• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Jojo,a výsledky sem.já jedu do práce.holky.já v noci šla curat a na papíru lehce nahnedlo,malinko,ale vevnitř taky trochu spinim,moc se bojim abych o ten pludek nepřišla....za mudr.mám jít až za 2 týdny.mimo @lupinpupin měly jste to a taky hned šly k doktorce či ne?vím,že to bývá.ale...ale..
5. únor 2014 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako zatím se držím, ale spíš se bojím abych nemusela na vyvolávačku :(
5. únor 2014 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
5. únor 2014 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
5. únor 2014 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 teplota se drží,jsem na cestě pro test :wink: ty už jsi zkoušeĺa?. Jinak mě včera při sexu párkrát pichlo v pravo v podbřišku. Tak si říkám že je asi něco špatně :frowning2: možná cysta nevím nikdy jsem neměla.
5. únor 2014 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 No tak s těmi větry mi povídej, já mám zaražené už 3 dny :frowning2: Taky mě bolí podbřišek, nevím,co to je, normálně problémy nemívám .
5. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 tak ja si se spinenim lekne uzivam.... poprve jsem spinila par dni po nedosle MS bylo to v sobotu nedeli a v pondeli take, tak jsem radeji sla k dr zda je vse v poradku. Na UTZ byl videt jen naznak dutinky, tak mi dala klidovy rezim a za tyden kontrolu... byt tebou pokud by to behem zitrka nepreslo tak bych k dr. sla. Byla jsem pak v klidu ze je vse zatim ok.
5. únor 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 drzim palce aby se testik brzy vybarvil!
5. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova to muze byt roztahovanim delohy to pichani...neboj...a sup sup sem s testem!
5. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak co ty???? Nenapinej!!!
5. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova zkoušela a nic. ale podle teoretickým lékařských výpočtu mám teprve 2 dny zpoždění tak se nedivím že nejde nic vidět. asi testnu v pátek. každopádně na mrchu to určitě nevypadá
5. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, já su šla spát v jednu ráno,dělela jsem překlad..jinak já mám sněhobílo, ale na světle tam je mini duch,ale to je asi ta čárka rozpitá..takže, koho můžu zterorizovat? lupinpupin je v první v pořadí:slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2014 v 08:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 testovat za dva dny znovu se mnou :slight_smile:
5. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987
@danielka1985
@lupinpupin Holky tak i test z maxe, bílý jako čerstvě padlý sníh .... :frowning2: takže končím s tetsováním. Po víkendu cinknu na gyndu (pokud mrcha nedojde) a objednám se na kontrolu .... :frowning2: ach joooo :frowning2:
5. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak i já se zatím držím, mrška by měla přijít dneska... zatím nic a ani nic co by to naznačovalo, včera mi ale bylo hrozně blbě... tak nevím, kdy byste mi radily testovat? já jsem tak zvědavá :D
5. únor 2014 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova jo klidně cinkni ale nejdřív si v neděli uděláš ještě jeden test, kde budou dvě čárky :slight_smile: já jsem 35 den cyklu ale jakoby dva dny zpoždění. tys měla ovu 18.1.? to máš teoreticky 3 dny zpoždění tak nemusím být ještě nic vidět
5. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no jasně teoreticky jo, ale prakticky je to malá šance .... ;) jinak holky nějaký babský recept na přivolání MS ?? :grinning:
5. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 terorizovat by se ti chtelo jo :slight_smile:. Jestli je tam duch, tak to vypada dobre...jen tak nekde by se nevzal. Vyfot to :slight_smile:. Co si mela za test? A jakoj citlivost?
5. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy jste mi zahady. menzes nikde, testy snehobile...
5. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda holky....kde se ty // couraji...nas ale napinaji. Neveste hlavu kamaradce ducha ukazal tyden po zpozdeni...uz taky cekala na MS a oni prisli //
5. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 já to taky řeším,ale na gyndu jdu dneska.Ale u mě to nic není
5. únor 2014 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 teoreticky bys mohla testovat dneska...nechala bych to ale na zitra na prvni ranni moc.
5. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 pokud máš maxe,tak ten to nedělá :grinning:
5. únor 2014 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin to je jen na světle, to je jen ta barva pod tím papírkem:slight_smile:jde vidět na světle a když se zadíváš,jinak ne..jj..obzvlášt tebe sterorizuji..
@verik2 jj..lady max test ..

@ivet1987 budu dělat až příští týden,v pátek..
5. únor 2014 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova já si počkám ještě 8 dní :slight_smile:až 13 a pak to teprve budu řešit:slight_smile:
5. únor 2014 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že už probíhá testovací mánie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak jestli mas z dr.maxe, tak ten mi to nikdy neudelal...kdyz byl negativni byl proste bilej a zadna prosakla barva! Tak si myslim, ze se ti za par dni vybarvi //
5. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mužu mezi vás? snažíme se o mimi zatim tedy pořád nic MS mam dostat v pátek a na testu bílo.
5. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@golymetr urcite muzes...jestli to mas dostat v patek, tak je na test treba jeste brzy...nekomu se to vybarvi az nekolik dni po zmeskani...
5. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin a @verik2 už to přestalo,ale stejně jdu zítra,až jsem byla překvapena jak mě to vzalo,ta myšlenka,že by to nebylo už....měla jsem dost běhání.dr.mě moc neuklidnila,ale má pravdu,když se to má udržet,tak se torží,kdyby ne,ani stavení se na hlavu nepomůže...carkam o vikendu zdar,já dám vědět jak to dopadlo.
5. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek