• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia no uvidíme ;) zatím tu není ale minule došla až odpoledne.... :frowning2: každopádně držím zuby nehty a zaháním na ní myšlenky. Každopádně jsem si objenala Gynex .... pokud bych ho náhodou nepotřebovala ráda ho pak některé z Vás daruji :D
31. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky 6DPO lehce me pobolivaj prsa a už 2den je mi občas zima-ruce a nohy studené a nemůžu se zahřát :fearful: Tak nevím co se děje
31. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova holka já náznak ducha měla až 4 den zpoždění,byl sotva vidět...w
31. led 2014 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf bazalka se měří ráno hned po probuzení.Po mesickach je nizsi,pak když vyleze o 0,3 a výš, tak to znamená,že před 2 dny došlo k ovulaci a před menzes mě tak 2 dny klesá....pokud se drží zvýšená 18 dní a déle kolem 37 zřejmě se jedná o těhotenství :grinning: jonák já teploty nad 37 měla až v těhotenství.Jinak v ovulce 36,6 normal a ovulka 36,9 -37 výš už jsem ani moc nešla.
31. led 2014 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka držte palce,jedu radci do Benešova na gynekoligii,včera večer šek trošku krvavej hlen a od rána mě poboliva břicho.Mají lepší ultrazvuk,tak uvidí i srdíčko a udělají pořádný vyšetření,Benesovu věřím ve všem....a asi by mi mohli radci napsat prášky na udržení těhotenství a říct jak dlouho jsem těhotná.
31. led 2014 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 fakt ? no tak ještě teda nehážu flintu do žita ... ;) uvidíme buď přijde nebo ne.... stejně pro to teď momentálně moc nenadělám :grinning:
31. led 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Děkuji, kéž by jsi měla pravdu. Ale to je asi ještě brzy. Uvidíme.
31. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 drzim palce at je vse v poradku!
31. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 třeba je brzy, uvidíš za několik dní:slight_smile:
31. led 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 držím palečky:slight_smile:
31. led 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám problém..začínají mi být těsný kalhoty:D..bud se srazily nebo nevím:D a jinak ode dneška si počkám ještě 14 dní na mrchu..a navíc se mi zatím neobjevil ovulační hlen..takže jsem z toho nějaká špatná:-/..a jak se holky máte při pátku, nejste taky někdo takový unavený, bez nálady jako já?
31. led 2014 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, včera jsem vás nestihla dočíst a dnes ráno čas bohužel nebyl zase čas....ráno jsem našla zase špinění a tak jsem vyrazila zase k doktorce....špinění potvrzeno, UTZ v pořádku, jen srdíčko pořád není potvrzené, tak jsem byla poslaná na krev,aby jsme zjisitli hladinu HCG v krvi a v pondělí ráno jdu znovu na krev,aby jsme viděli jestli HCG roste. Zase UTZ a vidí se co bude dál...jsem z toho nějaká zničená :-/
31. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hlavně aby jste byli oba v pořádku držím palce
31. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no koukam zase nějaké erupce,když se zadari a člověk by mel mit radost tak tohle drz se a hlavu vzhůru :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Tak s tou náladou to mám asi podobě, už i přítel si všimnul a unavená jsem taky, ale to bude možná jen tím počasím :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@danielka1985
Unavená lina a spala bych a nic me nebaví ani ven nevylezu pokud nemusím a ještě nervózní nevím,nevím co je s nama :slight_smile:
31. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Hrabe nám z toho testování a čekání ! :slight_smile:
31. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf taky mám ten pocit už at se zadari nebo zblbnu
31. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jdu od doktora,jsem přesně 8+2 srdíčko jsem viděla i já,jak tluče,bolest je z rostoucího myomu a jestli ještě poroste,tak asi budu muset na císaře,ach jo!Hlavní je ze mimi je v pořádku,vše drží a hematom nemám.
@lupinpupin držím palecky snad bude dobře.Občas naskočí dyl,já minulý týden byla 7+0 a srdeční akce nikde a dneska 8+2 a srdíčko je krásně vidět.
@danielka1985 třeba jsi fakt tehule,když ovulace nenabiha :slight_smile:
@lenkasaf musíš ještě počkat, třeba je fakt brzo,testy nejsou pokaždé spolehlive :wink: vím o čem mluvím....jednou mě vyšel duch v 7 týdnu a malá je v pořádku a je to pěknej dablik :slight_smile:
31. led 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj vim, ze je jeste brzy.....no uvidime co bude...jsem z toho nejaka prejeta.... uvidim co hodnoty v krvy...snad se zvysi.
31. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jinak je super ze si videla srdicko! Gratuluji! Pripadneho cisare se neboj! Je to brnkacka ja bych za nej byla rada i tentokrat....
31. led 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf jsem taky, a ten můj si toho taky všimnul, že jsem taková bez nálady:-/
31. led 2014 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka asi je to tím blbým počasím,nevím..
31. led 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už chci středu, nebo spíš čtvrtek bez mrchy!!!! všem čekatelkám držím palce a všem začínajícím maminkám hlavně zdravíčko a ať miminko zůstane tam kde má. furt ten krásný pocit.... já už se fakt nemůžu dočkat, doufám že to všem i mě výjde.
31. led 2014 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no, nevím, ani test si nemohu koupit, jelikož ted jsme měli velke výdaje a každá koruna se hodí..ale jinak po ranním učůrnutí(vodnatý výtok nabělavělý), tak jsem taková suchá...jinak uvidí se, ještě mám 14 dní do ms:-/,tak jsem zvědavá:-/
31. led 2014 v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak podle datumu poslední MS jsem 6+3 a podle ovulky která byla o 4dny vlastně dýl než měla,tak bych byla 5+6tt ...co mi na srdíčko prostě pořád připadá strašně brzy... No budu doufat, že v pondělí bude HCG vyšší jak dneska a pak to ze mě opadne....snad.
A nedostala si fotečku UTZ? že bys nám ji sem dala?
31. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že mrcha se dnes neukázala a asi už nepřijde :grinning: Tak doufám, že ani zítra ne a v nedělu znovu testnu :slight_smile:
31. led 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 u mě taky zatím nic a čípek vypada zavřený a tuhy ..... tak se drž !!! modlím se at přežijeme víkend bez mrchy a pak už bude na testu // ;)
31. led 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova
holky, děláte mi samou radost!!!! Jen držte, držte at máte krásné // :slight_smile: a zítra se těším na testík @monikaklosova
31. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nedostala...takhle to je brzo na srdíčko,já byla 7+0 a ještě ho neviděl a dneska bum a už jsem ho videla i já...buď v klidu.Vše je určitě v pořádku,Jinak fotku si nechám udělat ve středu to jdu ke svému gynekelogovi....já nevím,ale císaře se bojím,pro mě to není přirozený,jsem vděčná,že jsem rodila přirozeně a budu se snažit i teď.Já se císaře fakt bojím,netouzim po tom, abych měla rozrezane břicho....radci budu mít sitej spodek.
31. led 2014 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek