• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@ivet1987
@baya66 jéé, tak to jsem trošku klidnější... ten ovu hlen už tak trošičku pozoruju.. tak nevím... já testuju mezi 17. a 18.hodinou, ale je fakt, že jsem jelito a kolem 16.hodiny dopíjím půl litru kontryhelového čaje... tak to asi budu muset trošku upravit.... :slight_smile:
6. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka neboj, dockas. ja si taky nekdy rikam, ze ne, ale clovek musi verit. vyhoda je, ze mame +/- pravidelny menzes a nemusime resit jeste tohle
6. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova myslíš že přijde mrcha? Já se cítím fakt uplně normálně, až je to divné.
6. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no super!!! To jsou super zpravy! Tak drzim palce!
6. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umírám, picha me u pravého trisla,a je možné, ze přímo na něm :-/
6. únor 2014 ve 21:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahojky, tak to jsou super zpravy!! doufam, ze to vyjde.. ja mam naprosto opacne, AMH 0,1 a jsem ve 28 v predcasnem prechodu - hodnota pry jako 50 leta zenska, takze minimalni stimulace a pak holt darovana, jsem, asi nejaky prirodni ukaz, protoze profil silenej, ale na ultrazvuku dokonce prirozene dozravalo vajicko...no pani doktorka nad tim docela kroutila hlavou, ze je to divne...
6. únor 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky jsem to tak měla dva dny, ale ted to zase přešlo.
6. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha,taky pěkný teda.Tak hlavně ať to u tebe je těhotenství.Kdy teda zkusíš jít k doktorovi?A nebo test...je to něco teda a ty se cítit jak?Nějaké symptomy?Bolesti podbriska?
6. únor 2014 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jsem klidnejsi, snad uz to ted pujde:slight_smile: No a zavedou ti hadicku az do delohy a foukaji plyn a dr. posloucha jestli prochazi :wink:
6. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Bud v klidu,nade mnou se taky pozastavolal...minule pichl pregnyl aby folikul praskl,a to 20DC a dnes teprv 8DC a folikul uz 14 mm :slight_smile:))
6. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice aha. A kudy ti jako zase vychazi??? :grinning:
6. únor 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No nejdriv me hrozne bolely ty dutiny pod klicni kosti,tak jsem to na treninku rozehnala :wink:
6. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice aha, tak to je jako kdyz delaji v brise nejakou operaci laparoskopicky a potrebuji napumpovat vzduch, aby to bylo zvedle a lepe tam videli, tak to uz vim. Stejnou bolest v tech mistech jsem mela po operaci zlucniku.
6. únor 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No, to bude ono...a když s tím začneš běhat, máš pocit, že ti klíční kosti explodují :slight_smile:))
7. únor 2014 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak doufám, že i mě to přejde, jinak kdy te to tam píchalo? Ee, nejhorší je to, když to píchne při chůzi :-/
7. únor 2014 ve 04:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak před dvěma všema dny, jakoby na vaječníku. uvidíš.
@verik2 @monikaklosova Tak jak dnes? já teplota dobrý, ale začalo mě bolet břicho trochu jako při menses. občas bolí prsa, cipek na povrchu měkký, zavřený, je mi úplně normálně :grinning: test asi v neděli a k doktorce se nechystám zatím :grinning:
7. únor 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 všechno vypadá fakt nadějně.A pokud je cipek měkký a zavřený,tak to jedině v těhotenství.Před menzes má být tvrdý a otevírá se :grinning: takže asi nepřijde a ty citlivý prsa,taky zní skvěle :grinning: já to říkala,zatím vše jde tak jak má.
7. únor 2014 v 07:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 navíc koukám,že ti jde teplota pomalinku nahoru :slight_smile: já říkala,že ten graf máš prostě jinej :slight_smile:
7. únor 2014 v 07:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já mám teplotu taky nahoře ..... pořád 37,0 ... čípek taky spíš měkčí ale zavřený ..... prsa mě nebolí jen mám citlivé bradavky na dotek .... já asi taky testnu v neděli a v pondělí volam k dr. objednat se .... jestli se MS jen někde toulá nechci na ni třeba měsíc čekat ...zbytečně :frowning2:
7. únor 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no vidíš, jsme na tom úplně stejně :slight_smile: to bude dobré :slight_smile: v neděli budeme mít obě dvě čárky :slight_smile:
7. únor 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Jo ??? pošli mi trošku tvého optimismu :D mě už se nějak ztratil ..... :frowning2: nevěřím že po takové době se může na testu ukázat ..... spíše si myslím že jsem nějaké porouchana
7. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nejsi rozbitá :grinning: však bychom nebyly jediné, kterým se čárky ukáží až v šestém týdnu či později :grinning:
7. únor 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova přidávám se, v neděli jdu testit s vámi :slight_smile:
7. únor 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok a kolik DPO budeš?
7. únor 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to máš asi pravdu ..... ;)
@teok tak jo v neděli testnem ;) musím ještě dneska koupit :slight_smile:
7. únor 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987
@monikaklosova já mám zásoby doma, dnes jsem podle teploty 11DPO :slight_smile: a dostat to mám v pondělí :slight_smile: a jediné co, tak mě bolí břicho a včera jsem byla nadmutá jako koza :frowning2:
7. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@ivet1987 holky, tak to je super, ja ležím v posteli a podbřišek me tlačí, ale to jsou asi včerejší topinky :slight_smile: a cipek mám zase stěží nahmatatelny, ale sterbinku trochu magnátnu a mám min. 6dnu do nechť, jinak režim palce:slight_smile:
7. únor 2014 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahoj, vítek do klubu očekávání:slight_smile:
7. únor 2014 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no já měla 2 ta už jsem vypotřebovala .... já jsem podle teploty 16 DPO :grinning: a pocity nemám témeř žádné ....
7. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek