• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 jo to je mozne, ze je ted takhle vetsi jak tam jsou dve....
4. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jo, to je pravda, kdyz to pojistovna nehradi. No, neva, ja bych na to sla a rada.
4. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jasný,ale cihlový nejsou taky špatný, jsou zrenovované komplet:slight_smile:a ani mě neště, že tu není výtah:D,když jsem v tom přízemí:slight_smile:..no..my ten byt máme částečně zrenovovaný,ale chtělo by to koupelnu a záchod, což se bude dělat v květnu a kuchyn s chodbou,a to až příští rok..já to mám už naplánované:slight_smile:jen protějšek bude muset vysolit money:D
4. únor 2014 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to bud rada, my mame take 4 patrak a my samozrejme bydlime az v tom poslednim
4. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia :D:D...tak to blahopřeji:D..alespon máš rozcvičku chodit po schodech:D
4. únor 2014 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo to jo, ani nam to neva, jsme zvykli. Kazda navsteva nahore nemuze popadnout dech :grinning: a nam to nic nedela. A ted se mi hodi, jsem po operaci kolene a chodim na rhb, tak ho mam i po ceste :wink:
4. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dobrá rehabilitace..:D a co si měla s kolenem?
4. únor 2014 v 18:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to urcite. Rekla bych ze ty starsi domy jsou lepe reseny a lepe odhlucneny.... jen si to lekne lredelejte...mate se na co tesit. Jen to pekne naplanuj :wink:
4. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 skoro 15 let me stridave bolelo a ted mi na jare dr. diagnostikoval vychylenou cesku, takze mi presival postranni vazy, aby mi ji dal do stredu jak ma byt. Bohuzel pres leto planovane operace nedelali, tak jsem musela cekat az do zari. Proto jsme take snahu o mimi museli takhle posunout. Jinak bychom do toho sli uz v lete.
4. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to si moc po pravde nedovedu predstavit...tahat nakupy, deti....by me svihlo :grinning:
4. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, naucis se a zvyknes si na vsechno. To vis, kabelku jsem dlouho neznala. Na MD to byl jen byl batoh, aby bylo kam dat ty rohliky :grinning: a mit volne ruce na deti.
4. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia prave ze tak to mam taky...kabelky mi hnijou ve skrini a v pohotovosti je jen batoh a ruce mi nekdy nestaci ani na tu jednu cacorku :grinning:
4. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, uplne zive si to dovedu predstavit. Ja ted po te operaci opet ulozila kabelku a je v permanenci batoh, ruce potrebuju na berle.
4. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no, tak já tady trvalé bydlištšě ještšě nemám, takže jen plánuji a on cáluje:D
4. únor 2014 v 18:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha,tak to jo:slight_smile:..a jak si na tom ted s kolenem?
4. únor 2014 v 18:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 diky za optani, uz je to lepsi a lepsi. Ale zacatky byly krusne, necekala jsem to tak hrozne. Ted uz se doma pohybuji v pohode, berle mam jen ven a kvuli tem schodum a co chodim na ty rhb, tak to rozhybavame hodne. Ale boli to furt. Pri prvni rhb bych brecela bolesti, kdybych se nestydela.
4. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dobre to mate rozlozene :grinning:
4. únor 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ..eee..tak to ti nezávidím:-/..to já bych byla hotová:-/
4. únor 2014 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no, opravdu neni co. Jenze ono uz to jinak resit neslo a furt jsem si rikala, ze kdyz uz, tak cim drive tim lepe. Jednak bych v tehotenstvi pribrala, takze vetsi vaha na koleno, pak jsem malou treba 1,5 roku kojila, pak s malym miminem je tu nechavat atd. Tak jsem si rekla, ze do toho pujdu hned a pak to ostatni v klidu. Jen jsem netusila, ze to trva takhle dlouho a stale to neni uplne ok.
No a abych toho nemela malo, nekdy me pravdepodobne ceka i to druhe. Uz se mi zacina ozyvat uplne stejne. Ale to jsem rikala, ze nekolik let o tom nechci ani slyset.
4. únor 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mám zase zaražené větry.sedím na bobku na židli, a tlačí mě podbřišek na stranách:-/..
4. únor 2014 v 18:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak hlavně aby si to měla vše ok..a kdy máš jít na kontrolu?
4. únor 2014 v 19:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi..no on se musí rozhoupat,:D..ale na to je taky línej:D
4. únor 2014 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nebo se zvetsuje deloha :grinning:
4. únor 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jdu po mesici a vychazi to uz na pristi stredu.
4. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to budeš koukat až mi vyjde zítra test negativní:slight_smile:
4. únor 2014 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hi hi to je teda lenousek :grinning:
4. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak uvidíš, co ti řeknou:slight_smile:
4. únor 2014 v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kdo je lenousek:?D
4. únor 2014 v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jo, ale myslim, ze dochodim v klidu rhb a pujdu pak do prace. Uz zvladam i ridit auto, tak se tam mam jak dostat :grinning:
4. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a co pak s dalším mimi:D
4. únor 2014 v 19:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek