Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
2. led 2014
@missuulle dekuji 🙂 no uvodime jak se podari 🙂 to cekani po ovulaci bude zase dlouhe...chjo, to nemuze byt nejaky teat co to ukaze treba za 4dny...no nemuze vim...vajicko neni ani uhnizdene natoz aby to ukazal test... 🙂
missuulle
2. led 2014
@lupinpupin mě povídej, vždyť já to nevydržela 😞 a dnes byl negativní,ale doufám, že za pár dní budou dálnice 😃
lupinpupin
2. led 2014
No ja si rikam, ze vydruim tentokrat vazne az do ocekavane MS...ze prosze bud to tam pak bude nebo ne, ale jeatli to dodrzim, tak to nevim 😃
kalteherz
2. led 2014
Tak snad sem patřím když sem vysadila HA 31.12 😃
missuulle
2. led 2014
@lupinpupin uvidíš já si to taky říkala,ale nevydržela😞
lupinpupin
2. led 2014
@missuulle no prave...rikat si muzu co chci, ale vydezet to 🙂.
lupinpupin
2. led 2014
@kalteherz urcite 🙂
missuulle
2. led 2014
@lupinpupin jj já strašně věřím, že najdu ty dvě čárky 😉
lupinpupin
2. led 2014
@missuulle urcote najdes! Drzim palce!
monikaklosova
2. led 2014
Taky jsem si říkala že vydrzim do MS ale dneska jsem si byla pro test a premyslim jestli netestnu dřív. Vim vim jsem hrozná !!!!
missuulle
3. led 2014
@lupinpupin
@monikaklosova
tak holky já mám zase o 0,1 nižší teplotu, tak ms asi prijde a to jsem byla presvedcená že to klapalo 😞
lupinpupin
3. led 2014
@monikaklosova nejsi hrozna, poze jsi nedockava jako my vsechny ostatni 🙂
lupinpupin
3. led 2014
@missuulle a kdy vekas MS? Ja se v tech teplotach nevyznam...zatim jsem to nestudovala...
monikaklosova
3. led 2014
@lupinpupin pořad premyslim jestli o víkendu testovat nebo ne, nemůžu to vydržet ale zase mevhci být zklamaná..... Bije se to ve me. Asi se rozhodnu dle aktuální nálady. Info pak podam 🙂
missuulle
3. led 2014
@lupinpupin dnes či zítra a asi jsem ted zacala maličko špinit 😞 uvidíme zda se to rozjede ja doufám že ne
lupinpupin
3. led 2014
To je dnesni testovani...🙂 pozitivni na 100% zitra se tulime 🙂
lupinpupin
3. led 2014
@monikaklosova jo to znam....hlavni je abys nasla //. Drzim palce!
lupinpupin
3. led 2014
@missuulle a cobuhnizdeni vajicka? To by to nemohlo byt?
monikaklosova
3. led 2014
@lupinpupin DĚKUJI snad se zadaří. Už si fakt připadám jako cvok 😃 teď mi začíná být i nějak špatně od žaludku .... že bych si vsugerovala nevolnost 🙂 nebo spíš je to z těch nervů ... já už nevím 😃
monikaklosova
3. led 2014
@lupinpupin joo a jinak hezký ovu testík... 😉 tak hurá na to ...ať je zaděláno 🙂
ircas1978
3. led 2014
holky je mozný aby byl ovu test treba odpoledne duch a vecer by pozitivní? já si je delám od so a zatim samej duch...dneska je teda víc videt...ale porad to neni to co ma byt....ovu bych mela mit podle výpoctu 5 ledna tak nevim asi mám testovat a uvidim ze?
lupinpupin
3. led 2014
@monikaklosova jj clovek ma hned vsechny priznaky 🙂
testik vysel krasne, tak zitra bude snazenicko tulenicko 🙂
lupinpupin
3. led 2014
@ircas1978 ja mam mit ovulku podle vypoctu 4.1. A testy vydis o par prispevku vys...vcera teprv ztmavnul a dnes je 100% pozitivni...carka je silnejsi jak kontrolni tak ovu bude spravne 4.
teok
3. led 2014
@lupinpupin gratulace a hodně štěstí přeji 😉...já jsem užý čekatelka, 7DPO 🙂
ircas1978
3. led 2014
@lupinpupin já mám dnes test neco mezi tvým z 1.1 a 2.1 ...aha takze ona je ovu az den po tom co je pozitivní test?ptám se jako debil ale myslela jsem ze je v ten den co je poz.test :-S
ircas1978
3. led 2014
@teok ty se máš 🙂 to já lovim akorát duchy 😞
teok
3. led 2014
@ircas1978 jj, ovu je asi až po pozitvním testu 😉... máš foto 🙂?... u mě to bylo furt nic, pak jeden den výraznější a další to tam bylo 🙂, neklesat na mysli :-p
rosny
3. led 2014
@ircas1978 je, ovu test se ma delat spis az navecer a tak 4 hodiny predtim nepit, aby byla moc co nejvic koncentrovana. Opak tehu testu 😉
ircas1978
3. led 2014
@teok mám to nalepený na papíře ale kdyz to vyfotim tak neni nic videt ]-( jeste pckám do nedele a pak to sem hodim ale nevim nevim :-S
ircas1978
3. led 2014
@rosny ano já ho delám kazdyý den ve stejnou hodinu,2 hodiny pred nepiju presne jako podle navodu :-|

Začni psát odpověď...

Odešli