• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@danielka1985 test jsem dělala včera u vůbec nic, udělám zítra nebo ve čt další pokud to nedostanu ....
@ivet1987 hele jasná budu až budou ty // .... udělám si výlet do DR.Maxe pro test ;) já se proste jen bojím že nedojde a budu muset na vyvolávačku :frowning2:
4. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Dobře to dopadne, musíš tam mít ty dálnice za nás za všechny :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak pokud ti zase vzrostla teplota, tak to vypadá nadějně,anebo počkej na mě a to 10dnů:D
4. únor 2014 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice si je tam už za chvili asi namaluju fixkou :D Holky děkuji, tak bych si to přála, ale moc nevěřím.... pořád si myslim že kdyby něco už to na testu je....
4. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 počkej jako že mám ještě deset dní čekat na verdikt ??? to mě trefí :D pokud nic tak příští týden půjdu k DR. at mě omrkne :grinning:
4. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je pěkný,že je zase nahoře,to vypadá nadějně :grinning: jen ať se drží
4. únor 2014 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo spát nemůžu,hlava mě bolí,žaludek mě bolí,jsem vyřízena.To je něco se 2 hodiny prevaluju v posteli než usnu :frowning2:
4. únor 2014 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím poraďte :slight_smile: myslíte že ta ovulka proběhla ? Děkuji
4. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ale..tak se zažer do něčeho..já třeba ted mám shon s překladama..takže furt něco dělám:D...tak uvidíš..já si myslím, že ti to vyjde:slight_smile:
@verik2 to vím o čem mluvíš, já nemůžu spát poslední dobou a furt chodím chlastat vodu:-/
4. únor 2014 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 toho 30tého je nejsilnější..já se v tom nevyznám,tak musí jiná baba poradit:slight_smile:
4. únor 2014 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to ja se snažím, ale nějak to u mě nefunguje :grinning: teď mám dva dny volno takže nezabiju čas ani v práci ..... ;)
4. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 vím právě a nevím zda to zase stačí, tak je tam viditelný vzestup tak by mohla že... :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 taky to tak vidim, 30-teho nejsilnejsi, ale vsude co ctu, pisou, ze by mely byt obe stejne silne, ne-li ta testovaci silnejsi. Tak ti nevim :unamused:
Taky uz jsem premyslela, ze si je koupim, ale kdyz se snazime ob den, tak tam uz stejne nic jineho nevymyslim. No, asi mi uz neni prano :frowning2:
4. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u mimoděložniho těhotenství taky stoupá hcg nebo ne? a menses je?
4. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já myslím, že jo, ale lupinpupin s tím má zkušenosti,jak tu bude,tak ti řekne:slight_smile:
4. únor 2014 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak začni vařit, či něco dělat..a dva dny uběhnou:slight_smile:
4. únor 2014 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevzdávej se..taky ted toto praktikujeme,a jsem zvědavá na výsledek:slight_smile:
4. únor 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 no já když si dělám tenhle test tak to mám silnější ty dvě carky ,tady 30 bych řekla ze ano ale nic moc :slight_smile: :slight_smile: nezoufej i test se muže poplest :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dekuju :wink: my prave takhle uz od rijna a stale nic :angry:
4. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Budu testovat dále a uvidíme:slight_smile: :wink:
4. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a zkoušela si testy, či se zeptat gyndaře, zda je vše ok..?jinak na gyndě by ti taky měli zjistit ovulku, mě ji zjištovali po vysazení HA
4. únor 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 Já si právě taky dělala tento měsíc tyto testy a jen jeden den mi vyšel takový jak máš ty toho 30.1., takže taky vůbec nevím,jestli jsem měla ovu a kdy přesně. Takže testovat už asi nebudu, musíš to dělat během dne, já dělala hned ráno, což je špatně a já jsem celý den v práci, takže to bude složité.
4. únor 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 zrovna mi vysla prevence na leden, takze jsem tam byla, prohledl me a vse ok. Stery asi taky, protoze by jinak asi uz volal. Vi, ze chceme, doporucil mi Nosifol a tak pry kdyz nic, mam v kvetnu prijit a zacal by to resit.
4. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vidíš,tak uvidíš, mě když to nevyjde do března, tak i tak jdu v březnu na kontrolu:-/..tak taky budu pak asi potřebovat pomoc,ale zase se snažíme teprve druhý měsíc..a v říjnu mi řekl, že vše je taky ok, i ovulka..tak uvidím
4. únor 2014 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf kdybych se měla řídit hlenem tak ten mi odpovídá hned po ms ... kolem toho 30.tého byl spíše hustější bílý tak jsem z toho všeho jelen :D třeba ještě další měsíc zkusit i měření b.teploty :frowning2:
4. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 No já jsem z toho právě taky jelen, podle teploty to nepoznám vůbec lítá mi nahoru dolů, ovu testy taky blbě a podle hlenu to nepoznám vůbec, nikdy jsem si ho nekontrolovala. Tak to asi nechám náhodě, v dubnu jdu na preventivku na gyndu, tak se s paní doktorkou pobavím a uvidíme co bude.
4. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj vem si ty grafy a testy sebou at to vidí :slight_smile: třeba z toho bude chytřejší. A nemáš někde foto těch tvých testů ?
4. únor 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 Nemám, nefotila jsem si je, když tam nic nebylo. Ale tak v únoru se polepším a udělám si nějakou evidenci.
4. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Tak aby toho nebylo na zmatení málo testla jsem ted dnešní ovu test. :D a možná ještě ovu příjde hodím foto... :wink:
4. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. únor 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek