• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@maice a to delas ze k tomu mas vlohy, nebo to i nejak souvisi s tvou praci?
5. únor 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to určitě.Ale tomu jednomu mrnousovi srdíčko tluče to je hlavní
5. únor 2014 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no a to by tu cistu mohli poznat i na omak.Můj gynekolog i podle imhmatu pozná myom.A teď říká jak tu delohu mám už velkou:grinning:no těhotná po 3 tak aby taky ne a vpodstatě jsem ji kvůli kojení měla větší furt.No uvidíš.
6. únor 2014 v 06:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teplota pořád 37,1 ale čípek se mi zda jako by se schovával. Téměř nešel nahmatat... Začíná to vypadat že bez návštěvy doktora nezjistim co se děje...
6. únor 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Holky taky mají problém dosáhnout, to říkám, jsi těhotná :grinning: já teplota dobrý ale nic pořád.
6. únor 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já te zastřelím :grinning: chci byt těhotná ale proč to nechce i ten test? :grinning: dřív jak v neděli Dalši dělat nebudu nemá to cenu...
6. únor 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 procitala jsem diskuze s cystoy...ta většinou způsobuje,že k ovulaci nedojde, ale vliv na BT by mít neměla.Takže ty ovuluješ,je to vidět,tak buď v pohodě.Muže způsobit jen falešné pozitivní tehotensky test,ale ne ovulaci a většinou když se nemensteuuje,tak ani neovuluje
6. únor 2014 v 06:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova já bych řekla,že jsi jasná.BT krásně vysoká,takové hodnoty jsem měla jen v těhotenství...uvidíš.
6. únor 2014 v 06:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@verik2 tak snad nebude cysta :slight_smile: Já s testy taky končin :grinning: třeba v neděli zkusím ale fakt nechápu.
6. únor 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@ivet1987 Holky tak já ještě zkusila udělat nějaké závěry z těch mých teplot co mám naměřeny za poslední dny :D
Pokud byla ovulace posunutá tedy až 22.1 kdy jsem měla nejnižší teplotu (36,2) tak dneska jsem teprve 15 DPO (a zpoždění dle minulé LF je dneska 2 den) .... no tak uvidime ;)
6. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, co jsem cetla tak se deje jen vyjmecne, ze by zanikla obe miminka...ze si vetsinou vezmou vse potrebne a jsou silne...tak doufam, ze zitra uvidim zase aspon to jedno srdicko kdyz ne dve. Jinak spineni ustupuje, tak jdu k dr.zitra tak jak mam.
6. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova holky je super, ze drzite! Drzim palce!
6. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Vedu taneční školičku a taneční kurzy...takže z části mě to i živí :slight_smile: Ale jinak jsme učitelka :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice skoda, ze ne tady, mala by furt chtela chodit na tancovani. a co ucis? ja taky furt chtela byt ucitelka.
6. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Učím čj, fj a management sportu :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Drž se....vypadá to pořád dobře a nadějně...
6. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no pekny, to mas furt telo i mozek v zaprahu
6. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No ted jsme velmi omezili vlastni trenink...právě aby byl taky čas na relax :slight_smile:
6. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jo určitě to aspoň jeden mimisek zvládne.Ženské tělo je stavěny na 1 plod.Ale ty jsi v prosinci vysadila prášky a nebo se začala snažit?Já teď prášky nebrala a dávali.jsme si pozor a pak to stejně nešlo,ty 3 cykly než jsem otehotnela byli strašně dlouhá a najednou jsem v 11 týdnu :grinning: ty jo 30.8 mám termín porodu,ale stejně mě ho budou vyvolávat :wink: jako vždy.Ale dobrý je,že myom stojí.
6. únor 2014 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ale krasne se drží nahoře jen tak dál.Pokud neklesne tak ti vypadá nadějně.Uvidíš jak to bude vypadat dál,kdyžtak testik až dyl,mě to ukázal 24 po oplodnění sotva duch.
6. únor 2014 v 09:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky mam oba porody vyvolavany, tak jsem si rikala jake to jednou bude u tretiho, jestli se zadari. rada bych si par hodin nastupujicich bolesti odbyla doma a ne ze vse prijde najednou.
6. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj drbny,zase tu je spousta příspěvku :slight_smile:
6. únor 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem 21dc ,ještě 7 dnu:slight_smile:
6. únor 2014 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Ahojky tak nějaká změna? Me prsa bolí míň - doufám ze to zítra nedostanou :slight_smile: v sobotu pak Rano skusim štěstí :slight_smile:
6. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka nic, jen větry a nafoukle brisko,jinak nic a výtok belavy
6. únor 2014 v 10:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já jsem 24DC, ale mám ho delší tak ještě 8 dnů. Taky jsem nafouklá, cítím to na riflích a přítel si taky všimnul, že mám břicho a taky mě docela bolí, ale to bude z toho.
6. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já se taky držím, mrcha nikde, už jsem si na zítřek koupila testík od Maxe jak jste doporučovaly.
Zítra ráno mi na něj kamarádka příjde juknout. já už se toho zítřka snad ani nedočkám. tak všem co čekají pozitivní testík hodně trpělivosti. my to dáme.:slight_smile:
6. únor 2014 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf takže budeme čekat spolu,heh
6. únor 2014 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 a jak se cítíš?
6. únor 2014 v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, i když já tomu moc šancí nedávám, uvidíme.
6. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek