• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 tady ale vidíme že ne vždy je potvrzena ovu dle teploty :grinning:
4. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 kdys měla naposledy menses?
4. únor 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem se rozhodla:D..víte jak jsem měla divnou mrchu, půl dne špinění,pak slaba mrcha a pak zase mini špinění,tak si dnes koupim test a udělám si ho zítra ráno...tak snad lupinpupin bude mít radost:D
4. únor 2014 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danielka1985 supeeer ;) tak to jsem zvědavá co zítra na tebe vykoukne .... to by bylo kdyby tam byly // co ?? :grinning:
4. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no slava, ja uz bych to udelala davno, to bych nevydrzela takhle v nevedomosti cekat dlouho. A mas pocit ze mas nejake priznaky, ze by to mohlo byt tehotenstvi?
4. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no, to by bylo...to by pak vysvětlilo tu slabou jednodenní mrchu a i to, že jsem doted nezpozorovala ovulaci a je to již 18tý den..a min. za 10dnů se má mrcha dostasvit , nejpozdějí za 13 dnů..jsem nervozní a napjatá jak kšandy:D
4. únor 2014 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia heh..tak já jsem to radši tu slabou mrchu brala jako , že to proběhlo..jen se mi neobjevil ovulační hlen:-/..tak nevím..a žádné příznaky dle mě nemám, sice jsem min. týden vytuhla během dne, a byla jsem furt unavená..a navíc mám sjajdu druhý den...ale to asi spíše na mě něco leze:D...a i pobolívání v podbřišku můžou být zaražené větry:D
4. únor 2014 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to se nedivím taky bych byla nervní :grinning: počkat, já vlastně taky nervím :grinning:
4. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova hihi..no, to jsme koumáci...a navíc dle mě jsem měla ovulace 2x, 31.12. a pa 13tého dle hlenu a 17tého došlo špinění..20tého test negativní..ale gyndař řekl, že to mám zkusit za týden a na to jsem se vyprdla:D..tak to zkusím zítra:D
4. únor 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova je možné, že díky pozdější ovulce, jsem měla jen 17tého odpo špinění a 18tého slabé krvácení(za den jsem vyměnila jen dva tampony)..asi se to pak nějak utlo..pač pak jen bylo ranní špinění 19 a 20 a pak mrtvo:-/a navíc to špinění bylo hnědočervené...a pokud test nevyjde, tak budu vědět, že došlo k hormonální nerovnováze:slight_smile:
4. únor 2014 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak uvidíš :wink: třeba tam fakt zítra budou... Já jdu zítra pro test a uvidíme. Když nic kašlu to počkám do pondělí a objednám se k dr... Nervovát se už nechci :wink:
4. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova takže zítra testneš taky?
4. únor 2014 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jj taky ale nejdřív musím pro test :wink:
4. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak dneska si ho kup:D..já jdu na návštěvu za kámoškou,co porodila a hned si tam koupim test:D
4. únor 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no já dneska nemám cestu, zítra bych se ráno prošla :slight_smile:tak zítra porovnáme testiky
4. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@danielka1985 no já testuju zítra s váma, mrcha dnes určitě nedojde :grinning:
4. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak jo...porovnáme:D..budu tu na tebe čekat zlato:D
4. únor 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky na tebe budu čekat zlato:D
4. únor 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No proto, už jsem se chtěla urazit, že mě ignorujete :grinning:
4. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hm dík :grinning: já jen že u tebe není nic ztraceno
4. únor 2014 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 naposled jsem byla 20 .11 na vyvolavacce,dostala jsem to 25.11 a pak spineni na stedrej den
4. únor 2014 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova hehe, třebe vybereme dálniční daň od protějšků:D
4. únor 2014 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to si děláte srandu...to je ale drbárna...člověk jde dopoledne na cvičení a ted aby tady četl půl dne co jste napísali :grinning:
Rychle jsem to zkoukla a koukám, že se obě držíte
@ivet1987
@monikaklosova
no to je super!!! Držím palce a těším se na testíky!

@ivet1987 jak ses ptala na to mimoděložní,tak HCG se zvyšuje,ale pomaleji...test ti to ukáže také...doktor většinou si to potvrdí z krve...podle hodnoty HCG....každé 2-3dny se zhruba zdvojnásobí a když je mimoděložní,tak stoupne o míň. Většinou se u tohoh špiní a bolí hodně podbřišek....

@danielka1985 no a koukám, že ty si taky případ :slight_smile: já myslím, že ty tam //budeš mít,ale budeš už tak v 9tt :grinning:
4. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 heh..takže si v tom byla a testy byly furt negativní?
4. únor 2014 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ted koukám, že zítra budeš testovat???? týýý jo tak to snad nebudu moc dospat :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 , @ivet1987, @monikaklosova - to bude zítra pozitivních testů !! Nakonec tady zůstanu sama :frowning2:
4. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, tak to jsem zvědavá, příznaky nemám..jediné co jsem měla od slabé mrchy,tak "učurnutí z pochvy",což může mít za následek převlhčení a navíc už to tak tři dny nemám, pak tlaky v podbřišku, to jsou tak zaražené větry možná, ospalost přes den, a vytuhnutí, to může být je únava z počasí,bílý výtok to může být blížící se ms,žádný ovu hlen, to může znamenat, že ovulka se pozapomněla, sjajda poslední tři dny a křeče to může být to blbé droždí, co jsem snědla..:D a ztrata pigmentu okolo bradavek může být díky tomu, že se mi trochu zvětšily prsa:D...jinak mě před cvhili polilo horko, a to díky tomu, že budu zítra testovat:D
4. únor 2014 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@ivet1987 No jsem na nás holky zítra zvědavá.... ikdyž nevím... když nebylo v pondělí nic, nějak nevěřím že zítra něco najdu ....

@lenkasaf Myslím že neee, ja se obávám že příští týden si budu muset dojít pro injekci na vyvolání MS .... :frowning2:
4. únor 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf nezůstaneš, tebe to bude čekat přště, a je možné,více pravděpodobné, že se k tobě přidám:slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hezké vysvětlení všech příznaku :D já jsem na nás fakt zvědavá ....... jsem zvědavá která vytáhne černého petra s // :grinning: teším se na zíííítřek
4. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek