• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 ja mam taky takovou malou srajdu nekdy a tehotna jsem, takze... ;)
4. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 fůůůů špička, to je čokoládové a já čokoládu nejím...blé
dám si něco šlehačkového...dala bych si pana cotu, větrník a nebo něco se šlehačkou a ovocem...šlehačka musí být ale klasická poctivá živočišná a né žádná hnusná náhražka :grinning: (nejsem náročná co,ale to je deformace ze školy :slight_smile: )
4. únor 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ti dám:D...třeba se jen čípek zapomněl posunout, a třeba ted ovuluji či jsem měla,anebo..já nevím, jaký máš ty?jinak ten bělavý výtok moc nemám, jen když se kontroluji ve sprše,tak na prstíku je:-/...paní těhotná, řekněte nám příznaky těhu:slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty jsi jasná,pokud na něj nedosahnes.Já mám dlouhý a hubený prsty,nasaham ho vždy,jen vím,že je zavrany a měkký jak rty a nradavky mě tmavou až okolo 3 měsíce,takže už mi začínají a prsa mám nality,ale to může být tím,že jsem do poloviny ledna kojila :grinning:
4. únor 2014 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25
@danielka1985 tak to srajdíme všechny :grinning:
4. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 díky, si mě ted potěšila,abych zítra pak nevytřela tady stránku s negativním testem:D...schválně ho sem dám, at už budu či ne:slight_smile:a pak odškrtáme ty příznaky:D
4. únor 2014 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin :grinning: já taky čokoládu nejim,si radci koupím 4 kila pomerančů a za 6 dní je všechny sezeru :grinning:abych se po nich umlatila...u každého těhotenství jim od 3 měsíce pomeranče :grinning:
4. únor 2014 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a víš co bych si dala já? tvarohový desert se šlehačko a nejsi náročná, taky mám rada pravou šlehačku:slight_smile:a navíc si ji můžu sama dochutit:D
4. únor 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a došáhneš si na něj?:slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 chi chi :slight_smile:
čípek stále špatně dosažitelný, štěrbinka jakoby uzavřená na prstu bělavý výtok. a řekla bych že je takový tvrdší...to nevím nějak nemohu posoudit o proti měkčímu :slight_smile: když víc zatlačím tak citlivý...
4. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj uz se moc tesim jak tam budou dve // :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@valentyna25 ale já to mám třeba z toho droždí:D
4. únor 2014 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já nejsem na čokoládové věci od mala...čokoládu si dám max gejšu a nebo blou a tím končím....nebo toblerone :grinning: bílou nebo mléčnou :slight_smile:
já jsem dělaná spíš na bonbony či lízátka a nebo mám taky ráda ovoce...mandarinky a jablíčka :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 pomeranče?to já bych se po takové dardě osypala, a už bych nebyla nahnědlá,ale červená:D
4. únor 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hmmm taky bych si dala...
včera jsem měla koláč s pudinkem a třešněma :slight_smile: dobrota to byla :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no je středně dlouhý teď, pořád se přes den mění :grinning: já si dosahnu vždy, já jsem malá :grinning:
4. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 a nebo taky to není z droždí :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 to se taky těším,ale bojím se, že nebudou:-/..do té doby než jsem napsala,že si koupím test, tak jsem nad tím nepřemýšlela:slight_smile:..jsem si to pěkně zavařila:slight_smile:..ráno nachystám i foták:-ú
4. únor 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a já velká,ale mám dlouho prsty:D a je mi to k ničemu:D
4. únor 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem psala drive, ja myslim ze zitra tu uvidime 3x // :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mnamí...máš ještě, že bych si pro něj přijela?:slight_smile:...jinak zítra ráno budu dělat loupáčky:slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady jedna pro zasmani...asi doma malo topime protoze Vaneska musela jit spat s rukavicema :grinning:
4. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 no dala jsem si ho v herně...doma bohužel není...škoda, dala bych si taky znovu byl výborný a kafíčko bych ti taky uvařila...nebo rači čajík...mám domácí pečenej... :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi ta je sladka, andelicek. Ten muj taky ted spi jako andelicek :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jen počkej až se probudí....to se andílek přemení na čertíka :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 právě jsem tě odhalila...ty nám zahejbáš se snažilkama leden/únor 2014 !!!
:grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj presne :D
@lupinpupin ha ha ha naše malá si zase oblíbila na nošení cyklo helmu, v tom se spí trucju jůř, ještě, že jí to vždy po usnutí sundám, myslela jsem si, že jen moje ditko dokáže něco takového vymyslet :grinning:
@lupinpupin tak jsem se nudila:D..nezahejbám:D..tady chvili bylo mrtvo:D a já byla sama doma, pač byl na pivu:D
4. únor 2014 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek