Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
8. únor 2014
@donia urcite se ti brzy zadari... si vem me...jestli to dopadne blbe dopadne coz asi jo, tak mam promeskanej unor brezen a mozna i duben... :/
maice
8. únor 2014
@lupinpupin Prd. Takový řeči, dobře to dopadne, máš bojovníka! 🙂
verik2
8. únor 2014
@ivet1987 já ti to celou dobu říkám,že ten graf máš prostě jinej a máš odmereny 2 celý cykly,já při druhém měřeném taky.otehotnela 😃
danielka1985
8. únor 2014
@lupinpupin ahoj, tak to je dobře, že jedes na výlet🙂ja jedu na ten masakr🙂
verik2
8. únor 2014
@teok co je RS?Ale i kojení 3 měsíce je krásný.Znám i holky co nekojily vůbec.Ty 3 měsíce miminku na začátek dost dají.
teok
8. únor 2014
@verik2 RS je rozstroušená skleroza 🙂
ivet1987
8. únor 2014
@verik2 jestli ty nejsi vědma 😃
verik2
8. únor 2014
@teok ajaj tak to je mi líto 😞 ale zvládáš to zatím asi dobře.Ty nemoci to je hrozný todle.
verik2
8. únor 2014
@ivet1987 to nevím😃 ale mě fakt připadá.jinej 😃 se na to podívej.Je jinej ka to tam vidím 😃 teď ještě test.aby se meflakal.
teok
8. únor 2014
@verik2 prosím nelitovat, kdyby jsi mě potkala a nevěděla to, tak nic nepoznáš, naštěstí se to zjistilo brzo a ihned se naladila léčb,a tak jsem v poho, sice si píchám 3x týdně injekce, ale co by člověk neuděla pro zdraví, jsou boužel horší nemoci, já když se budu léčit a pravidelně docházet na kontroly, tak můžu v klidu žít spoustu dalších let 🙂 a co víc si přát, když už jsem byla vyvolená a mám tu nemoc, že 😃
lupinpupin
8. únor 2014
@maice nevim no...myslim si ze to vzdal....zase jsem zacala spinit...je to furt dokola a jsem z toho vazne uz unavena... 😢
lupinpupin
8. únor 2014
@danielka1985 jj asi pojedem...dneska mi zabijacka nevadi...i bych si neco dobreho dala...treba ovarek |-|
teok
8. únor 2014
@lupinpupin to mě mrzí, ale já dnes našla na toaleťáku také krev 😞, tak uvidím jak v pondělí, snad nedorazí dří, ale den sem, že, hlavně ať vím na čem jsem a tohu micro ducha zašlapu do země 😃
lupinpupin
8. únor 2014
@teok no fakt si rikam, ze jsem mela jit do te nemocnice uz vcera a mela bych jistotu a pripadne bych to mela uz za sebou a byla doma....
tobe drzim palecky at se dusik vybarvi a MS si to rozmysli a vezme zpatecku.
teok
8. únor 2014
@lupinpupin děkuji, já na tebe také myslím a dneska si užiješ krásný den a nebudeš na to tolik myslet, zítra taky něco podniknout a pak už bude pondělí, ale zase si říkej, že jsi mu dala šanci 🙂, udělala jsi vše proto, aby jste byly oba v pořádku 🙂
ivet1987
8. únor 2014
@verik2 já to tam nevidím, já vidím skoky nahoru dolů 😃
donia
8. únor 2014
@lupinpupin neboj, treba je to stale to druhe a tamto bude ok, jen to tahle dr. nevidela
verik2
8. únor 2014
@teok jo tak to jo já znám případy,kdy to bylo zjištěno pozdě,ale když to u tebe zjistili včas a nasadili účinnou léčbu,tak je to super😉 to je skvělý,jak někteří lidu bojujou,pritelovo máma všemu strašně podléhá i zlomenej noze,to už je hrozný,ale ty máš potřebnější elán do života a to je ten hnací motor 🙂
verik2
8. únor 2014
@ivet1987 já taky 😃 ale jsou jiný a já to tak taky měla 😃mě ti taky šli jak na horsej dráze,ten graf jsi viděla a trvalo asi 20 dní bez teploty vylezli nad 37.TakÉ máš ještě čas
verik2
8. únor 2014
@lupinpupin ono je to těžký,ale ono je možný, že tam je nějaká vývojová vada,tak se toho tělo zbavuje.Uvidíš,ale nezoufej,miminku jsi dala šanci a i kdyby to nezvládlo,tak pi 6 neděli šup na věc,máš už 1 zdravý dítě.Budu ti na pondělí držet palecky,třeba to 1 bojuje a spinis jen kvůli tomu druhymu,čisto nedává...na nějaký závěry je pozdě,ale 1 miminko roste,kdyby bylo něco špatně,tak by stálo,ale vyrostlo,jeden prcek to dá uvidíš...naděje umírá poslední
ivet1987
8. únor 2014
@verik2 no tak naštěstí od toho 16 dpo už vypadá že se to uklidnilo 😃
lupinpupin
8. únor 2014
Holky diky vam vsem za podporu!!! Jste moc hodne! Spineni se zase zmirnilo tak myslenky zase trosku lepsi... Vaneska se nejak divne vyspala manzel porad lita na hajzlik tak z vyletu asi bude prd...no uvidime.
verik2
8. únor 2014
@ivet1987 jj vypadá že jo a vypadá to nadějně,teď ještě ten testik,aby to ukázal.
donia
8. únor 2014
holky, nevite jestli v DM prodavaji ovulacni testy? To me tak napadlo, ze tam zitra budu, tak kdyby je tam meli, at je pak nemusim shanet v lekarne. Chtela jsem je vyzkouset, abych vedela zda opravdu ovu mam a poznam. Jestli je maji, mate s temi konkretnimi zkusenost?
danielka1985
8. únor 2014
@lupinpupin tak už jedeme domu a máme nafasovano 🙂
lupinpupin
8. únor 2014
@donia ja mela z dr.maxe...maji suler cenu a spokojenost. Zkouselanjsem jen jeden mesic...a vyslo to.
lupinpupin
8. únor 2014
@danielka1985 juuu a co mas dobreho? Nejakou jitrnicku posli 🙂
My jsme nakonc nikde nebyli...udelali jsme si jednohubky a pohodu...jestli bude zitra muzikovi lip, tak vyrazime zitra.
danielka1985
8. únor 2014
@lupinpupin vše, tlačenku, jitrnice,jelita guláš, ovar,brabce🙂...jinak to je super, my ted jdem odpočívat u filmů,jelikož mě tlačí podbříšek a jsem nafouklá, tak jsem ráda🙂
jezura777
8. únor 2014
tak holky poslušné hlásím 1 DC, tak hurá do pátého kola 🙂 Všem ostatním držím pěstičky a Lupinpupin nevzdávej to!
andrusinka
8. únor 2014
@jezura777 ji ahojky já to taky včera dostala🙂 přikázala jsem doma ze tenhle mesic to bude ob den max 2 dny🙂 jen se usmal a sklopil ocicka