Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
donia
3. únor 2014
@monikaklosova stale drzim palce 🙂
monikaklosova
3. únor 2014
@donia děkuji ale už tomu moc nevěřím 😞 myslím že jsem ovu promeškala že byla později .... tím pádem to dostanu ve středu .....
monikaklosova
3. únor 2014
@lupinpupin tak jak to dneska všechno dopadlo ??? doufám že jste v pořádku 😉
andrusinka
3. únor 2014
@monikaklosova já na to čekání prosté nemám🙂 🙂
monikaklosova
3. únor 2014
@andrusinka to jsme dvě ... já už jsem na..... raději ať ta mrcha přijde a vím na čem jsem než toto ... 😞
andrusinka
3. únor 2014
@monikaklosova to presne říkám já at dorazí v termínu a nikde se nezdrzuje - pinda červená 🙂 🙂
monikaklosova
3. únor 2014
@andrusinka no mě už se někde toulá a pěkně me sere 😃
donia
3. únor 2014
@monikaklosova tak u me to zas vypada, ze dorazi driv. Asi si ted vybrala me 😞 a to ma az v patek.
monikaklosova
3. únor 2014
@donia ale třeba néé .... 😉
maice
3. únor 2014
@verik2 Tak dnes dorazilo jeste spineni...takze si jen menses dal vcera pauzicku...
maice
3. únor 2014
@verik2 Tak dnes dorazilo jeste spineni...takze si jen menses dal vcera pauzicku...
danielka1985
3. únor 2014
@baya66 no, my taky se tulíme jednou za dva či tři dny..ale většinou končím na něm,takže sama jsem na vážkách😃..já brala prášky 10let...ale skoro po roce se vše zase upravilo,..jediné , co jsem měla ok už od vysazení, byla pravidelná ms🙂
@verik2 jaj, ty si hrozná..no , je línej, takže si myslím, že ta holka bude😃
@lupinpupin no, ale já mám 178cm, a malá prsa vypadají blbě😃
danielka1985
3. únor 2014
holky, tak se mi to blíží..min. 11 dní a max. 14 dní do mrchy, jsem zvědavá..jelikož jsem zatím nezpozorovala žádnou ovulku😕
andrusinka
3. únor 2014
@danielka1985 ty si taky uzivas 🙂 koukam ze leden na plození asi není tak Valentýn to jisti 🙂
andrusinka
3. únor 2014
Holky ted me napadlo ze můžeme MIT mimi pod stromeček od Ježíška 🙂 🙂
verik2
3. únor 2014
@monikaklosova nedorazi,jen mě to taky testy ukazují pozdě,u dcery dokonce až skoro v 7 týdnu a mám segru,ta šla od doktora,potvrzen 7 týden,koupila test a negativní a má ročního chlapečka...
monikaklosova
3. únor 2014
@verik2 no jooo já vím, ale když ja už bych tam něco najít chtěla 😃 nezbývá než čekat kdyby náhodou celý týden nedošla objednám se příští týden k Dr. a uvidim co mi řekne 😉
verik2
3. únor 2014
@monikaklosova no mě to taky.ukazuje pozdě...u dcery skoro.v 7 týdnu a moje segra šla od gyndu,potvrzen 7 týden a test negativní,snehobilej...má ročního chlapečka
monikaklosova
3. únor 2014
@verik2 já se jen bojím ať MS nemešká jen tak. Raději ať přijde a můžeme se snažit na novo ....
danielka1985
3. únor 2014
@andrusinka heh..no, ono stačilo říct, že jednou za týden ke splození nedojde😃
ivet1987
3. únor 2014
Holky mrcha nikde, teplota spíš nízká, budila jsem se ve dvě, v pět a vstávala v sedm. tak pak měřte 😃
danielka1985
3. únor 2014
@ivet1987 tak testík..tak do toho😃
danielka1985
3. únor 2014
@ivet1987 jinak já měřit ani nemůžu,pač nemám teploměr😃
ivet1987
3. únor 2014
@danielka1985 test negativní, ať mrcha neštve a dojde.
maice
3. únor 2014
Holky po tridennim krvaceni,dnu volna a rannim spineni...hrozne bolesti podbrisku 😞 nevite co to???
verik2
3. únor 2014
@monikaklosova no jasně taky řešení,ale ty jsi vždy měla menzes pravidelnou?
monikaklosova
3. únor 2014
@verik2 jj jinak pravidelnou právě .... teda jako mám teprve 3 cyklus po vyzasení HA ... dva cykly byly pravidelné a teď se někde toulá ....
lupinpupin
3. únor 2014
Ahojky Holky, tak a je to za mnou.... Krev byla v pořádku...hodnoty se z pátku měli zdvojnásobit a oni se dokonce ztrojnásobili... no a na UTZ jsem viděla mrňouska (doopravdy hodně malinkého) a i pěknou srdeční akci 🙂, no jo,ale pak přišlo překvapení a on tam je možná ještě jeden mrňousek..... je tam totiž ještě jedna dutinka... z jednoho pohledu se zdálo, že je to odumřelé dvojčátko a z druhého pohledu se zase zdálo že komunikuje s druhým miminkem....takže závěr žádný...v pátek jdu zase na kontrolu jak se to ve mě mnění. Sama doktorka z toho byla jelen 😃
verik2
3. únor 2014
@lupinpupin no! ak to gratuluji,dvojcatka,to je radosti 😃
ivet1987
3. únor 2014
@lupinpupin tak to je ovšem mazec 😃

Začni psát odpověď...

Odešli