• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova já si kupovala ovu testy u kterých byly dva grátis :grinning: a ještě něco člověk pokoupí :wink:, takže já jsem v klidu :grinning:

@danielka1985 a kamí, já čípek asi nikdy nenašla :grinning:, tak ani nebudu hledat teď :wink:
7. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jaktoze 16dní? vždyť jsi měla ovu přede mnou. já jsem dnes 18dpo.
7. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no já nechtěla mít doma zásobu, pak bych testovala pořád :D
7. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2014 v 08:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no 16 podle teploty , podle testu jsem tak 20 :grinning: ale test nebyl 100 % pozitivní ale zase u tetsu jsem měla i hlen a čípek ... :grinning: :grinning: takže nevím kolik jsem :D
7. únor 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova
@ivet1987 holky vy jste jasný obě dvě,jen ty testy jsou trubky a neví to :grinning:
7. únor 2014 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 :grinning: :grinning: sviňa test :grinning: :grinning:
7. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to mi povídej mě u dcery vyšel pozitivní až v 7 týdnu a to že jsem těhotná jsem věděla snad 2 den po oplodnění :slight_smile:
7. únor 2014 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a proč to ty testy dělají tak nás trápit .... :frowning2: no prubnu test v neděli a uvidíme co a jak ;)
7. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já jenom nechápu že někdo má na testu čárku už 9 den a někdo třeba až za 2 týdny ....
7. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky kamarádka říkala že test sněhobílej.... ale mrcha nikde... přidávám se k těm který jsou asi divný , no uvidíme, buď ještě mrcha dorazí nebo to v příštím týdnu zkusím znovu. jsem nešťastná, tolik jsem věřila že tam budou a furt to vnitřně cítím.... sakra :(
7. únor 2014 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 kolik jsi dpo? klid, je nás tu divných víc :grinning:
7. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jelikož nedělám ovu testy ani neměřím teplotu nevím přesně... ale podle toho jakou jsem měla tentokrát bouřlivou ovu asi 16 DPO ale jak říkám nevím to jistě.... tak holky doufám že mě přiberete do klubu divných :slight_smile:
7. únor 2014 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jo jo klid ;) prostě se přidej k nám čekajícím .... hele my si tam ty dvě čárky vymodlíme ;) já už čekám a testuju od minulého pátku a nic ... ani mrcha ani //
7. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova jasně my si je tam vymodlíme... nebo v nejhorším namalujeme, snad už by bylo lepší aby mrcha dorazila abychom mohli začít znovu jestli to nevyšlo... no tak uvidíme musíme se držet a nevzdávat se
7. únor 2014 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 právě to je to co mě štve nejvic .... že člověk neví zda jen meška MS nebo je těhu .... proto nechci odkladat dr. pokud nedojde MS tak jdu příští týden k na kontrolu a uvidime ;) aspoň se budu moct vrhnout do dalšího kola, pokud nic ... ;)
7. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, holky, vy nas teda napinate :grinning: Tak drzim palce a kdyz to vyjde (jako ze jo :wink: tak budete mit pekny darek pro drahe polovicky k Valentynu :slight_smile:
@monikaklosova já to taky nechápu,ale mě to ukázkou dyl,ale je to možná tím,že abnormálně piju,hodně chodím na záchod a pak mám nižší koncentraci hormonů v moči :grinning: ty co hodně málo.pijou to ukážou dřív
7. únor 2014 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@jezura777 takže posouváme termín o týden. čárky měly být minulou neděli, ale budou tuto :grinning:
@verik2 blbost já nepiju skoro vůbec a test houby :grinning:
7. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to chápu, taky to nebudu odkládat dlouho jestli to do středy nedojde nebo se neobjeví čárky mažu k doktorovi, nač ztrácet čas, tak držím palce aby se ti tam ty čárky objevily a mohla jsi jít k doktorce jen pro potvrzení těhu.
7. únor 2014 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 uvidíš jak dopadneš, mě zase od včera jen tak chvilemi pícha u levého třísla a dneska se přidalo píchání i u pravého..a nejlepší je to přichuzi..když jsem byla venku, tak mi málem podjely nohy:D
7. únor 2014 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak co jak jsi dopadla mamco?Je pátek tak šup nějaký drby o tobě :slight_smile:
7. únor 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no jo jenže já bychlastam ním 4 litry denně.Pak furt sedím za nachode...v létě když mám žízeň dám i 7 litrů,a to.už prej taky není zdraví...no nevím,ale co mám dělat,kolikrát za noc dám litr a žiju :grinning:
7. únor 2014 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 páni, tak to nejsem teda sama, já denně vypiju 4 litry vody, z toho litr a půl přes noc:D
7. únor 2014 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 vždy když se probudím,tak musím mít flašku na nočním stolku, jinak zasae neusnu:D
7. únor 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2
@danielka1985 teda vy jste ale :slight_smile: já piju tak 1.5 denně, ani ty dva nedám.
7. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hihi..taky chodím i často na wc, a ráno mám co dělat,abych stihla wc:slight_smile:...jinak to píchání mě štve:-/
7. únor 2014 v 09:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 mě taky, dnes to picha od rána :grinning:
7. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, mě se to postupně přehodilo na druhou stranu, píchá mě občas na třísle a na levým mám tlak a když si sednu, tak to zabolí, takže si musím sedat opatrně..bud se hláasí příchod mrchy v celé své kráse, ne jak minule, tak mi to tělo dává sežrat,nebo nevím,:-/
7. únor 2014 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek