• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@ivet1987 no já nevím, klidně se můžu zítra vzbudit a bude tu ..... :frowning2: už mě to čekání vůbec ale vůbec nebaví.....
1. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 tobě teplota taky drží to je dobré znamení !!!! Holka my to dáme ;)
1. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Já Vám to taaaak preju-holky me ty prsa taaak bolej ze jsem z toho nervózní jako blázen
1. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Ale tak proč ne, to půjde :slight_smile: Cítím se uplně normálně jako uprostřed cyklu :grinning: Nějak mi natekla prsa, čípek tvrdý, dlouhý, zavřený. S obavami létím na záchod a bojím se podívat :grinning: Jen se bojím aby to třeba nebyla že nejsem těhotná, ale menses taky nepřijde a budu muset na injekci. Můžu se zeptat, které dny jste sexovali vůči ovu? My tři dny před, dva dny před a v den ovu. To by bylo aby nebylo :grinning: Akorát kdoví jestli kluk či holka, ale viděla bych to na kluka :grinning:
1. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 my jsme se tulili 2dny před ovu, v den ovu a den po ovu...
1. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 No tak si myslím, že by to mohlo být vidět tak 14den od ovulky...aspon dušíkem....držím palce!!
1. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jen hezky vydrž, na testík je vážně jěště hodně brzy...mě 2dny před očekávanou MS ukázal dušíka...
1. únor 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jinak mě bylo dopoledne blivno, zachránilo mě lízátko a odpoledne jsem byla unavená....šinění ustává,tak snad bude vše o.k. Už aby bylo pondělí a věděla jsem na čem jsem.
1. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no taky se citim jako v průběhu cyklu ani pocit na MS ani na těhu nemám ... prsa nic ani nebolí ani žadný divný pocit ... to mě trošku štve páč skoro každá co byla těhu měla citlivé prsa ... Taky pokaždé jak jdu na wecko tak se bojím co najdu .... byla jsem s čoklíkem na procházce a měla jsem pocit že se to rozjelo ale nic .... Jinak dneska jsem 28 DC a nikdy jsem ještě neměla delší, tak uvidime co bude zítra. Taky si někdy říkam když né těhu tak aspoň ať mrcha dorazí jak má, a nerozhodí se mi nějak cyklus. Sexovali jsme 4dny před, den před a den po ... takže teoretická šance by být měla....
1. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova s prsama neboj...já jsem je neměla citlivé ani ted a ani u prvního.... Vlastně před pár dny jsem měla citlivou pravou bradavku...ale pak jsem si říkala, že to asi možná bylo z nové podprsenky...protože druhý den zase nic.
1. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin to máš možná pravdu, já obecně nemám moc citlivé :frowning2: no musím čekat ... Když zítra nedojde v pondělí udělám Dalši test
1. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Jinak ti závidím tvých 28 dní, jsem 31 DC a už mě to nebaví :grinning:
1. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 minulé bylo jen 27. Ale bojím se ať se cyklus nerozhodi navíc jsem teď pila ten čaj tak bůh vi co to mohlo udělat :wink:
1. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova já je taky nemám citlivé...tak je možné, že pro to je nemáme citlivé ani v těhu.... Zítra určo nedorazí a v pondělí najdeš už duška :wink:
1. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 a kdy budeš dělat zase testík? Zítra a nebo taky v pondlí jako mikinaklosova?
1. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin moc děkuju, moc bych si to přála :wink: už se tak moc těším až budu máma
1. únor 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova určitě se brzy dočkáš! Moc ti to přeju! Přeju to Vám všem!!! Je to moc pěkné a jsem za to moc ráda!
1. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 nejsou stejné a já to taky měla jak na horskej dráze
1. únor 2014 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin zato já každé tehu měla strašný bolesti prsou,fakt hrozný.Ale jen 3 neděle asi až rak od 4 týdne.Každá to má jinak a ty prsa bolet fakt nemusí :slight_smile:
1. únor 2014 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova
@ivet1987 holky, moc nespolýhejte na čípek, taky jsem ho měla takhle, když mi začlo špinění a pak ta jednodenní slabá mrcha..a má ho furt vzadu a stěží na něj došáhnu i ted:slight_smile:..spíše ta teplota je hlavní:slight_smile:
1. únor 2014 ve 21:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj to je můj příad...prsa neboleli a nebolej...jen v prvním těhu a kojení se mi zvětšili asi o 2čísla :-/
1. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no to mě naštěstí ne,mám je velký furt na zakladce v 9 jsem měla skoro 4 a když jsem kojila,tak košíky gecka mě byli malý....to bylo hrozný.
1. únor 2014 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 No jo já mám čípek tvrdý a dlouhý a zavřený, tak uvidím no :grinning: Jo jo, teplota hlavní :slight_smile:
1. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin S testem vůbec nevím kdy :grinning: Uvidím dle té teploty no :slight_smile:
1. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ja mivala normalne C a koncem tehu a pri kojeni E a to mi to lezlo ze zacatku vsude kolem...vratilo se mi to na D...tak jsem zvedava co to bude tentokrat :/
1. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 jj hlavni je teplota. Drzim palce!
1. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu spát, ať už je ráno a můžu měřit :grinning:
1. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj Holky , mužu se přidat ?v srpnu 2013 mi ginekoložka píchla inekci proti otehotnení ,ktera mne mela chranit do prosince .. no a ja chtěla mit deti 2 roky od sebe , ale dnes jsem zase dostala mesičky .. nejhuře jsem to nesla tak v tom 8 mesici snažení že furt nic , ted to je 13 mesicu a snazim se na to nemyslet ,ale bohužel tomu nekdy propadam a jsem zoufala že stale nic :( vy čekate na ZÁZRAK ? nebo počítáte dny ?
1. únor 2014 ve 22:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin to už se největší při druhém kojení :grinning: a ani bych tě to nepřála,mě stačí to co mám.A kojení si maposled užiju a klidně pak budu lítat na vyvovalacky...nevím zda minervu může zavést při kojení,antinu nechci,otehotnim i přes ní.
1. únor 2014 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@barmare chce to ovulku aspoň počítat,já ji mám pokaždé jinak :slight_smile: měřením bazalky a ona se ukázala....ale já se snažila od září,v prosinci gyndar řekl,že jsem neplodna, protože jsem kojila a měla jsem rozhazene hormony,menzes se nespustila,tak jsem to hodila za hlavu a já když byla na gynde,tak už jsem byla 2 dny těhotná a nepoznal to :grinning: ani se nedivím,já jen že jsem na to taky nemyslela a pak jsem si říkala,že bych chtěla otěhotnět až v květnu,tak bum a už kynu...teď jsem v 9 týdnu a poprvé se těším až porodim,to poslední tehu je hrozný,kvůli myomu mám neustále bolesti a nikdo s tím nic neudělá....no jen chci říct,že třeba i když si to nepřipouštís,tak na to moc myslíš a proto to nejde....prostě vypni,mimi máš,tak problém v tobě není :grinning:
1. únor 2014 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek