Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
ivet1987
30. led 2014
@verik2 fakt jen 180 dní, takže nemůžeš otěhotnět když tě vyhodí, ale už musíš být těhotná měsíc a půl. Nebo nevím no 😃
jaropa
30. led 2014
Holky, jsem z jiné diskuze, ale přece jen ...jen otázka. Když proběhla ovulace 22.1. - může MS přijít už za týden 29.1.??? Není divný, že to nepřišlo za 14 dní? díky za všechny reakce!
ivet1987
30. led 2014
@jaropa Bohužel může, ale luteální fáze je krátká na to aby se stihlo vajíčko uhnízdit. Už jsi to dostala jo? Taky může být jen špinění, uhnizďování 🙂
jaropa
30. led 2014
@ivet1987 Ivet, ne uplně silný, na uhnizdění by to bylo asi pozdě nebo ne.... tak uvidíme v dalších dnes, děkuji moc za odpo! papa
ivet1987
30. led 2014
@jaropa Pozdě to určitě není, 7 dní uplně normál 🙂 Držím pěsti 🙂
danielka1985
30. led 2014
@verik2 mě to nevadí, znám ji..a navíc není, kdo by měl na to žaludek😃
jaropa
30. led 2014
@ivet1987 DĚKUJIIIII 🙂
danielka1985
30. led 2014
aaaa...tady se zase drbe😃..
ivet1987
30. led 2014
@danielka1985 To čtení ti půjde rychle, to jsou jen moje výlevy které přeskakuj 😃
verik2
30. led 2014
@jaropa je to možný já měla taky ovulku souplou a u dcery jsem 1 den dostala a druhý den otehotnela,tudis proběhla ovulace.
verik2
30. led 2014
@ivet1987 no tak stejně nic řešit nemusíš,když máš na neurčito....jak se jinak citis,co je nového.
ivet1987
30. led 2014
@verik2 Cítím se normálně 😃 Čekám a nevím a uvidím 😃 Jinak se mám dobře 😃
danielka1985
30. led 2014
@ivet1987 neboj, ty jsem si přečetla taky😃...uf 14DC a ovulační hlen nikde, jen si každé ráno učurnu(vodnatý výtok )
smouliiinka2
30. led 2014
Tak holky.. dnes jsem zkusila udelat jen ze zvedavosti ovu test i pozdeji nooo a vyslo to takto, kdybych delala jen ten odpoledni tak ani nevim ze carka sili... 😕 nevite cim to je ?
valentyna25
30. led 2014
Teda tady to tepe 🙂 me porad poboliva podbrisek, ale minule jsem z toho byla taky vystrasena a bylo to v pohode, takze klid vse je ok 🙂 jinak uz jsem predevcirem pocitila prvni unavu, jsem si normalne musela jit lehnout odpoledne, jeste ze byl doma manzel a staral se o maleho 😃
smouliiinka2
30. led 2014
@danielka1985 no mě zas příjde že ovu výtok mám hned po ms tažný, lesklý vše jak má být a podle ovu testu má ovu přijít teď a výtok je spíše bílé barvy a krémový no ... 😕 v tom aby se čert vyznal ... :-S
verik2
30. led 2014
@ivet1987 tak uvidíš a tu mrsku opi,at.na několik měsíců zabloudí 😃 pak dej vědět kdy budeš testovat?
danielka1985
30. led 2014
@smouliiinka2 aha..no já ted poslední dobou mám vodnatý výtok, vždy ráno,jako kdybych se učůrla a ted ho mám do běla,ale je furt vodnatej😕jdu hajat🙂
ivet1987
30. led 2014
@verik2 dnes mrcha nedošla tak aspoň že tak 🙂 testovat dle teploty 😉 Původně jsem chtěla v sobotu.
verik2
30. led 2014
@ivet1987 tak ať zítra stoupne....já budu mít super noc odpoledne blinkala dcera a teď chlap...no tak teď už jen skoro tchýně....mě je zle furt.Sice to udrzim,ale mám namále a občas taky jdu...čekám tak 8 tt to uhodí v plnej polní jak u dceru...jelikož mám ksicht samej bedar,tak čekám holku a u ty nevolnosti mám a hubnu....už jsem kilo schodila 🙂
monikaklosova
31. led 2014
Holky tak jsem nevydržela a dneska udelala test. Na testu bílo 😞 takže si počkám na mrchu ach jo,tak třeba příští kolo...
verik2
31. led 2014
@monikaklosova může být ještě brzo...mě vyšel slabej duch a to už jsem měla 4 dny zpoždění,po týdnu už byl vidět troškou víc....před menzes může vyjít negativně,neztracej naději,ta umírá jako poslední.....tu mrsku opi,ať zabloudí,změn adresu a třeba té nenajde a pokud jo,tak ji vykopej že dveří a dej jí do huby 😃 Jsem těhotná už po 3 a jen u 1 tehu a to už je 5 let....v lednu 2009 vyšla dálnice v den očekávané mrsky,všem že jsem těhotná jsem říkala už týden.....pak už jsem musela mít větší zpoždění aby se ukázal duch....kdy mrsku cekas?
monikaklosova
31. led 2014
@verik2 děkuji ... mrcha by měla dorazit dneska 😞 jestli přijde tak jí dám 😃 .... jj ždibek naděje dokud nepřijde je, ale říkám si že pokud bych byla těhu aspoň náznak ducha už by vidět šel. .... no uvidímě 😉 Kdyby náhodou o víkendu nedošla v ponděli testnu ... ale nevěřím že nepřijde
ivet1987
31. led 2014
@monikaklosova Tak třeba je fakt brzo 🙂

Holky tak já prohlašuju, že mrcha nedojde a basta. Teplota 36,8 stoupla a čípek tvrdý, protáhlý, zavřený.
Dělala jsem test a sněhobílo, ale já jsem přesvědčená, že tam duch je a basta 😃 Nejde vyfotit ale když ten test studuju... 😃
Ale jsem teprve 11 DPO, takže v neděli testnu znovu, jestli nepřijde mrcha.
Ale fakt jsem ráda, že teplota stoupla, aspoň je naděje 😃
monikaklosova
31. led 2014
Tak objednala jsem si Gynex - a jestli mrcha přijde na další cyklus vezmu napomoc bylinky 😉
monikaklosova
31. led 2014
@ivet1987 hele jedné z nás to vyjít musí a už jsi poslední u které to vypadá nadějně .... takže tfuj tfuj tfuj a v neděli test s dálnící 😉
maice
31. led 2014
@kajuga Urco napis 😉
donia
31. led 2014
@monikaklosova to nee, to musi vyjit, nekdo to cekani musi prolomit. Jeste ale nadeje je, kdyz MS zatim nedorazila.
teok
31. led 2014
holky, tak jsem 5DPO a včera večer mě pálila žáha v posteli, na pravém boku mi bylo zle a mohla jsem ležet jen na mevém, což jsem měla celé první těhulkování a dnes cítím žáhu od rána, tak sem zvědavá, co z toho bude, ale furt tajně doufám, že měl manžel pravdu a teď to vyjde 🙂
lenkasaf
31. led 2014
Holky, které si měříte teplotu, můžete mi prosím říct, co z toho se dá vlastně určit? Já si jí měřím teprve tento měsíc, pořád tam bylo tak 36,3 - 5, včera 36,9 a dneska 37,3 .. co mám z toho vyvodit ?? Měřila jsem se na popud kamarádky, ta je teď mimo, tak se nemám s kým poradit. 🙂 Jinak ovu kdy jsem měla nevím, testovala jsem se ráno a to je prý špatně, taky jsem z testu nemohla nic určit, tak příští měsíc budu chytřejší.

Začni psát odpověď...

Odešli