Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
monikaklosova
4. únor 2014
@danielka1985 test jsem dělala včera u vůbec nic, udělám zítra nebo ve čt další pokud to nedostanu ....
@ivet1987 hele jasná budu až budou ty // .... udělám si výlet do DR.Maxe pro test 😉 já se proste jen bojím že nedojde a budu muset na vyvolávačku 😞
maice
4. únor 2014
@monikaklosova Dobře to dopadne, musíš tam mít ty dálnice za nás za všechny 🙂
danielka1985
4. únor 2014
@monikaklosova tak pokud ti zase vzrostla teplota, tak to vypadá nadějně,anebo počkej na mě a to 10dnů😃
monikaklosova
4. únor 2014
@maice si je tam už za chvili asi namaluju fixkou 😃 Holky děkuji, tak bych si to přála, ale moc nevěřím.... pořád si myslim že kdyby něco už to na testu je....
monikaklosova
4. únor 2014
@danielka1985 počkej jako že mám ještě deset dní čekat na verdikt ??? to mě trefí 😃 pokud nic tak příští týden půjdu k DR. at mě omrkne 😃
verik2
4. únor 2014
@monikaklosova to je pěkný,že je zase nahoře,to vypadá nadějně 😃 jen ať se drží
verik2
4. únor 2014
ach jo spát nemůžu,hlava mě bolí,žaludek mě bolí,jsem vyřízena.To je něco se 2 hodiny prevaluju v posteli než usnu 😞
smouliiinka2
4. únor 2014
Prosím poraďte 🙂 myslíte že ta ovulka proběhla ? Děkuji
danielka1985
4. únor 2014
@monikaklosova ale..tak se zažer do něčeho..já třeba ted mám shon s překladama..takže furt něco dělám😃...tak uvidíš..já si myslím, že ti to vyjde🙂
@verik2 to vím o čem mluvíš, já nemůžu spát poslední dobou a furt chodím chlastat vodu😕
danielka1985
4. únor 2014
@smouliiinka2 toho 30tého je nejsilnější..já se v tom nevyznám,tak musí jiná baba poradit🙂
monikaklosova
4. únor 2014
@danielka1985 to ja se snažím, ale nějak to u mě nefunguje 😃 teď mám dva dny volno takže nezabiju čas ani v práci ..... 😉
smouliiinka2
4. únor 2014
@danielka1985 vím právě a nevím zda to zase stačí, tak je tam viditelný vzestup tak by mohla že... 🙂
donia
4. únor 2014
@smouliiinka2 taky to tak vidim, 30-teho nejsilnejsi, ale vsude co ctu, pisou, ze by mely byt obe stejne silne, ne-li ta testovaci silnejsi. Tak ti nevim :-|
Taky uz jsem premyslela, ze si je koupim, ale kdyz se snazime ob den, tak tam uz stejne nic jineho nevymyslim. No, asi mi uz neni prano 😞
ivet1987
4. únor 2014
Holky u mimoděložniho těhotenství taky stoupá hcg nebo ne? a menses je?
danielka1985
4. únor 2014
@smouliiinka2 já myslím, že jo, ale lupinpupin s tím má zkušenosti,jak tu bude,tak ti řekne🙂
danielka1985
4. únor 2014
@monikaklosova tak začni vařit, či něco dělat..a dva dny uběhnou🙂
danielka1985
4. únor 2014
@donia nevzdávej se..taky ted toto praktikujeme,a jsem zvědavá na výsledek🙂
andrusinka
4. únor 2014
@smouliiinka2 no já když si dělám tenhle test tak to mám silnější ty dvě carky ,tady 30 bych řekla ze ano ale nic moc 🙂 🙂 nezoufej i test se muže poplest 🙂 🙂
donia
4. únor 2014
@danielka1985 dekuju 😉 my prave takhle uz od rijna a stale nic ]-(
smouliiinka2
4. únor 2014
@andrusinka Budu testovat dále a uvidíme🙂 😉
danielka1985
4. únor 2014
@donia a zkoušela si testy, či se zeptat gyndaře, zda je vše ok..?jinak na gyndě by ti taky měli zjistit ovulku, mě ji zjištovali po vysazení HA
lenkasaf
4. únor 2014
@smouliiinka2 Já si právě taky dělala tento měsíc tyto testy a jen jeden den mi vyšel takový jak máš ty toho 30.1., takže taky vůbec nevím,jestli jsem měla ovu a kdy přesně. Takže testovat už asi nebudu, musíš to dělat během dne, já dělala hned ráno, což je špatně a já jsem celý den v práci, takže to bude složité.
donia
4. únor 2014
@danielka1985 zrovna mi vysla prevence na leden, takze jsem tam byla, prohledl me a vse ok. Stery asi taky, protoze by jinak asi uz volal. Vi, ze chceme, doporucil mi Nosifol a tak pry kdyz nic, mam v kvetnu prijit a zacal by to resit.
danielka1985
4. únor 2014
@donia no vidíš,tak uvidíš, mě když to nevyjde do března, tak i tak jdu v březnu na kontrolu😕..tak taky budu pak asi potřebovat pomoc,ale zase se snažíme teprve druhý měsíc..a v říjnu mi řekl, že vše je taky ok, i ovulka..tak uvidím
smouliiinka2
4. únor 2014
@lenkasaf kdybych se měla řídit hlenem tak ten mi odpovídá hned po ms ... kolem toho 30.tého byl spíše hustější bílý tak jsem z toho všeho jelen 😃 třeba ještě další měsíc zkusit i měření b.teploty 😞
lenkasaf
4. únor 2014
@smouliiinka2 No já jsem z toho právě taky jelen, podle teploty to nepoznám vůbec lítá mi nahoru dolů, ovu testy taky blbě a podle hlenu to nepoznám vůbec, nikdy jsem si ho nekontrolovala. Tak to asi nechám náhodě, v dubnu jdu na preventivku na gyndu, tak se s paní doktorkou pobavím a uvidíme co bude.
smouliiinka2
4. únor 2014
@lenkasaf jj vem si ty grafy a testy sebou at to vidí 🙂 třeba z toho bude chytřejší. A nemáš někde foto těch tvých testů ?
lenkasaf
4. únor 2014
@smouliiinka2 Nemám, nefotila jsem si je, když tam nic nebylo. Ale tak v únoru se polepším a udělám si nějakou evidenci.
smouliiinka2
4. únor 2014
@lenkasaf Tak aby toho nebylo na zmatení málo testla jsem ted dnešní ovu test. 😃 a možná ještě ovu příjde hodím foto... 😉
smouliiinka2
4. únor 2014

Začni psát odpověď...

Odešli