• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
Tak je to tu :slight_smile:) uz aspon vím jak ma ovu. test vypadat :slight_smile:)
5. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@smouliiinka2 No vidíš a máš to tam !!! :slight_smile:
5. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 je to tam :slight_smile: tak sup na to
5. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
při 30denním cyklu ovu 19/20dp noo myslela jsem si ty 3 měsíce, že ji mám v první polovině cyklu :-/
5. únor 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak to mivam taky TO JE ONO:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak tatinku cin se je to jako na povel
5. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Zas na to tak netlačíme :grinning: - necháváme tomu volný průběh částečně tak uvidíme :slight_smile:)
5. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale to bylo na světle, a ještě slabý proužek, prvně jsem myslela, že mám vidiny a asi mám..
5. únor 2014 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 a kdypak na to skočíte?:D a kdy to pojistíte?
5. únor 2014 v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 mno včera večer :slight_smile: a pokud bude chtítí drahá polovička tak i dnes ... nebo jak myslíš ty ?
5. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hlasim,ze jsme vcera rozjeli dalsi kolo :slight_smile: treba se uz taky povede...
5. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maice závidím :frowning2: taky už bych chtěla jít do dalšího kola ..... ne jen čekat než mrcha přijde :frowning2:
5. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 to já nevím
5. únor 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
babi poradte @smouliiinka2 jak to má pojistit u těch ovu testů:slight_smile:
5. únor 2014 v 11:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, už si došáhnu na čipek, je trochu otevřenej a mám pěknej bělavej výtok:D
5. únor 2014 v 11:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 já bych ho prubla už od třetího do sedmého:D..myslím,že ta počáteční slabá čárka je, že dochází k ovulaci a dnes, že máš ovulku..takže dle mě dva dny před ovulkou tjn.3, a dva dny po ovulce 7...takže 3-7mého...
holky, píšu to dobře?
5. únor 2014 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řiká se - čekající spermijka - holčička a v ovulaci - kluk :D co si o tom myslíte ? :wink:
5. únor 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cipek totálně měkký až jsem se lekla :grinning:
5. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Aha tak zatím jsem na tom 2,4, a snad dnes a pak je to na osudu :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 hihi..a jákej máš čípek?..tak to pojisti ještě pozítří:D
5. únor 2014 v 11:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Nene,tobe to totiz vyslo :wink: Nekomu proste muselo :wink:
5. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to zkusím asi až v pátek... dám tomu čas... ale asi prasknu zvědavostí. je mi tak blbě že je možný že ještě mrcha dorazí. doufám že ne držím si palce a furt mám ten krásný pocit že se vlastně nemám čeho bát. i manžel má ten krásný pocit, tak snad si to oba jen nenamlouváme. jinak všem ostatním které taky čekají na dvě čárky držím pěstičky a jsem s Vámi.
5. únor 2014 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 úplně měkoučký :slight_smile: jj dobře .
5. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem těhotná a basta, ale proč to neví ten test? :grinning:
5. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice nevyšlo, na testu nic a vnitřně cítím že to nevyšlo. Prostě jen už to chci uzavřít a jít dál ...
5. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova vyšlo ale prostě ty čárky uvidíme třeba až týden po vynechni :grinning: co cipek? já se cítím taky úplně normálně jakoze nic :grinning:
5. únor 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 si veselá vid?:slight_smile:..já taky dneska podvečer prubnu toho mého, a pak v neděli:D..pač v pondělí mi zase utíká na 24h. do práce:D
5. únor 2014 v 11:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@danielka1985 přesně tak,mě buď sneho bílek a když byl náznak ducha,tak jsem těhotná byla.A pokud tam fakt náznak je,tak to vypadá dobře.Opakovala jsem za 3 dny a zesílil.
5. únor 2014 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ee..a nemůžu podle toho určovat, šla jsem se vykoupat a čípek mám ted uplně uzavřený a už nenahmátnu tu štěrbinku..takže dle mě jsem spíše viděla na test odstín něčeho,či blud..takže už ani nedoufám a počkám si na mršku mrnavou a snad se rozjede ,tak jak má a nebude to líná mrcha jako minule
5. únor 2014 ve 12:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 @monikaklosova @ivet1987 teda holky vy jste mi teda zahady...
Jinak baby mi je dnes docela blbe :frowning2:. Mam rymu, hlava me boli (ryma nejhorsi nemoc na svete ze:slight_smile:) pak je mi soufl, kdyz mam hlad tak je to horsi a kdyz se najim tak je to na chvili lepsi, tak furt jin ze to zazenu a furt nic :frowning2:. Ted bricho porad kruci, jak na vode, no hruza. To jsem u prvniho nezazila, to mi bylo soufl 2x chvilku a pak jsem byla v klidu. No snad se to nebude zhorsovat...
5. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele čípek se mi nějak ztrácí .... ráno jsem nahmatala v pohodě, teď už hůře.... navíc mě začíná pobolívat břicho jako před MS, tak třeba mrcha přijde a záhada bude vyřešena ;)
5. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek