• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
Tak jsem zvedava kdo tedy bude dalsi ... ja si jeste tyden pockam ... a uvidime co tento mesic prinese. Doufam, ze aspon jedna z nas bude uspesna. Mela bych byt den po ovu a cipek tvrdy a hlen hustejsi bile barvy...
7. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 cyklus presne 28 dni Ovu 15-16 DC tulenicko taky tak nevím,kde je chyba :frowning2: :cry: je mi mizerně a smutno ach jo tak budu čekat na příště
7. únor 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak dávejte tulenícko jednou za dva či tři dny, tento měsíc to taky praktikujeme, tak se uvidí:slight_smile:
@smouliiinka2 taky mam necely týden do mrchy :slight_smile:
7. únor 2014 ve 21:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 přesné umucim ho :slight_smile: jenže on je z prace někdy tak urvanej a pak linej něco dělat holt budou galeje :slight_smile: ze to nevyšlo ho taky zamrzelo viděl to i na mě
7. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 bohuzel ani to neni jistota, ale nic jineho pro to vic udelat nemuzem. tak se budem snazit a doufat :slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak můj chodí na 24 h. do práce..dvakrát v tejdnu..tjn. vstává ve čtvrt na pět ráno a vrací se druhý den v deset dopoledne,takže,takže je taky kantáre..ale řekla jsem mu, že pokud chce mit dítě,tak jednou týdně nestačí, že jistota je,když to bude jednou za dva či tři dny..ten můj je taky linej.většinou končíme,když jsem já na něm..takže , pokud to nevyjde, tak mu jenom řeknu, že nemohu furt končít na něm..že se musí snažit:D..a navíc to zabralo, od konce slabé mrchy se snaží, ale ,skoro furt končím já na něm..takže to taky není ideální poloha:slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia njn..tak hold se chlapi musí snažit, když něco chtějí:D
7. únor 2014 ve 22:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to jo já to mě hned po porodu a pak až za půl roku nepravidelný,po cca 6 nedělích,pak 4 neděle,pak zase 6 až po roce už to bylo spíš po 4 ale já kojila 23 měsíců,malá se odstavila,když jsem teď byla měsíc těhotná a navíc tělo mi samo brzdilo laktaci :grinning: 3 prte budu kojit klidně do 3 let :grinning:
7. únor 2014 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale já takhle otehotnela snad pokaždé :grinning: Byla jsem nahoře a jsem po 3 těhotná :slight_smile: takže ty spermonici si cestu najdou,asi přítel používá nejnovější navigaci a poruchy nemívá :slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 heh..no, já radši pomlčím o ejakulátu toho mýho:slight_smile:..:D
7. únor 2014 ve 22:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 líný chlap= liné spermie:D
7. únor 2014 ve 22:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale já mám chlapa taky linyho.Za 1 mu vyhovuje sexuální půst,vůbec mu to nevadí a za 2 jsem nahoře furt já, když jde on tak max 5 minut a už heka,ale z únavy :grinning: Takže pak zase musím nahoru
7. únor 2014 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to máme asi podobné chlapy, jinak se divím, že je aktivní od mé poslední ms...asi to musí být pro něj velice těžké:D..taky chudáčkovi furt podstrojuji a furt mu vycházím vstříc:D..ach jo, nikdy jsem takového lenochoda neměla:D
7. únor 2014 ve 22:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no já taky ne :grinning: ale už jsem si napůl zvykla.Není to jako ve 20 to by mě nestačil
7. únor 2014 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tý brdo,ale to by bylo dobrý, být zase mladší:slight_smile:
7. únor 2014 ve 22:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nebrala bych,teď jsem spokojenější než ve 20 :grinning:jsem asi divná,ale připadá mé,že mladnu :slight_smile:
7. únor 2014 ve 23:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to říká i můj tatka, a to mu je 74:slight_smile:
7. únor 2014 ve 23:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ted vecer jeste ovu hlen.. konecne po dnesku vim.jak ma vypadat, ale musela jsem ho stahnou z cipku. :-/
7. únor 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj teď.konečně žiju a neprezivam. Mám.vcelku klid a máme se skvěle.Jen vidět tchyni každý den bych nemusela,ale jiná možnost není...zato ten můj jí vidí tak 4x do roka!Nespravedlive,ale co nadelam.Jdu spát,dobrou noc
8. únor 2014 v 00:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já bych také kojila déle., to nejhorší jsme měli za sebou, ale ze zdravotních důvodů to nešlo :frowning2:...
8. únor 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je mi líto,.Tak u toho druhého to snad půjde dyl.Já Patu také kojila krátce,jen 3 měsíce,pak jsem chytla střevní chřipku a nevěděla,že mám kojit dálkluka jsem odstavila,chytit to taky a pak už nechtěl :frowning2: u holky jsem kojila i v horeckach a dobrý..... jo člověk se učí no.....
8. únor 2014 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, učí, ale já nebudu moci ani druhé kojit dlouho, není to chvilkován záležitost :frowning2:, ale my se s tím popereme :slight_smile:
8. únor 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a jestli nevadí můžu se zeptat proč?Je to škoda,že nemůžeš dlouho kojit :frowning2:
8. únor 2014 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no cumim,že teplota stále stoupá :grinning: to je dobré znamení,vypadá to nadějně.Tam mrška jen tak nepřijde :slight_smile:
8. únor 2014 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mám RS a ta mě umožní maximální kojení 3.m., ale i za ty jsem ráda, jsou holčiny, které hned po porodu nasazují léčbu a nemůžou vůbec kojit :frowning2:..
8. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo jo, holky koukněte :slight_smile: Mrcha nepřijde a snad jsem jedna z těch, kterým test holt brzo nic neukáže :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
8. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak se hlasim...dnes stale zadne spineni, zadne bolesti, rano blbe jako kazdy den. Jen mi ted pripada, ze nejsem tak unavena...uvidim co odpoledne...pojedem na vylet, tak jak to zvladnu.
A co vy testujici? Delala jste nektera dneska test? A jak to vypada?
8. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no pekny, tak uz se tesim na testik, az se teda uraci neco ukazat :grinning:
8. únor 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin to je dobre, aspon prijdes na jine myslenky. u nas zrovna sviti slunicko. no ja nic, testovat se nebude. od pondeli obcasne spineni a dnes se rozjela. takze zas az priste :angry:
8. únor 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj u nas je taky krasne! Ted jsem rovnala spodary a ponozky a rikala jsem si jestli si nemam dat na stranu do nemocnice... :/
8. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek