Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
valentyna25
5. únor 2014
Ja jsem tomu fakt verila ze tu dnes uvidim krasnych 6 carek, no uvidim je pozdeji 😉
danielka1985
5. únor 2014
@valentyna25 záhada blair wiitch😃...njn,co se dá dělat😕
ivet1987
5. únor 2014
@monikaklosova tak jako uvidíme 😃 ale třeba najdeme čárky až za týden 🙂
valentyna25
5. únor 2014
@ivet1987 spravne nevzdavat do posledni chvile! 🙂
valentyna25
5. únor 2014
@danielka1985 nic jen sexovat a verit ze kdyby ted nic tak priste 🙂
monikaklosova
5. únor 2014
@ivet1987 třeba uvidime .... každopádně ráno přestavam měřit teplotu 😉 nechávám to tak 😉
ivet1987
5. únor 2014
@monikaklosova každopádně dokud ji máš vysokou tak to stejně nedostaneš 🙂
monikaklosova
5. únor 2014
@ivet1987 tak může ještě klesnout 😉
danielka1985
5. únor 2014
@valentyna25 ..🙂
lupinpupin
5. únor 2014
@vercik83 jj, v takto ranném těhu stejně nedávají ani nic na udržení...nechávají to na přírodě. Tak dej zítra vědět co a jak. Jak mám já se špiněním problémy,tak mám sečtělé kde co...můžeto být, že se vajíčko zahnízdilo do cevky která sem tam zašpiní, nebo to někdy bývá u mimoděložního,ale to by tě bolelo zase i břicho a nebo třeba syndrom mizejícího dvojčete...což budu mít asi pravděpodobně já. A nebo se někdy špiní "jen tak" jak se zvětšuje děloha.... Hlavní je, aby to nebyla červená krev....to pak hned k doktorovi či na pohotovost.
lupinpupin
5. únor 2014
@smouliiinka2 tak super, krásný ovu testík, zítra šupky dupky na tuleníčko 😉
lupinpupin
5. únor 2014
@smouliiinka2 jestli jste se tulili včera jak čtu...tak bych doporučila zase spíš zítra...včerejší spermoníci vydrží až do zítra a ovulka stejně proběhne nejpravděpodobněji zítra (následující den po pozitivním testu). Tak at spermoníci dozrajou a zítra jsou v plné síle 😉
lupinpupin
5. únor 2014
@danielka1985 pozitivní testík znamená že zítra bude ovulka...pokud včera bylo tuleníčko,tak stačí zítra...to bude nejpravděpodobnějí ovulka a bud tam budou čekat holčičí spermijky a nebo tam dostříknou klučičí 😉 a vajíčko si dokáže zhruba 12hodin počkat...takže asi tak 😉
lupinpupin
5. únor 2014
@danielka1985 no jestli zase nedosáhneš a je uzavřený,tak to vážně vypadá na těhu...a ten dušík...test si vyhodila a nebo ho někde máš? Nevyběhl dušík ještě víc?
danielka1985
5. únor 2014
@lupinpupin vyhodila..pač v půl desáté přijel štramák a já ho nechala na pračce, takže jsem letěla a vyhodila😃..a i vynesla koš😃..a taky jsem se pak nasmála😃..a to tím, že jsem mu řekla, musím ti něco říct a on se na mě podíval, a hned takovej natěšenej, jako co,a já, že až přijdu ,a on, že ne,at mu to řeknu hned..a jak koukal,tak jsem se musela smát, pač ještě seděl ve vaně a relaxoval..a já takový, no možná tamten obchod co jsem vyjednala,tak to asi klapne,že budou money..a hned mu splaskl usměv😃
danielka1985
5. únor 2014
@lupinpupin jo,ale ráno byl otevřený a dulek jsem pyšně nahmátla a cca za hodku zase prd:D...jinak co si dělala dnes dobrého?
verik2
5. únor 2014
@lupinpupin ty holky nás napinaji...já jdu dnes na gyndu,nechám udělat.fotecku.Jinak nedávno jsem spinila,ale čerstvá krev a jen jedno utreni na záchodě,takže počítám s tím,že prášky na udržení tehu dostanu,během týdne 2 spineni a nikdo neví proč,mimi roste,srdíčko tluče,hematom nemám a břicho bolí jen občas,tak bych řekla,že myom už roste i něco míň.Jak rostl hodně,tak mě bolelo břicho permanentně
verik2
5. únor 2014
@danielka1985 teda ty jsi teda záhada,jak to že jsi nevyfotila test,slíbila jsi to a teď nicq.jinak zkus ho za 3 dny zopakovat,ale u maxe fakt barva neprokukuje,pokud byl náznak ducha,tak jsi těhotnájÁ to měla u jinýho testu asi v říjnu a max sneho bílek a nebyla jsem a když tu byl náznak ducha za 3 dny zesílil a fakt těhotná jsem.Držím palce
verik2
5. únor 2014
@vercik83 určitě Dej budu drzet palecky.Ale je pravda že se to chytlo na nějakou cevku a krvácet se může.Jako já spinim a žádnej problém nevidí a posledně ze mě šla čerstvá krev,ale je vše v pořádku a miminko roste
maice
5. únor 2014
Je tu nějak mrtvo...představte si, že nás všechny kuli technické poruše v budově, poslali z práce na 3 dny domů 🙂))
donia
5. únor 2014
@maice jee, to je dobry. tak mas do konce tydne volno, nebo?
danielka1985
5. únor 2014
@verik2 ráno se objevila komplikace, přišel partner a test na pračce, tak jsem rychle letěla,vyhodila ho aj koš..dle mě jsem si to vsugerovala,..hold počkám do ms🙂
lupinpupin
5. únor 2014
@maice jee tak to mate fajn 😃 takova mala dovolena.
lupinpupin
5. únor 2014
@danielka1985 ja jsem dneska delala pizzu. Byla tu kamaradka s malou a vsichni jsme se oblizovali...jeste zbylo i na zitra. A co ty si delala dobreho?
lupinpupin
5. únor 2014
@danielka1985 to si ho pekne napnula 🙂 si urco myslel, ze to vyslo co 🙂. Skoda ze si ho vyhodila....si pockame na ten dalsi 😉
lupinpupin
5. únor 2014
@verik2 jj napinaji nas vsechny tri.
s tim spinenim je to na prd...dnes spinila i kamaradka ktera je ve 12tt tak je chudak vydesena....se nedivim, taky se vzdy leknu. Ted se tesim na patek az zas budu mrnouska pozorovat...pripadne jestli se potvrdi dva...
a jak si dopadla dneska ty? Mas fotecku?
ivet1987
5. únor 2014
My za to nemůžeme, my máme větší nervy než vy 😃
danielka1985
5. únor 2014
@lupinpupin mj, on si mysli, ze to bude hned, ale musí se snažit🙂
donia
5. únor 2014
holky co uz jste tehotne, mrknete do zrcadla jestli mate rozsirene panenky. rika se, ze je to patrne jen zkraje tehotenstvi. dneska jsem videla kamaradku, co je v 11 tt a fakt, ma je rozsirenejsi vic nez ja. normalne se pri priblizeni k zrcadlu zmensuji a u tehotnych ze zacatku ne.
verik2
5. únor 2014
@lupinpupin fotecka nakonec není,ale dostala jsem prukazku a napsal mi 11 týden podle menzesu,ultrazvuk ho nezajímá a stejně je to stouply o 8 dni a zhubla jsem 2 kila 😃

Začni psát odpověď...

Odešli