Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
danielka1985
7. únor 2014
@lupinpupin třeba se mýlí, v pondělí budeš vědět vic🙂
andrusinka
7. únor 2014
@lupinpupin Nic nevzdavat předem! Dr. asi nedude nic moc 🙂 🙂
ivet1987
7. únor 2014
@andrusinka už jsem ten komentář změnila, jsem se špatně podívala do kalendáře 😃
andrusinka
7. únor 2014
@ivet1987 kus babo jsem se lekla a začala počítat na prstech🙂 🙂
lupinpupin
7. únor 2014
Holky diky, uvidim co v pondeli...to tam bude ta dr. Co srdicko videla, tak uvidime...uz jsem volala manzelovi at si vezme volno v praci, tak uvidime...nic jineho mi nezbude nez cekat...
Navrhovala mi, ze muzu dnes rovnou do nemocnice na ultrazvuk a pripadne rovnou na revizi, ale ja si vybrala druhou variantu a to vydrzet na pondelni UTZ a pak teprv pripadne do nemocnice...
maice
7. únor 2014
@lupinpupin Drž se, určitě to dobře dopadne a srdíčko bude tlouct o stošest. Nevzdávej to!!!
michaela_n
7. únor 2014
Ahoj, po dlouhé době se zase přidávám.Jsem ted v 7.týdnu a v úterý jsem začala špinit, naštěstí jen trochu, tmavou krev a nepokračuje to. Mám od doktorky Utrogestan, nesmím sportovat, mám zakázaný sex, delší jízdy autem kvůli otřesům, nemám chodit moc mezi lidi kvůli nemocem a mám prostě odpočívat a být v klidu.
Malej v 6tt+4 měřil 9,8 mm a bilo mu srdíčko. Příští týden jdu na odběr krve a dostanu těhu průkazku, těším se až ho uvidím znovu 🙂
Dnes jsem na home office radeji doma v ležaté poloze a víkend bude jako přes kopírák, ale raději tak, at je malej v klidu.
michaela_n
7. únor 2014
@lupinpupin Držím ti pěsti, ať je to v pohodě !!!!
donia
7. únor 2014
@lupinpupin taky na tebe myslim a drzim palce. To vis, je to boj hned od zacatku, vid? Respektive jeste predtim nez jsou ty vytouzene // a pak stale na neco cekat...
ivet1987
7. únor 2014
spíš mi holky řekněte, co mám dělat, až tam v neděli, 20dpo nebudou dvě čárky.
donia
7. únor 2014
@ivet1987 tak to je jeste daleko, ale kdyby nahodou fakt ne, tak holt navsteva dr. Nic jineho s tim stejne nevymyslis. Je to rychlejsi a lepsi reseni nez jen dalsi dny cekat a cekat.
verik2
7. únor 2014
@teok pokud tam je náznak dusika tak super,za 3 dny zopakuj a už půjde i vyfotit, ale super.Možná další těhotná hurá.
danielka1985
7. únor 2014
@ivet1987 pak ještě počkat, a jít na vyvolávačku..většinou se dává až 14 dní po vynechání ms..
monikaklosova
7. únor 2014
@ivet1987 no tak byla jsem pro test .... mám nějaký kde je uvedeno že 90% těhotných najde // už 4 dny před MS a 99% žen 2 dny po vynechání .... takže v neděli s mým týdením spožděním tam ty // musí i tancovat 😃 😃 😃 😃
teok
7. únor 2014
@verik2 Moc děkuji 🙂, jj, náznak tam je, ale musím s ním hodně mrskat 😃, zkusím v neděli a v pondělí snad už nikdy nedojde MS 🙂
verik2
7. únor 2014
@michaela_n jsme na tom podobně,spinila jsem 2 x a teď klid,tehu prukazku už mám,11 týden a sex mám taky vpodstatě zakazanej,žádnej velkej pohyb,jen ten myom at už neroste.Ovšem měl vypsat rizikové,ale jelikož jsem doma,tak to neřeší.Jen mám mít taky kludovej režim,ale gratuluji
verik2
7. únor 2014
@teok jednou dojde po porodu 😃 ale jo já taky měla náznak,sotva vidět na.bilim papíře a za 3 dny šel už i vyfotit.A to jsem byla 3 tt těhotná.
teok
7. únor 2014
@verik2 mě přišla brzo po porodu, už třetí měsíc, ale my jsme nekojily a byla jsem na konyzaci, ale i tak, to těhulkování stačí 😃, no sem zvědavá, ale cítím, že to vyšlo 🙂 a chlap mi to slíbil hned po tulení :-p
lupinpupin
7. únor 2014
@donia no jakmile najdeš // tak se už jen a jen bojíš 😕
lupinpupin
7. únor 2014
@teok jééé gratuluji! To je super! Držím palce!
teok
7. únor 2014
@lupinpupin mám trochu černé svědomí po tom, co jsem četla u tebe, ale určo to byla nějaká amatérka a v pondělí tam zase bude být 🙂, moc bych ti to přála!!!!
donia
7. únor 2014
@lupinpupin Jj, vzdyt uz jedno dite mas, takze sama vis, ze porodem to nekonci, to uz se clovek pak o deti boji cely zivot. No, jinak to holt nejde a neni.
lupinpupin
7. únor 2014
@teok neměj černé svědomí!!!! Jen si pěkně užívej radost z testíku!
Počkáme si hold na pondělí, jestli do té doby se něco nestane.....nevím co si o tom všem myslet... minulé pondělí doktorka viděla náznak srdíčka, v páteční doktorka neviděla nic, doktorka v pondělí viděla srdíčko a a dnešní doktorka zase neviděla nic, páteční doktorka jezdí sem a tam a já nestíhala ani zaostřovat kde co vlastně je...
lupinpupin
7. únor 2014
@donia jj od // se bojíš už napořád 🙂
jezura777
7. únor 2014
@lupinpupin držím pěstičky ať je tam v pondělí bijící srdíčko a zdravý plod, nevzdávej se, máš určitě statečného bojovníka!
jezura777
7. únor 2014
@teok super!!! držím pěstičky aby tam ta druhá čárka brzo naskočila pořádně a ty ses mohla radovat.
já doufám, že u nás divných taky nějaká naskočí nebo že příjde mrcha ať můžeme začít další kolo.
andrusinka
7. únor 2014
Asi je to v prd...začíná me pobolivat břicho !!! Já nechci mrchu ach jo mi ty mimiska opravdu dostaneme od Ježíška 🙂
lenkasaf
7. únor 2014
@andrusinka A o to to bude hezčí !
teok
7. únor 2014
@jezura777 moc děkuji, ale ty nejsi divná, proč myslíš??? každý máme něco, na tobě si toho lidé všimnou, ale já taky nejsem v pořádku 🙂, takže neboj, i na tebe štěstí usměje a třeba i hned v neděli 🙂
jezura777
7. únor 2014
@teok no jsem divná.... mrcha nikde, dvě čárky taky a je mi blběěěěě, fuj jestli to má přijít tak ať to příjde, holky já tu celé odpoledne umírám, jsem namasírovala dva lidi a kroutila jsem se u toho jako had.... a ještě spousta práce přede mnou...