• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@maice tak zkus udělat testík.,pokud si měla jinou ms, než mýváš:-ú
2. únor 2014 v 16:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tehotna nejsem...tim jsem si asi jista :wink: Testy se stresovat nechci...
2. únor 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice dobře..tak hurá na další kolo:D
2. únor 2014 v 16:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova všechno ok? :slight_smile: Mrcha dnes nedorazila, prodlužuje se mi luteální fáze :grinning: Teda né že by mi to k něčemu bylo :grinning:
2. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po delší době (i když čtu vás tady teda celkem pravidelně, ačkoli občas poněkud nestíhám :slight_smile: ). Jedu teď druhý cyklus po vysazení HA. Dnes jsem 21 DC, ovu testy, které zkuším tento cyklus poprvé, jsou stále negativní, ale 16DC jsem měla jeden jediný den hlen, který mi přišel klasicky jako plodný... Tak nevím, každopádně pokud budu mít zase tak šíleně dlouhý cyklus jako minule (42 dní), tak asi ovu ještě fakt neproběhla. Docela mě to celé nervuje, doufala jsem, že se délka cyklu přiblíží aspoň trochu normálu. No a taky se bojím, abych vůbec ovulovala...
Jinak vám všem holky držím palce, ať už těm, co se zatím snažíte, nebo maminám v očekávání! :slight_smile:
2. únor 2014 v 18:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 ahoj, ničeho se neboj, já po vysazení prášků neovulovala tři měsíce, a pak půl roku jsem měla dvakrát ovulku..a pak se to spravilo...ono to po ha někdy trvá než si tělo zase nějak sedne..a kdyby si neovulovala ,tak na gyndě ti píchne včeličku na vyvolání ovu...tak se netrap:slight_smile:
2. únor 2014 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 a pokud nebudeš ovulovat, tak si zajdi na gyndu a porad se..:slight_smile:
2. únor 2014 v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 zatím nic, Mrcha nikde. Ale začalo mě hodně bolet bicho, úplně křečovitě tak uvidím jaká bude situace zítra
2. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ale já to přesně tak měla,uvidíš....
2. únor 2014 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 možné je všechno :slight_smile: uvidíš.Ale už jednou teplota.klesla a zase šla nahoru...dej vědět jak je na tom teplota zítra ráno,držím palecky
2. únor 2014 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 ať ti.udělá holčičku :grinning: ale prej se blbě trefuje díra na díru :grinning:
2. únor 2014 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dík, nervy mám veliké :grinning:

@monikaklosova No tak myslím na tebe :slight_smile:))
2. únor 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já vím... co já bláhová můžu taky čekat po 15 letech užívání... Ale to víš, raději bych se dalším umělým hormonům vyhnula... Uvidíme.
Já jsem si řekla, že na to nebudu přespříliš myslet (i proto taky moc nepřispívám), ale celkem se to dařilo jen tak prvních 14 dní cyklu, teď už se to zase nějak kazí. Jsem na sebe zvědavá, kdy si zase doběhnu pro těhotenský test do lékárny a budu se nervovat naplno... A jinak s manželem to "jistíme" tak obden, max. ob dva... Manžel je tedy konečně vcelku spokojenej - aspoň něco :grinning:
2. únor 2014 v 19:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova Jsem na vás mooc zvědavá na obě...
2. únor 2014 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jééé co bych dala za to abych měla sotva dvojky...velký prsa jsou na prd...nevíš pak kam s tím a sehnat pořádnou podprsenku,aby si za ni nedala milion, je taky mazec... :-/
2. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 tohle jsou ty lízátka...lízala jsem je už při prvním těhu a byla jsem spokojená... http://vitaminy-pro-tehotne-a-kojici.heureka.cz/vitaharmony-gravipop-lizatka-4-prichute-12-ks/
Jinak s tím tulením...u nás od zjištění ani jednou....a myslím, že tak do konce 12tt to asi ani nebude...
2. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova
Holky, no super!!!!! Krásně se držíte!
2. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zítra vstávání v 6:00 asi umřu... na 7h na krev a pak šupky dupky na chvilku domů a pak zase zpět na kontrolu...no už abych věděla co a jak....asi už jsem s tím holky otravná co,ale rostě mi to nedá a pořád musím řemýšlet nad tím jak to asi dopadne... :sweat_smile:
2. únor 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Určitě bude všechno v pořádku! Hodně štěstí!
2. únor 2014 ve 20:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 díky, no doufám. Snad se nám už srdíčko ukáže a když ne,tak snad páteční a zítřejší hodnoty se znásobí...doufám...moc si to přeji!
2. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Klííd, vstávám v 5:00 :grinning:
2. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jůůů, tak to bych asi nevstala... jsem nevstávala na budík ani nepamatuju...na tož takhle brzy :grinning:
2. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Menses se vsim vsudy a bylas tehu? No bylo by to uzasny,ale myslim,ze spis nic :frowning2:
2. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin i já nevstanu dřív jak v sedm :grinning:, a kde jsou časy, kdy jsme byli vzhůru už od 5:30 :grinning:
2. únor 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj šli i kusy sliznice a byla jsem těhotná a v pohodě :grinning: prostě 3 dny krvácení pak jak když utne a pak konec,pak už jsem to nedostala :grinning: a znám ženskou,která silnou menstruaci měla v termínu do 3 měsíce a má 8 děti a u každého to měla.že je těhotná poznala podle toho,že zvracela :grinning:
2. únor 2014 ve 22:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ume porad to same prsa bolej víc než včera jinak nic nového už aby byl patek a věděla jsem na čem sem :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak to je dobré znamení :grinning:
2. únor 2014 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak přináším zprávy, Mrcha nikde teplota se drží ale na testu bílo :frowning2::frowning2: ach jo
3. únor 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova test nemusí nic ukázat,hlavní je,že mrška nikde a teplota nahoře :grinning: já otehotnela 9 den... čili 4 den po menzes a slabej duch byl vidět až 4 den zpoždění.....takže občas ty testy jsou prostě líný:wink: počkej a měr dál :grinning:
3. únor 2014 v 06:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to víš že budu, já se nevzdám. Jenom někdo ma ducha 10DPO a nekdo ceka tak dlouho a nic. Ale byla bych ráda pokud ma Mrcha dorazit tak ať dorazí a nikde se netoulá !!!
3. únor 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek