• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@missuulle dekuji :slight_smile: no uvodime jak se podari :slight_smile: to cekani po ovulaci bude zase dlouhe...chjo, to nemuze byt nejaky teat co to ukaze treba za 4dny...no nemuze vim...vajicko neni ani uhnizdene natoz aby to ukazal test... :slight_smile:
2. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin mě povídej, vždyť já to nevydržela :frowning2: a dnes byl negativní,ale doufám, že za pár dní budou dálnice :grinning:
2. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si rikam, ze vydruim tentokrat vazne az do ocekavane MS...ze prosze bud to tam pak bude nebo ne, ale jeatli to dodrzim, tak to nevim :grinning:
2. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad sem patřím když sem vysadila HA 31.12 :grinning:
2. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin uvidíš já si to taky říkala,ale nevydržela:(
2. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle no prave...rikat si muzu co chci, ale vydezet to :slight_smile:.
2. led 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. led 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj já strašně věřím, že najdu ty dvě čárky :wink:
2. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle urcote najdes! Drzim palce!
2. led 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si říkala že vydrzim do MS ale dneska jsem si byla pro test a premyslim jestli netestnu dřív. Vim vim jsem hrozná !!!!
2. led 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@monikaklosova
tak holky já mám zase o 0,1 nižší teplotu, tak ms asi prijde a to jsem byla presvedcená že to klapalo :frowning2:
3. led 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nejsi hrozna, poze jsi nedockava jako my vsechny ostatni :slight_smile:
3. led 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle a kdy vekas MS? Ja se v tech teplotach nevyznam...zatim jsem to nestudovala...
3. led 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pořad premyslim jestli o víkendu testovat nebo ne, nemůžu to vydržet ale zase mevhci být zklamaná..... Bije se to ve me. Asi se rozhodnu dle aktuální nálady. Info pak podam :slight_smile:
3. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dnes či zítra a asi jsem ted zacala maličko špinit :frowning2: uvidíme zda se to rozjede ja doufám že ne
3. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dnesni testovani...:slight_smile: pozitivni na 100% zitra se tulime :slight_smile:
3. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova jo to znam....hlavni je abys nasla //. Drzim palce!
3. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle a cobuhnizdeni vajicka? To by to nemohlo byt?
3. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin DĚKUJI snad se zadaří. Už si fakt připadám jako cvok :grinning: teď mi začíná být i nějak špatně od žaludku .... že bych si vsugerovala nevolnost :slight_smile: nebo spíš je to z těch nervů ... já už nevím :grinning:
3. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin joo a jinak hezký ovu testík... ;) tak hurá na to ...ať je zaděláno :slight_smile:
3. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mozný aby byl ovu test treba odpoledne duch a vecer by pozitivní? já si je delám od so a zatim samej duch...dneska je teda víc videt...ale porad to neni to co ma byt....ovu bych mela mit podle výpoctu 5 ledna tak nevim asi mám testovat a uvidim ze?
3. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj clovek ma hned vsechny priznaky :slight_smile:
testik vysel krasne, tak zitra bude snazenicko tulenicko :slight_smile:
3. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 ja mam mit ovulku podle vypoctu 4.1. A testy vydis o par prispevku vys...vcera teprv ztmavnul a dnes je 100% pozitivni...carka je silnejsi jak kontrolni tak ovu bude spravne 4.
3. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin gratulace a hodně štěstí přeji :wink:...já jsem užý čekatelka, 7DPO :slight_smile:
3. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já mám dnes test neco mezi tvým z 1.1 a 2.1 ...aha takze ona je ovu az den po tom co je pozitivní test?ptám se jako debil ale myslela jsem ze je v ten den co je poz.test :confounded:
3. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ty se máš :slight_smile: to já lovim akorát duchy :frowning2:
3. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jj, ovu je asi až po pozitvním testu :wink:... máš foto :slight_smile:?... u mě to bylo furt nic, pak jeden den výraznější a další to tam bylo :slight_smile:, neklesat na mysli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 je, ovu test se ma delat spis az navecer a tak 4 hodiny predtim nepit, aby byla moc co nejvic koncentrovana. Opak tehu testu :wink:
3. led 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mám to nalepený na papíře ale kdyz to vyfotim tak neni nic videt :angry: jeste pckám do nedele a pak to sem hodim ale nevim nevim :confounded:
3. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny ano já ho delám kazdyý den ve stejnou hodinu,2 hodiny pred nepiju presne jako podle navodu :unamused:
3. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek