• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin třeba se mýlí, v pondělí budeš vědět vic:slight_smile:
7. únor 2014 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nic nevzdavat předem! Dr. asi nedude nic moc :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka už jsem ten komentář změnila, jsem se špatně podívala do kalendáře :grinning:
7. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 kus babo jsem se lekla a začala počítat na prstech:slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky, uvidim co v pondeli...to tam bude ta dr. Co srdicko videla, tak uvidime...uz jsem volala manzelovi at si vezme volno v praci, tak uvidime...nic jineho mi nezbude nez cekat...
Navrhovala mi, ze muzu dnes rovnou do nemocnice na ultrazvuk a pripadne rovnou na revizi, ale ja si vybrala druhou variantu a to vydrzet na pondelni UTZ a pak teprv pripadne do nemocnice...
7. únor 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Drž se, určitě to dobře dopadne a srdíčko bude tlouct o stošest. Nevzdávej to!!!
7. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, po dlouhé době se zase přidávám.Jsem ted v 7.týdnu a v úterý jsem začala špinit, naštěstí jen trochu, tmavou krev a nepokračuje to. Mám od doktorky Utrogestan, nesmím sportovat, mám zakázaný sex, delší jízdy autem kvůli otřesům, nemám chodit moc mezi lidi kvůli nemocem a mám prostě odpočívat a být v klidu.
Malej v 6tt+4 měřil 9,8 mm a bilo mu srdíčko. Příští týden jdu na odběr krve a dostanu těhu průkazku, těším se až ho uvidím znovu :slight_smile:
Dnes jsem na home office radeji doma v ležaté poloze a víkend bude jako přes kopírák, ale raději tak, at je malej v klidu.
7. únor 2014 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Držím ti pěsti, ať je to v pohodě !!!!
7. únor 2014 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin taky na tebe myslim a drzim palce. To vis, je to boj hned od zacatku, vid? Respektive jeste predtim nez jsou ty vytouzene // a pak stale na neco cekat...
7. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš mi holky řekněte, co mám dělat, až tam v neděli, 20dpo nebudou dvě čárky.
7. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to je jeste daleko, ale kdyby nahodou fakt ne, tak holt navsteva dr. Nic jineho s tim stejne nevymyslis. Je to rychlejsi a lepsi reseni nez jen dalsi dny cekat a cekat.
7. únor 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok pokud tam je náznak dusika tak super,za 3 dny zopakuj a už půjde i vyfotit, ale super.Možná další těhotná hurá.
7. únor 2014 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pak ještě počkat, a jít na vyvolávačku..většinou se dává až 14 dní po vynechání ms..
7. únor 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no tak byla jsem pro test .... mám nějaký kde je uvedeno že 90% těhotných najde // už 4 dny před MS a 99% žen 2 dny po vynechání .... takže v neděli s mým týdením spožděním tam ty // musí i tancovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verik2 Moc děkuji :slight_smile:, jj, náznak tam je, ale musím s ním hodně mrskat :grinning:, zkusím v neděli a v pondělí snad už nikdy nedojde MS :slight_smile:
7. únor 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n jsme na tom podobně,spinila jsem 2 x a teď klid,tehu prukazku už mám,11 týden a sex mám taky vpodstatě zakazanej,žádnej velkej pohyb,jen ten myom at už neroste.Ovšem měl vypsat rizikové,ale jelikož jsem doma,tak to neřeší.Jen mám mít taky kludovej režim,ale gratuluji
7. únor 2014 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jednou dojde po porodu :grinning: ale jo já taky měla náznak,sotva vidět na.bilim papíře a za 3 dny šel už i vyfotit.A to jsem byla 3 tt těhotná.
7. únor 2014 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 mě přišla brzo po porodu, už třetí měsíc, ale my jsme nekojily a byla jsem na konyzaci, ale i tak, to těhulkování stačí :grinning:, no sem zvědavá, ale cítím, že to vyšlo :slight_smile: a chlap mi to slíbil hned po tulení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no jakmile najdeš // tak se už jen a jen bojíš :-/
7. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jééé gratuluji! To je super! Držím palce!
7. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mám trochu černé svědomí po tom, co jsem četla u tebe, ale určo to byla nějaká amatérka a v pondělí tam zase bude být :slight_smile:, moc bych ti to přála!!!!
7. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jj, vzdyt uz jedno dite mas, takze sama vis, ze porodem to nekonci, to uz se clovek pak o deti boji cely zivot. No, jinak to holt nejde a neni.
7. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neměj černé svědomí!!!! Jen si pěkně užívej radost z testíku!
Počkáme si hold na pondělí, jestli do té doby se něco nestane.....nevím co si o tom všem myslet... minulé pondělí doktorka viděla náznak srdíčka, v páteční doktorka neviděla nic, doktorka v pondělí viděla srdíčko a a dnešní doktorka zase neviděla nic, páteční doktorka jezdí sem a tam a já nestíhala ani zaostřovat kde co vlastně je...
7. únor 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj od // se bojíš už napořád :slight_smile:
7. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin držím pěstičky ať je tam v pondělí bijící srdíčko a zdravý plod, nevzdávej se, máš určitě statečného bojovníka!
7. únor 2014 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok super!!! držím pěstičky aby tam ta druhá čárka brzo naskočila pořádně a ty ses mohla radovat.
já doufám, že u nás divných taky nějaká naskočí nebo že příjde mrcha ať můžeme začít další kolo.
7. únor 2014 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je to v prd...začíná me pobolivat břicho !!! Já nechci mrchu ach jo mi ty mimiska opravdu dostaneme od Ježíška :slight_smile:
7. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka A o to to bude hezčí !
7. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 moc děkuji, ale ty nejsi divná, proč myslíš??? každý máme něco, na tobě si toho lidé všimnou, ale já taky nejsem v pořádku :slight_smile:, takže neboj, i na tebe štěstí usměje a třeba i hned v neděli :slight_smile:
7. únor 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jsem divná.... mrcha nikde, dvě čárky taky a je mi blběěěěě, fuj jestli to má přijít tak ať to příjde, holky já tu celé odpoledne umírám, jsem namasírovala dva lidi a kroutila jsem se u toho jako had.... a ještě spousta práce přede mnou...
7. únor 2014 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek