• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@donia ty rozšířenější fakt mám :grinning: asi na tom něco bude
5. únor 2014 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja je asi rozsirene nemam :D
5. únor 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak ty panenky nějak nepozoruju...
5. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jůůů průkajda...tak to už jsi tak jako víc těhotná :grinning:. Škoda, že nemáš fotečku...jsem se těšila že se okochám.
5. únor 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zase špiním...se z toho zblázním :-/ já už fakt nemůžu...uvidím jak ráno jestli si udělám zase výlet k dr zítra a nebo počkám na pátek co jsem objednaná.... :angry:
5. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin treba je to fakt jakoze to druhe mizejici a proto obcas spinis. uvidis na kontrole. drzim palce.
5. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo napsal mi už 11 týden.On má blbej ultrazvuk,byla vidět.jen koule a srdíčko....ale ty to máš divoký,at se aspoň jedno udrží.To bojuje a tluče srdíčko...já to nechápu,ale objednal mě za 3 neděle a rizikový nevypdal a to má dávat.automaticky....ale prej jsem dobře plodna,když jsem diktovala porody a že ani 1 potrat.Prej.dobrý :grinning:
5. únor 2014 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj taky si říkám, že to bude asi to mizející,ale vždy to vě mě tak hrkne, že honem nevím co si myslet...uvidím co ráno a podle toho se rozhodnu zda pojedu zítra k dr a nebo to nechám na pátek jak jsem objednaná...
5. únor 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už mrchu ani nečekám, vím, že nedojde. Ale čekám na dvě čárky, nebo že budu muset k doktorce na vyvolávačku :(
5. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, už se těším až to přestane a budu si moc na plno užívat těhulkování a nebudu neustále čekat co najdu na paíře či v kalhotkách....
Já jsem u prvního těhu chodila taky na kontrolu po 3týdnech...více si mě hlídal skrz krvácení v 8tt
Hlavní je, že tam vidí srdíčko a že je prcek v pořádku :wink:
5. únor 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 žádná vyvolávačka! //budou :wink:
5. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin V tom případě mě děsí, že HCG neroste a čárky nejsou. Má cenu zkoušet testovat i zítra, když dnes nic?
5. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám dostat v patek,ted mám divný tlaky jako před menses,litam na záchod a čekám co bude dal je to hrozný ta nevědomost :cry: :confounded:
5. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a co když tam mám někde cystu a kvůli tomu nedošla menses? :(
5. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ty nečekáš tak dlouho jako já, neboj přežiješ to :grinning:
5. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ti pocuram test já a uvidíš dálnici.V 11 týdnu už jsou hormony hodně vysoko.Mě se slabej duch ukázal 4 den zpoždění.A dneska máš 2 dny, to je ještě čas,zachvili budou 2 čárky :grinning: uvidíš
5. únor 2014 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jakoby 2dny dle doktorů, kdyby byla luteální fáze 14 dnů, ale já mívám max 12, zpoždění 4 dny a houby.
5. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 35DC a teď mě fakt napadlo, jestli není cysta.
5. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj u mě jo,delohu mám drzak a myom už asi moc neroste,pokud takhle.zůstane,tak.budu rodit spontalne :grinning: už se těším.Ale u tebe je to fakt možný,jedna moje známá taky čekala dvojčata a jednoho se tělo zbavilo okolo 12 týdne,to druhý je zdraví a jsou jí 2 roky.Hlavně že yo 1 bojuje a drží se.I to je dobrý.Pak dej vědět jak jsi na tom,já spinila 2 x a už týden klid,tak mě ani žádný prášky nedával, tak uvidíme,ale je spokojenej.To je hlavní...říkal,že když jsem porodila tolik dětí,tak můžu pokračovat :grinning: he čekám poslední.A on no uvidíte,že zachvili budete chtít další
5. únor 2014 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ale s cystou se mensyruuje.kdy tě dělali naposled ultrazvuk?Toho by si všimli...ale blbý je,že cysta může ukázat falešné pozitivní test.Uvidíš no.Ale testy jsou občas krátký..zkus ještě měřit.tu bazalku,pokud poletí nahoru je to dobrý,pokud bude furt lítat,tak to dělá něco jiného
5. únor 2014 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jako to je pořád jeden den nahoře, dole, tragédie :grinning: Jako držím se v horní polovině, ale i tak... Ultrazvuk dávno, 1.11.2013
5. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 asi bych testovala až v pátek.
HCG záleží na tom kdy se douhnizdilo vajíčko...
5. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jo, mám volno...takže parádička :slight_smile:
5. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, co čtu,tak to špinění, či krvácení u toho bjvá dost často. Abych řekla pravdu,tak by mi to ani tak nevadilo hlavně když se jeden mrňousek zdravej udrží. Ted se zdá, že se šinení zse zmírnilo a tak uvidím jak to bude přes noc a ráno...jestli to bude takhle,tak vydržím do pátku na kontrolu.
5. únor 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no tak super, tak si naplanuj neco prijemneho a hezky si to volno uzij
5. únor 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jo,planuju dozdobit saty, nakupy a zitra doktora :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jako saty na tanecky, to si delas sama?
Jo, nakupy to musi byt :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jak ktere, navrhuju, nektere siju a vetsinu zdobim...je to sice pracny,ale krasny :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jee, to jsi sikulka. To te pak musi hrozne tesit, kdyz to vidis hotove a ze se to libi.
5. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To mas pravdu :slight_smile: Je hezky videt super vysledek :slight_smile:
5. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek