• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 no to dobre, ze to tu zije, ne :sweat_smile: Lepsi nez jine diskuze, kde to nejede a nemas si s kym co napsat. Ja se vratila z RHB a dalsi az v utery. Tak se zase pres vikend dam dohromady :grinning: Ve stredu pak mam kontrolu u ortopeda.
No, jinak ja asi testit nebudu, planovala jsem to kdyztak na pondeli, ale uz to tak vypada, ze je to zbytecne :angry:
6. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jeste 10dnu... tak to mame nejak podobne :slight_smile:)
6. únor 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 krásně, dneska už mi je dobře, ráno trochu žaludek zlobil, ale jinak vůbec nic a furt ten krásný pocit, tak doufám, že mi to zítra testík potvrdí.... no jdu zase makat.
6. únor 2014 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja jsem zhruba rok nebrala zadnou antikoncepci...po kojeni jsem uz zadnou nechtela a davali jsme si pozor a v prosinci jsme se zacali snazit.
Jj, urcite to mimisek zvladne a ten druhy tam asi dela neplechu...no jsem zvedava na zktrejsi UTZ jak se to vybarvi.
Je dobre, ze prestal rust. A snad ti da pokoj.
6. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrá zpráva holky, byla jsem u doktorky a vše je v pořádku. ono to špinění bylo vlastně jen večer a ráno, potom nic, ani čerstvá krev, no příště alespoň budu klidnější kdyby se to opakovalo. jsem se ten den moc přetáhla, navíc večer teplá koupel..pr´tousek vyrost za týden ze 4mm na 9mm, už jsem srdíčko viděla i já, takže nekecala:o) mam radost.holky těhotné, plánujete jít na screening v tom 10-11. týdnu?
6. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem v prd... ted jsem se dozvěděla ze švagrová je ve 14tt a budou mit kluka! Ta ma kliku a co já chce se mi z toho brecet,ale ted nemůžu mám na hlídání její 4 letou dceru :frowning2: :cry:
6. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Tak to chápu, že je ti z toho na nic :frowning2: Ale neboj, taky se dočkáš a budete vozit spolu svoje mimi. :wink:
6. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka tak to je dobra, ze to do te doby nikdo nevedel
Neboj, taky budes. Treba uz jsi, ani to jeste nevis. :wink:
6. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no to je super!!! Hlavne, ze je vse v poradku. V kolikatem si vlastne tydnu?
6. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ja už moc taky ne, začínám byt skeptik
6. únor 2014 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jen jim to prej a raduj se. Vsak ty se taky brzy dockas! Fakt je dobra, ze to utajila tak dlouho.
6. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jakpak to? Mrska se ozývá?
6. únor 2014 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak držím palecky na zitra
6. únor 2014 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jim to preju před pul rokem zjistila ve 12tt ze mimi ma rostep páteře,tak sla na potrat tak ted se dočkali zdravého mrnouska :slight_smile: :slight_smile: budoucí tatka už 2 dny pije a ještě nebyl doma:slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 to jako tepla koupel je zakázaná ,tak to umřu bez napustene vany
6. únor 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jinak na ten screening bych chtela jit. Muj predchozi doktor na to posilal jen rizikove pacientky a jak to dela tahle doktorka to nevim...
6. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no, já ti řeknu, že mám obdobné pocity ale po tom špinění už s ebudu asi jenou sprchovat. navíc jsme te´d o víkendu měli jet na pobyt s vířivkou...
6. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jee tak to si taky uzili... hlane, ze je ted v poradku. Tatka teda pekne radi :slight_smile:
6. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra mrcha dorazí už trošku špinim :frowning2: tak zase další kolo
6. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr tak s chuti do druheho kola :wink:
nebo nemuze to byt hnizdeni?
6. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin včera jsem měla test sněhobílej a jsem 13DPO mrcha se rozjede.
6. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr kdy jsi mela ovu?
6. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka 24.1 to jsem podle bolestí hlenu i ovu testu měla ovulaci
6. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já prchám k doktorovi na vyšetření té průchodnosti vaječníků, držte alec ať to přežiju a ať je to v pořádku :slight_smile:
6. únor 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin V 7. týdnu prý. takže je to tak, jak jsem si myslela...mně řekla, ať si tam zavolám..
6. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 držím palecky
6. únor 2014 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, bohuzel od pondeli spineni. Klasika jako uz pokazde - ca. 5 dni pred terminem MS jen nekolik dni spineni a pak MS jak ma byt. Tak cekam kdy ze prijde ta prava.
6. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak hodne stesti a dej vedet jak jsi dopadla
6. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to nevím,problém je v tom,že v těhotenství je deloha hodně prokrvena a to mu nahrává do katet.Prosté má výživu.Tak uvidím,ale zatím se mi to srovnává a je mi líp.Ty děj vědět,ale ten jeden prcek to zvládne bude to bojovník :grinning: dej hned vědět,jsem stará a zvědavá bába :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice režim palecky
6. únor 2014 ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek