• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@monikaklosova to už by nebylo tímhle...tak čekej,ale vypadá to nadějně :grinning:
3. únor 2014 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, děkuji...ještě není nic jisté zda to budou dvojčátka... záleží jak se vyvine ta druhá dutinka...jestli doopravdy odumírá a nebo jestli komunikuje...více se dozvím zase v pátek. Doktorka říkala, že to vypadá na dvojitou ovulaci...
Jinak manžel z dvojčátek uplně maximálně nadčenej....je blázen :slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 čekááám, snad se brzo dočkáááám !!!!
3. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nooo to je. Podobný šok jsem měla i u prvního těhu,ale tam byl vidět jen takový duch a do příště to zmizelo,ale tentokrát jsem to vyděla i já a bylo to doopravdy dost jasné...
3. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin paráda ... ty jo takové zprávy ;) tak to jsem zvědavá jestli tam nakonec budou dvě fazolky..... :wink:
Držím palečky hlavně že je všechno v pořádku !!!
3. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no byl by to mazec....řece jen už jednu cácorku máme doma...ale co hlavně aby jsme všichni byli zdraví a bude dobře.
3. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky koukám, že se držíte,tak držte, držte at vidíme brzy //
3. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jee, to by bylo hezky. ja bych taky byla nadsena. ale u me to bohuzel nevypada zatim ani na to jedno :frowning2:
3. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky se určitě dočkáš....
No jen si to moc nedovedu představit mít dvojčátka...jednu babičku 200km a druhou 100km...jsme bez hlídání,tak je vše jen na nás...asi by to byl pěkný mazec....manžel ale už kupuje nové auto,aby jsme se všichni vešli :grinning:
3. únor 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Je,to je krasny!!!Taky bych brala...alespon jedno :frowning2:
3. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice neboj určitě se brzy dočkáš!
Jj, uvidíme třeba v pátek kolik těch mrňousků tam vlastně mám :slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já bych byla taky,no půl roku je to ocistec,ale pak dobrý,jen těch plen a sunary a hračky dvojite....uvidíš,ale já jsem skromná,stačí mě jedno dítko :grinning:
3. únor 2014 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova určitě :grinning: jednou se to rozuzli....já půjdu teď na soni i s morcetem.1.11 mě bylo řečeno,že je brezi a do teď neporodila.A břicho ji narostlo,tak se podívá,zdá je vůbec brezi nebo co s ní jr:slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 také by mi stačilo jen jedno dítko :slight_smile:. Sunaru jsem koupila za celou dobu jen 2krabice...jak jsme hodně koljili,ale u dvojčátek by to asi bez toho nešlo...no necháme se překvapit, jak to bude dál...
3. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin grutuluji!!! ale jedno pak bude jistééé: čekal by tě 100% císař... :wink:
3. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, třeba nepřijde:D
@lupinpupin jaj..takže je možné, že budou dvojčata:D..dobrý, tak uvidíš při další kontrole:Ddržím palečky:slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak ja bych si ted taky uz dvojcatka nedovedla predstavit, ale vzdy jsem je chtela.
Kamaradka co se mnou rodila mi ukazovala prvni utz, kde mela dve a pak se jaksi jedno vytratilo, takze mela jedno. Tak uvidis jak to bude u tebe. Jen aby tam nenasli jeste dalsi :grinning:
3. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik tak to mi nevadilo.....ba budu i ráda za císař :slight_smile:
3. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já vím, kdyby to fungovalo, tak si ho i vymodlíš, viď. :grinning:
3. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to snad už ne...nestraš :slight_smile:
3. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik přesně tak :slight_smile:
3. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mo uvidíš,já se teda modlim za normální porod na císaře nechci,pro mě to není porod.Je to strašný. No já bych dvojčata rok a půl kojila bez problémů :grinning: Jsem kojila kluka,vypil litr mlíka denně
3. únor 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin velká gratulace takže ty jsi nám vyčerpala příděl mimisku na leden?:slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po delsi dobe jsem zase mrkla, jak se vam dari. Vsem tehulkam gratuluji a snazilkam drzim pesti. :slight_smile: Jsem zvedava,jak to u nas dopadne tenhle mesic. Minuly mesic MS dorazila po 35 dnech na 3 dny. Po 7 dnech vytok s troskou krve, vubec tomu nerozumim. Kdyz bych pocitala 28 MC, mela bych ovulaci. Jsem z toho fakt jelen :grinning:
3. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq já to říkám celý den - erupce to ma snad Kazda druha tady :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msadiq to my jsme taky taky někdy z toho jelen, když se pozorujeme:D
3. únor 2014 v 15:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq jejda,to bude něco,z ženský bude jelen,tak to jsem z toho taky jelen :grinning: ale menzes může být,já to tak měla první 2 tehu menzes 3 dny u Pati občas spineni a byla.jsem těhotná.Ale to byla kapka krve,teď to občas mám taky
3. únor 2014 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :grinning: no jestli budu pocitat zase 35 dni, tak by mela dorazit 16-17. Je to jeste dlouha doba :frowning2: Snad nedorazi :slight_smile:
3. únor 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nebaví, furt níííc :grinning: Jsme na tom uplně stejně :grinning: Tak dnes 33DC, 14 DPO a nic nic nic.
3. únor 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo taky jsem z toho už na nervy !!! Pořád jenom cekam a vyhlížím :grinning:
3. únor 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek