• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Ja jsem tomu fakt verila ze tu dnes uvidim krasnych 6 carek, no uvidim je pozdeji ;)
5. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 záhada blair wiitch:D...njn,co se dá dělat:-/
5. únor 2014 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak jako uvidíme :grinning: ale třeba najdeme čárky až za týden :slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 spravne nevzdavat do posledni chvile! :slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nic jen sexovat a verit ze kdyby ted nic tak priste :slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 třeba uvidime .... každopádně ráno přestavam měřit teplotu ;) nechávám to tak ;)
5. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova každopádně dokud ji máš vysokou tak to stejně nedostaneš :slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak může ještě klesnout ;)
5. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj, v takto ranném těhu stejně nedávají ani nic na udržení...nechávají to na přírodě. Tak dej zítra vědět co a jak. Jak mám já se špiněním problémy,tak mám sečtělé kde co...můžeto být, že se vajíčko zahnízdilo do cevky která sem tam zašpiní, nebo to někdy bývá u mimoděložního,ale to by tě bolelo zase i břicho a nebo třeba syndrom mizejícího dvojčete...což budu mít asi pravděpodobně já. A nebo se někdy špiní "jen tak" jak se zvětšuje děloha.... Hlavní je, aby to nebyla červená krev....to pak hned k doktorovi či na pohotovost.
5. únor 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak super, krásný ovu testík, zítra šupky dupky na tuleníčko :wink:
5. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 jestli jste se tulili včera jak čtu...tak bych doporučila zase spíš zítra...včerejší spermoníci vydrží až do zítra a ovulka stejně proběhne nejpravděpodobněji zítra (následující den po pozitivním testu). Tak at spermoníci dozrajou a zítra jsou v plné síle :wink:
5. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 pozitivní testík znamená že zítra bude ovulka...pokud včera bylo tuleníčko,tak stačí zítra...to bude nejpravděpodobnějí ovulka a bud tam budou čekat holčičí spermijky a nebo tam dostříknou klučičí :wink: a vajíčko si dokáže zhruba 12hodin počkat...takže asi tak :wink:
5. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no jestli zase nedosáhneš a je uzavřený,tak to vážně vypadá na těhu...a ten dušík...test si vyhodila a nebo ho někde máš? Nevyběhl dušík ještě víc?
5. únor 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vyhodila..pač v půl desáté přijel štramák a já ho nechala na pračce, takže jsem letěla a vyhodila:D..a i vynesla koš:D..a taky jsem se pak nasmála:D..a to tím, že jsem mu řekla, musím ti něco říct a on se na mě podíval, a hned takovej natěšenej, jako co,a já, že až přijdu ,a on, že ne,at mu to řeknu hned..a jak koukal,tak jsem se musela smát, pač ještě seděl ve vaně a relaxoval..a já takový, no možná tamten obchod co jsem vyjednala,tak to asi klapne,že budou money..a hned mu splaskl usměv:D
5. únor 2014 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo,ale ráno byl otevřený a dulek jsem pyšně nahmátla a cca za hodku zase prd:D...jinak co si dělala dnes dobrého?
5. únor 2014 ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty holky nás napinaji...já jdu dnes na gyndu,nechám udělat.fotecku.Jinak nedávno jsem spinila,ale čerstvá krev a jen jedno utreni na záchodě,takže počítám s tím,že prášky na udržení tehu dostanu,během týdne 2 spineni a nikdo neví proč,mimi roste,srdíčko tluče,hematom nemám a břicho bolí jen občas,tak bych řekla,že myom už roste i něco míň.Jak rostl hodně,tak mě bolelo břicho permanentně
5. únor 2014 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teda ty jsi teda záhada,jak to že jsi nevyfotila test,slíbila jsi to a teď nicq.jinak zkus ho za 3 dny zopakovat,ale u maxe fakt barva neprokukuje,pokud byl náznak ducha,tak jsi těhotnájÁ to měla u jinýho testu asi v říjnu a max sneho bílek a nebyla jsem a když tu byl náznak ducha za 3 dny zesílil a fakt těhotná jsem.Držím palce
5. únor 2014 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 určitě Dej budu drzet palecky.Ale je pravda že se to chytlo na nějakou cevku a krvácet se může.Jako já spinim a žádnej problém nevidí a posledně ze mě šla čerstvá krev,ale je vše v pořádku a miminko roste
5. únor 2014 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nějak mrtvo...představte si, že nás všechny kuli technické poruše v budově, poslali z práce na 3 dny domů :slight_smile:))
5. únor 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jee, to je dobry. tak mas do konce tydne volno, nebo?
5. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ráno se objevila komplikace, přišel partner a test na pračce, tak jsem rychle letěla,vyhodila ho aj koš..dle mě jsem si to vsugerovala,..hold počkám do ms:slight_smile:
5. únor 2014 v 17:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jee tak to mate fajn :grinning: takova mala dovolena.
5. únor 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja jsem dneska delala pizzu. Byla tu kamaradka s malou a vsichni jsme se oblizovali...jeste zbylo i na zitra. A co ty si delala dobreho?
5. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to si ho pekne napnula :slight_smile: si urco myslel, ze to vyslo co :slight_smile:. Skoda ze si ho vyhodila....si pockame na ten dalsi :wink:
5. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj napinaji nas vsechny tri.
s tim spinenim je to na prd...dnes spinila i kamaradka ktera je ve 12tt tak je chudak vydesena....se nedivim, taky se vzdy leknu. Ted se tesim na patek az zas budu mrnouska pozorovat...pripadne jestli se potvrdi dva...
a jak si dopadla dneska ty? Mas fotecku?
5. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My za to nemůžeme, my máme větší nervy než vy :grinning:
5. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin mj, on si mysli, ze to bude hned, ale musí se snažit:slight_smile:
5. únor 2014 v 18:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co uz jste tehotne, mrknete do zrcadla jestli mate rozsirene panenky. rika se, ze je to patrne jen zkraje tehotenstvi. dneska jsem videla kamaradku, co je v 11 tt a fakt, ma je rozsirenejsi vic nez ja. normalne se pri priblizeni k zrcadlu zmensuji a u tehotnych ze zacatku ne.
5. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin fotecka nakonec není,ale dostala jsem prukazku a napsal mi 11 týden podle menzesu,ultrazvuk ho nezajímá a stejně je to stouply o 8 dni a zhubla jsem 2 kila :grinning:
5. únor 2014 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek