• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin no já spinila 1 den,ale snad to bude dobrý.Uvidíš.No malá jizvicka,ale já mám velice dobré hojení po spontalnim porodu a když jsem koukala na net na císaře,tak mě to stačilo a budu se mu vyhýbat.Mám z něj strach a co znám všechny,tak je jizva bolí,u spontalniho porodu té nebolí nic.Stačilo mě pár stehů po operaci žlučníku a ta bolest byla šílená.
31. led 2014 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já dneska zadelala na 2 a jeden udělám s cibulkou
31. led 2014 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nemám ráda němčinu,radci jsem maturoval a z matematiky :grinning:
31. led 2014 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky mas zlucnik laparoskopicky venku?
31. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ty to vidíš v němčině? Já teda anglicky.
31. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo byla jsem už ve 23 letech na operaci a vyndali ho.Ale od ty doby je klid.
31. led 2014 ve 22:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no mě jazyky nikdy nic neříkali :slight_smile:
31. led 2014 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted ve sprše jsem Skoumala čípek dlouhý tvrdý zavřený,je to poprvé co jsem ho Skoumala :slight_smile: jo a takový mléčný výtok tak co vy na to? Mela bych to dostat 7.2.! Ovu byla 25!
31. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka v těhotenství by měl být zavřený,ale měkký jako rty.Ale asi se to v ranním stádiu nemusí ukázat,gynekolog to podle hrdla pozná po měsíci.
31. led 2014 ve 23:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Mrcha zatím nikde, teplotu jsem měřila a pořád se drží nahoře,žádný pokles. Test jsem dělala včera a nic. No tak budu dále čekat :wink: jinak už je mi zase špatně od žaludku :frowning2: ale myslím že spíš nějaká viróza co tu řadí .
1. únor 2014 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2
tak u mne se opravdu mrška rozjela.. jen jsem si myslela, že ovul je 14 před MS a já si minulý týden dělala ovu testy aj podle hlenu to vycházelo, to je škody, to je škody .-) tak zas příští měsíc :slight_smile: holky,díky a mějte se, papa
1. únor 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova To vyjde neboj :slight_smile:
Já se zatím s teplotou taky držím :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
Tak pokud zítra bude pořád vysoká, tak naděje pořád plane :grinning:
1. únor 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 parádička ;) jen se drž ..... nooo uvidime co bude zítra ... prosim prosím at se drží teplota nohoře a Mrcha at někde zmrzla po cestě a už nechodí .... :grinning: a nějaké další pocity ? u mě nic, sem tam mě píchne v podbřišku ale to mi dělá normalně.... tak nevím. Budeš dělat zítra test ?
1. únor 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já se cítím taky uplně normálně nic, ani nebolí břicho že by měla mrcha přijít. Jo jo, budu prostě testovat, dokud tam nebudou dvě :grinning:
1. únor 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím v patek to mám dostat a ted mám nutkání jít udělat testik myslíte ze to mám zkusit?
1. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka taky bych to měla v pátek dostat já počkám do pondělí,máš nějaký příznaky??
1. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr bolí me prsa jsem unavena-asi pocasi ,bez nálady a lina taky nafoukla tak co myslis mám?
1. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka počkej do pondělka :wink:
1. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr neeee to jsem nechtěla slyšet :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Pokud to máš dostat až v pátek, tak určitě nebude nic vidět a pochybuju, že v pondělí taky něco bude vidět.
1. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka taky si myslim :-/ já to měla dostat včera nebo dnes.... včera jsem dělala test a nic :frowning2: a MS taky zatím nikde ;)
1. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova no dobra poslechu vás :grinning:
1. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa to je potvora,jednou se zadari....i když já byla včera na ultrazvuku a otehotnela jsem 9 den.Mesicky 5 dní a 4 den po nich jsem otehotnela.....divný
1. únor 2014 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@ivet1987. děvčátka dobře,že je teplota zvýšená,dobré znamení,teď obě musíte mít 2 čárky a běda jak ne! :grinning: No bolest prsou,únava to zní krásně :slight_smile: i to pichani v podbrisku :slight_smile: mě bylo řečeno,že mě břicho bude bolet celý těhotenství jak roste ten myom.Tak snad se taky zastaví blb jeden,nebo mu dám :slight_smile:
1. únor 2014 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@ivet1987 no krásnej graf.Vypadá to,že ten pokles před 2 ma dny mohl být uhnizdovani vajíčka,od ovulky by to odpovidalo.
1. únor 2014 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka počkej test nic neukaze...já jsem teď myslela,že to ukázal 2 tt,ale včera jsem zjistila,že ve 3 tt.otehotnela jsem 4 dny po menzes a test slabej duch,když bylo už 4 den zpoždění :grinning: tak počkej,byl by negativní....jinak to co máš vypadá slibně a jestli ta bolest prsou je hodně protivna a bolí to.
1. únor 2014 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdávám to, těhotná nejsem, ať dojde mrcha a je klid.
1. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 prdlajs ??? kde si na to jako přišla to mi teda vysvětli :grinning:
1. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova Holky je super, ze se tak hezky drzite. Urcite brzy najdete //
1. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek