2013 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek