• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia urcite se ti brzy zadari... si vem me...jestli to dopadne blbe dopadne coz asi jo, tak mam promeskanej unor brezen a mozna i duben... :/
8. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Prd. Takový řeči, dobře to dopadne, máš bojovníka! :slight_smile:
8. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já ti to celou dobu říkám,že ten graf máš prostě jinej a máš odmereny 2 celý cykly,já při druhém měřeném taky.otehotnela :grinning:
8. únor 2014 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ahoj, tak to je dobře, že jedes na výlet:slight_smile:ja jedu na ten masakr:slight_smile:
8. únor 2014 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok co je RS?Ale i kojení 3 měsíce je krásný.Znám i holky co nekojily vůbec.Ty 3 měsíce miminku na začátek dost dají.
8. únor 2014 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 RS je rozstroušená skleroza :slight_smile:
8. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jestli ty nejsi vědma :grinning:
8. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ajaj tak to je mi líto :frowning2: ale zvládáš to zatím asi dobře.Ty nemoci to je hrozný todle.
8. únor 2014 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to nevím:grinning: ale mě fakt připadá.jinej :grinning: se na to podívej.Je jinej ka to tam vidím :grinning: teď ještě test.aby se meflakal.
8. únor 2014 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 prosím nelitovat, kdyby jsi mě potkala a nevěděla to, tak nic nepoznáš, naštěstí se to zjistilo brzo a ihned se naladila léčb,a tak jsem v poho, sice si píchám 3x týdně injekce, ale co by člověk neuděla pro zdraví, jsou boužel horší nemoci, já když se budu léčit a pravidelně docházet na kontroly, tak můžu v klidu žít spoustu dalších let :slight_smile: a co víc si přát, když už jsem byla vyvolená a mám tu nemoc, že :grinning:
8. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice nevim no...myslim si ze to vzdal....zase jsem zacala spinit...je to furt dokola a jsem z toho vazne uz unavena... :cry:
8. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj asi pojedem...dneska mi zabijacka nevadi...i bych si neco dobreho dala...treba ovarek :pensive:
8. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to mě mrzí, ale já dnes našla na toaleťáku také krev :frowning2:, tak uvidím jak v pondělí, snad nedorazí dří, ale den sem, že, hlavně ať vím na čem jsem a tohu micro ducha zašlapu do země :grinning:
8. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no fakt si rikam, ze jsem mela jit do te nemocnice uz vcera a mela bych jistotu a pripadne bych to mela uz za sebou a byla doma....
tobe drzim palecky at se dusik vybarvi a MS si to rozmysli a vezme zpatecku.
8. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji, já na tebe také myslím a dneska si užiješ krásný den a nebudeš na to tolik myslet, zítra taky něco podniknout a pak už bude pondělí, ale zase si říkej, že jsi mu dala šanci :slight_smile:, udělala jsi vše proto, aby jste byly oba v pořádku :slight_smile:
8. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já to tam nevidím, já vidím skoky nahoru dolů :grinning:
8. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin neboj, treba je to stale to druhe a tamto bude ok, jen to tahle dr. nevidela
8. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo tak to jo já znám případy,kdy to bylo zjištěno pozdě,ale když to u tebe zjistili včas a nasadili účinnou léčbu,tak je to super:wink: to je skvělý,jak někteří lidu bojujou,pritelovo máma všemu strašně podléhá i zlomenej noze,to už je hrozný,ale ty máš potřebnější elán do života a to je ten hnací motor :slight_smile:
8. únor 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já taky :grinning: ale jsou jiný a já to tak taky měla :grinning:mě ti taky šli jak na horsej dráze,ten graf jsi viděla a trvalo asi 20 dní bez teploty vylezli nad 37.TakÉ máš ještě čas
8. únor 2014 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ono je to těžký,ale ono je možný, že tam je nějaká vývojová vada,tak se toho tělo zbavuje.Uvidíš,ale nezoufej,miminku jsi dala šanci a i kdyby to nezvládlo,tak pi 6 neděli šup na věc,máš už 1 zdravý dítě.Budu ti na pondělí držet palecky,třeba to 1 bojuje a spinis jen kvůli tomu druhymu,čisto nedává...na nějaký závěry je pozdě,ale 1 miminko roste,kdyby bylo něco špatně,tak by stálo,ale vyrostlo,jeden prcek to dá uvidíš...naděje umírá poslední
8. únor 2014 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak naštěstí od toho 16 dpo už vypadá že se to uklidnilo :grinning:
8. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky vam vsem za podporu!!! Jste moc hodne! Spineni se zase zmirnilo tak myslenky zase trosku lepsi... Vaneska se nejak divne vyspala manzel porad lita na hajzlik tak z vyletu asi bude prd...no uvidime.
8. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jj vypadá že jo a vypadá to nadějně,teď ještě ten testik,aby to ukázal.
8. únor 2014 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevite jestli v DM prodavaji ovulacni testy? To me tak napadlo, ze tam zitra budu, tak kdyby je tam meli, at je pak nemusim shanet v lekarne. Chtela jsem je vyzkouset, abych vedela zda opravdu ovu mam a poznam. Jestli je maji, mate s temi konkretnimi zkusenost?
8. únor 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak už jedeme domu a máme nafasovano :slight_smile:
8. únor 2014 v 16:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja mela z dr.maxe...maji suler cenu a spokojenost. Zkouselanjsem jen jeden mesic...a vyslo to.
8. únor 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 juuu a co mas dobreho? Nejakou jitrnicku posli :slight_smile:
My jsme nakonc nikde nebyli...udelali jsme si jednohubky a pohodu...jestli bude zitra muzikovi lip, tak vyrazime zitra.
8. únor 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vše, tlačenku, jitrnice,jelita guláš, ovar,brabce:slight_smile:...jinak to je super, my ted jdem odpočívat u filmů,jelikož mě tlačí podbříšek a jsem nafouklá, tak jsem ráda:slight_smile:
8. únor 2014 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky poslušné hlásím 1 DC, tak hurá do pátého kola :slight_smile: Všem ostatním držím pěstičky a Lupinpupin nevzdávej to!
8. únor 2014 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ji ahojky já to taky včera dostala:slight_smile: přikázala jsem doma ze tenhle mesic to bude ob den max 2 dny:slight_smile: jen se usmal a sklopil ocicka
8. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek