• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@monikaklosova stale drzim palce :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkuji ale už tomu moc nevěřím :frowning2: myslím že jsem ovu promeškala že byla později .... tím pádem to dostanu ve středu .....
3. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jak to dneska všechno dopadlo ??? doufám že jste v pořádku ;)
3. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já na to čekání prosté nemám:slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka to jsme dvě ... já už jsem na..... raději ať ta mrcha přijde a vím na čem jsem než toto ... :frowning2:
3. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to presne říkám já at dorazí v termínu a nikde se nezdrzuje - pinda červená :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no mě už se někde toulá a pěkně me sere :D
3. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak u me to zas vypada, ze dorazi driv. Asi si ted vybrala me :frowning2: a to ma az v patek.
3. únor 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ale třeba néé .... :wink:
3. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak dnes dorazilo jeste spineni...takze si jen menses dal vcera pauzicku...
3. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak dnes dorazilo jeste spineni...takze si jen menses dal vcera pauzicku...
3. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no, my taky se tulíme jednou za dva či tři dny..ale většinou končím na něm,takže sama jsem na vážkách:D..já brala prášky 10let...ale skoro po roce se vše zase upravilo,..jediné , co jsem měla ok už od vysazení, byla pravidelná ms:slight_smile:
@verik2 jaj, ty si hrozná..no , je línej, takže si myslím, že ta holka bude:D
@lupinpupin no, ale já mám 178cm, a malá prsa vypadají blbě:D
3. únor 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se mi to blíží..min. 11 dní a max. 14 dní do mrchy, jsem zvědavá..jelikož jsem zatím nezpozorovala žádnou ovulku:-/
3. únor 2014 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty si taky uzivas :slight_smile: koukam ze leden na plození asi není tak Valentýn to jisti :slight_smile:
3. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted me napadlo ze můžeme MIT mimi pod stromeček od Ježíška :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nedorazi,jen mě to taky testy ukazují pozdě,u dcery dokonce až skoro v 7 týdnu a mám segru,ta šla od doktora,potvrzen 7 týden,koupila test a negativní a má ročního chlapečka...
3. únor 2014 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no jooo já vím, ale když ja už bych tam něco najít chtěla :D nezbývá než čekat kdyby náhodou celý týden nedošla objednám se příští týden k Dr. a uvidim co mi řekne ;)
3. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no mě to taky.ukazuje pozdě...u dcery skoro.v 7 týdnu a moje segra šla od gyndu,potvrzen 7 týden a test negativní,snehobilej...má ročního chlapečka
3. únor 2014 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já se jen bojím ať MS nemešká jen tak. Raději ať přijde a můžeme se snažit na novo ....
3. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka heh..no, ono stačilo říct, že jednou za týden ke splození nedojde:D
3. únor 2014 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrcha nikde, teplota spíš nízká, budila jsem se ve dvě, v pět a vstávala v sedm. tak pak měřte :grinning:
3. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak testík..tak do toho:D
3. únor 2014 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jinak já měřit ani nemůžu,pač nemám teploměr:D
3. únor 2014 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 test negativní, ať mrcha neštve a dojde.
3. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky po tridennim krvaceni,dnu volna a rannim spineni...hrozne bolesti podbrisku :frowning2: nevite co to???
3. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no jasně taky řešení,ale ty jsi vždy měla menzes pravidelnou?
3. únor 2014 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj jinak pravidelnou právě .... teda jako mám teprve 3 cyklus po vyzasení HA ... dva cykly byly pravidelné a teď se někde toulá ....
3. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak a je to za mnou.... Krev byla v pořádku...hodnoty se z pátku měli zdvojnásobit a oni se dokonce ztrojnásobili... no a na UTZ jsem viděla mrňouska (doopravdy hodně malinkého) a i pěknou srdeční akci :slight_smile:, no jo,ale pak přišlo překvapení a on tam je možná ještě jeden mrňousek..... je tam totiž ještě jedna dutinka... z jednoho pohledu se zdálo, že je to odumřelé dvojčátko a z druhého pohledu se zase zdálo že komunikuje s druhým miminkem....takže závěr žádný...v pátek jdu zase na kontrolu jak se to ve mě mnění. Sama doktorka z toho byla jelen :grinning:
3. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no! ak to gratuluji,dvojcatka,to je radosti :grinning:
3. únor 2014 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je ovšem mazec :grinning:
3. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek