• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@andrusinka bolesti podbriska jsou i u těhotenství :grinning:
7. únor 2014 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin bylo by lepsi chodit ke stejnému lekari...to je jako ve vsem..
7. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky v neděli asi test dělat nebudu, protože tam dvě čárky nebudou. Zkusila jsem nakonec test i dneska a nic vůbec nic. 18 DPO. @verik2, tys měla fakt dvě čárky až v 7 týdnu? Ani v šestém?
7. únor 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
A začínám pochybovat, jestli jsem opravdu měla ovu 19DC.
7. únor 2014 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 jj to je jasne...ona moje doktorka nedavno porodila a tak ma pondeli a utery zaskok...k te zastupujici jsem chodila..pak prislo to spineni a sla jsem hned a byla tam ta puvodni. No a na pondeli jsem byla objednana k te co jsem to resila od zacatku a ta videla srdicko a prave nevedela jestli tam jsou dve ci ne a tak me objednala zase k teto aby na to koukla na konzultaci...a ta zase videla prd a objednala me zese k te co to s ni resim....no komplikovane to mam..
7. únor 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin vidím, že si tě doktorky přehazujou jako horkej brambor:-/
7. únor 2014 v 17:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
neube Ahoj holky,chtela bych vas poprosit o nazor. Dneska jsem 25DC. Nejsem si jista,kdy presne byla ovulace. Testy nedelam,vzdy to poznam podle bolesti bricha. 14dc me trochu zacalo bolet bricho,ale 17 dc to byly vetsi bolest,takze ovulka nejspis 17 dc. Snazili jsme se 14 dc a 18 dc. Posledni 2 dny me pali zaha,jsem neskutecne unavena,mela jsem posledni dva dny vytok,takovy bily vodovy,bolest za stydkou kosti. Dneska ale jsem cca ve 2 hodiny odpolko zacala spinit,tmave hnede spineni a ted uz jsem utrela i cerstvou krev,ale neni to vubec silne,ta krev byla pouze pri utreni. Beru proveru uz 3.mesic a nikdy se mi tohle nestalo. Ms mam dostat v utery,tj. Za 4 dny. Nevite,co to spineni a trocha cerstve krve znamenalo??? :(
Testik citlivost 25 dnes odpolko negativni.
7. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrcha si mě našla!A pěkně si mě vychutnává je mi extrémně špatně! Od ted jen kontryhel listovku a zadnej čípek bt a jiné vymoženosti skoumat nebudu :slight_smile: tulit ob den a bude to vyřešené :slight_smile: sklamana jsem a i ukapla slza a moje polovicka me objala a řekla ze bude příště - taky se těšil ze by už
7. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Tak to mě mrzí :( A statistika minulého cyklu? Délka, kdy ovu...
7. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 ne v tom 7 byl duch.Sama jsem se divila,ale byl linek a jestli jsi dneska dělala test přes den,tak ti nic neukaze.
7. únor 2014 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neube dělat si test odpoledne s velkou citlivostí je na nic to ti neukaze kort když to cekas...spineni může být uhnizdovani vajíčka,takže počkej až budeš mír zpoždění a udělej test 10 a z ranní moči.Držím palce
7. únor 2014 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Tak to je fakt mazec. Taky to tu teď pročítám, některým holkám pozitivní test 30 dní zpoždění... je to sranda :grinning: Jen to nedokážu pochopit. Vždyť hcg se musí tvořit, tak jak to? :grinning:
7. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 dekuji :slight_smile: tak musim cekat :slight_smile:
7. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 já nevím,prostě nic a sestra byla v 7 týdnu,potvrzeno od gyndarky,srdíčko tlouklo vše v pořádku,koupila test a... negativní.Nikdy neměla pozitivní test u kluka a teď mu bude rok.Občas jsou prostě krátký a já vždy,krom posledního tehu,to jsem na ty 2 čárky cumela jak vůl,tak jsem říkala už hodně.dopředu že jsem těhotná.
7. únor 2014 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neube určitě,hlavně té.test dělat ráno, když se celou noc nejde na záchod,hladina hormonu je nejvyšší.:grinning:
7. únor 2014 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak já se dneska cítím uplně v pohodě jak kdybych nebyla těhotná...nikde nic nebolí, nikde nic necítím, nikde nic neteče, nešpiním... no to to bude ale víkend :pensive:
7. únor 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no, vidíš, tak ono bude vše v pohodě..a já zase nějak cítím, že to nevyjde a mrcha dojde,v celé své kráse a dle mě ještě horší než kdy jindy poté mini předchozí:-/
7. únor 2014 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no ted mi zas bylo blbě, že jsem si musela vzít lízátko... :-/
ale nedojde, na to je ještě času dost...
7. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin zítra bude už jen 5 dnů...no, jsem skeptik, začínám pocitovat, že mrcha přijde, takový ten pocit v podpřišku, že asi jo..aaaa...tady je někdo ulítlý na lízátka:D
7. únor 2014 ve 20:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin take jsem na ne posledni dva dny vecer zrala :frowning2:
7. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 třeba to jsou ty druhé říznaky a né těhu... :wink:
No já lízám lízátka když mi je nevolno...pomáhá to...v těhu ty těhotenský ale ted jsem jedno šlohla Vanesce :grinning:
7. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok mě pomáhají...vždy se mi žaludek uklidní a mám chvilku pokoj
7. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin zloděj:D...hihi..taky jsem bývala ulítlá na lízátka...jinak píchání v tříslu se vrátilo:-/ a když si sednu, tak mi jde tlak až k pupíku:-/takže to nejpozději v deset zalehnu,pač zítra jedeme na zabijačku:slight_smile:
7. únor 2014 ve 20:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin u me to vzdy bylo take chvilkove :frowning2: musela sem pit furt zazvorovy caje :grinning:
7. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 přečetla jsem slovo "zabijačku" a málem jsem se pozvracela...a můžu si jít pro další lízátko...ale ne, dám si sprchu a zalezu asi do pelech a nebo se natahnu tady na gauči...
No já mám ráda celkově bonbony a lázátka...za to nemusím čokoládu...
Na zabijačce se šetři!
7. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jj, já nosila pořád o kapsách a po kabelkách lízátka, bonbony, žvejačky...no prostě něco co jsemmohla hned nacpat do pusy :grinning:
7. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin presne,furt mit pusu zamestnanou :grinning:
7. únor 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, jdu dát sprchu a odpočívat...dnešek byl náročný....tak pa pa zítra
7. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin olala, tady má někdo žaludek na vodě:D...radši to dál rozebírat teda nebudu..a dej si lízátko, je lepší než čokoláda:D
7. únor 2014 ve 20:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin papa, a odpočívej maminko:slight_smile:
7. únor 2014 ve 20:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek