• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verik2 fakt jen 180 dní, takže nemůžeš otěhotnět když tě vyhodí, ale už musíš být těhotná měsíc a půl. Nebo nevím no :grinning:
30. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem z jiné diskuze, ale přece jen ...jen otázka. Když proběhla ovulace 22.1. - může MS přijít už za týden 29.1.??? Není divný, že to nepřišlo za 14 dní? díky za všechny reakce!
30. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Bohužel může, ale luteální fáze je krátká na to aby se stihlo vajíčko uhnízdit. Už jsi to dostala jo? Taky může být jen špinění, uhnizďování :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ivet, ne uplně silný, na uhnizdění by to bylo asi pozdě nebo ne.... tak uvidíme v dalších dnes, děkuji moc za odpo! papa
30. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Pozdě to určitě není, 7 dní uplně normál :slight_smile: Držím pěsti :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 mě to nevadí, znám ji..a navíc není, kdo by měl na to žaludek:D
30. led 2014 ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 DĚKUJIIIII =)
30. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa...tady se zase drbe:D..
30. led 2014 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 To čtení ti půjde rychle, to jsou jen moje výlevy které přeskakuj :grinning:
30. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa je to možný já měla taky ovulku souplou a u dcery jsem 1 den dostala a druhý den otehotnela,tudis proběhla ovulace.
30. led 2014 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak stejně nic řešit nemusíš,když máš na neurčito....jak se jinak citis,co je nového.
30. led 2014 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Cítím se normálně :grinning: Čekám a nevím a uvidím :grinning: Jinak se mám dobře :grinning:
30. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, ty jsem si přečetla taky:D...uf 14DC a ovulační hlen nikde, jen si každé ráno učurnu(vodnatý výtok )
30. led 2014 ve 21:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky.. dnes jsem zkusila udelat jen ze zvedavosti ovu test i pozdeji nooo a vyslo to takto, kdybych delala jen ten odpoledni tak ani nevim ze carka sili... :-/ nevite cim to je ?
30. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to tepe :slight_smile: me porad poboliva podbrisek, ale minule jsem z toho byla taky vystrasena a bylo to v pohode, takze klid vse je ok :slight_smile: jinak uz jsem predevcirem pocitila prvni unavu, jsem si normalne musela jit lehnout odpoledne, jeste ze byl doma manzel a staral se o maleho :D
30. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no mě zas příjde že ovu výtok mám hned po ms tažný, lesklý vše jak má být a podle ovu testu má ovu přijít teď a výtok je spíše bílé barvy a krémový no ... :-/ v tom aby se čert vyznal ... :confounded:
30. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak uvidíš a tu mrsku opi,at.na několik měsíců zabloudí :grinning: pak dej vědět kdy budeš testovat?
30. led 2014 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 aha..no já ted poslední dobou mám vodnatý výtok, vždy ráno,jako kdybych se učůrla a ted ho mám do běla,ale je furt vodnatej:-/jdu hajat:slight_smile:
30. led 2014 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 dnes mrcha nedošla tak aspoň že tak :slight_smile: testovat dle teploty :wink: Původně jsem chtěla v sobotu.
30. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ať zítra stoupne....já budu mít super noc odpoledne blinkala dcera a teď chlap...no tak teď už jen skoro tchýně....mě je zle furt.Sice to udrzim,ale mám namále a občas taky jdu...čekám tak 8 tt to uhodí v plnej polní jak u dceru...jelikož mám ksicht samej bedar,tak čekám holku a u ty nevolnosti mám a hubnu....už jsem kilo schodila :slight_smile:
30. led 2014 ve 23:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem nevydržela a dneska udelala test. Na testu bílo :frowning2: takže si počkám na mrchu ach jo,tak třeba příští kolo...
31. led 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova může být ještě brzo...mě vyšel slabej duch a to už jsem měla 4 dny zpoždění,po týdnu už byl vidět troškou víc....před menzes může vyjít negativně,neztracej naději,ta umírá jako poslední.....tu mrsku opi,ať zabloudí,změn adresu a třeba té nenajde a pokud jo,tak ji vykopej že dveří a dej jí do huby :grinning: Jsem těhotná už po 3 a jen u 1 tehu a to už je 5 let....v lednu 2009 vyšla dálnice v den očekávané mrsky,všem že jsem těhotná jsem říkala už týden.....pak už jsem musela mít větší zpoždění aby se ukázal duch....kdy mrsku cekas?
31. led 2014 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji ... mrcha by měla dorazit dneska :frowning2: jestli přijde tak jí dám :D .... jj ždibek naděje dokud nepřijde je, ale říkám si že pokud bych byla těhu aspoň náznak ducha už by vidět šel. .... no uvidímě ;) Kdyby náhodou o víkendu nedošla v ponděli testnu ... ale nevěřím že nepřijde
31. led 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak třeba je fakt brzo :slight_smile:

Holky tak já prohlašuju, že mrcha nedojde a basta. Teplota 36,8 stoupla a čípek tvrdý, protáhlý, zavřený.
Dělala jsem test a sněhobílo, ale já jsem přesvědčená, že tam duch je a basta :grinning: Nejde vyfotit ale když ten test studuju... :grinning:
Ale jsem teprve 11 DPO, takže v neděli testnu znovu, jestli nepřijde mrcha.
Ale fakt jsem ráda, že teplota stoupla, aspoň je naděje :grinning:
31. led 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak objednala jsem si Gynex - a jestli mrcha přijde na další cyklus vezmu napomoc bylinky ;)
31. led 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele jedné z nás to vyjít musí a už jsi poslední u které to vypadá nadějně .... takže tfuj tfuj tfuj a v neděli test s dálnící ;)
31. led 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajuga Urco napis :wink:
31. led 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to nee, to musi vyjit, nekdo to cekani musi prolomit. Jeste ale nadeje je, kdyz MS zatim nedorazila.
31. led 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem 5DPO a včera večer mě pálila žáha v posteli, na pravém boku mi bylo zle a mohla jsem ležet jen na mevém, což jsem měla celé první těhulkování a dnes cítím žáhu od rána, tak sem zvědavá, co z toho bude, ale furt tajně doufám, že měl manžel pravdu a teď to vyjde :slight_smile:
31. led 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které si měříte teplotu, můžete mi prosím říct, co z toho se dá vlastně určit? Já si jí měřím teprve tento měsíc, pořád tam bylo tak 36,3 - 5, včera 36,9 a dneska 37,3 .. co mám z toho vyvodit ?? Měřila jsem se na popud kamarádky, ta je teď mimo, tak se nemám s kým poradit. :slight_smile: Jinak ovu kdy jsem měla nevím, testovala jsem se ráno a to je prý špatně, taky jsem z testu nemohla nic určit, tak příští měsíc budu chytřejší.
31. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek