• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin prosím tě, jaký má být čípek v těhu a před MS? teď jsem byla ve sprše a po prozkoumání jsem ho našla a je tvrdý a po špinění ani známka :frowning2:, tak já nevím, na slimce jsem nic neměla, jen když jsem šla čůrat, tak na toaleťáku :frowning2:...
8. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok co jsem nasla :wink:
Děložní čípek se mění v průběhu menstruačního cyklu. Na počátku je snadno nahmatatelný, nízko položený a má prodloužený tvar. Je na pohmat tvrdý. S blížící se ovulací se děložní čípek zkracuje a měkne.
V prvních týdnech těhotenství se děložní čípek nijak nemění, a to co do velikosti, tuhosti a otevřenosti. Změny nejsou žádným průkazným příznakem těhotenství, přestože se někdy uvádí, že by na počátku těhotenství měl být děložní čípek tuhý, protažený a uzavřený.
8. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jsem z toho jelen :grinning: zkuzime zase zitra a uvidime... ale dekuji :slight_smile:
8. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 mňam mňam, no my si k večeři udělali jednohubky a já k tomu snědla sklenici okurek :slight_smile:
Tak pěkně odpočívej :wink:
8. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hele at jsem to zkoumala jak jsem to zkoumala,tak já vždy jen pozorovala, že ho nemůžu pořádně nahmatat... To šinšní mohlo být jen dohnízdění do nějaké cévky.... Kdy budeš dělat druhý testík?
8. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no asi zitra, v pondeli to mam dostat, rak furt nevim. .mam ho hodne daleko to je fakt a vecer jsem uz byla cista,tak ja nevim :cry:
8. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, to bude v pohodě...jestli si čistá a bylo to jen lehounké, tak to mohlo být vážně jen zbytek z toho uhnizdění...
Zítra bys mohla mít silnějšího už dušíka...já na to další testování byla tak nedočkavá :grinning:
8. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja se spis bojim,ale bylo to jen na toaletak,i slimka byla cista za cely den... sem uz skepticka bo sem spinila od konizace ccA tyden pred MS... ted to je sice dva dny pred ale i tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zase jestli si měla dušíka na testu,tak to spíš vypadá na to dohnízdění a nebo krev po hnízdění...neboj :wink: najděš dálnici a vše bude tak jak má být :wink:
8. únor 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dekuji za podporu, sama mas starosti a ja te s tim zatezuji:frowning2: a jaky byl vylet? Kdyby jsi bydlela u nas. Tak vas pozvu na kerneval zitra,ale bohuzel :frowning2: , ale moc dekuji!!!!
8. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok rosím tě to je v pohodě. Nezatěžuješ mě tím!
Na výlet jsme nakonec nejeli...manžel dostal běhavku,tak nechtěl riskovat aby se někde nepotentoval :grinning:
Koukám, že bydlíš někde v regionu Jihlava...a kde prosím tě přesně? Já pocházím z Jižních čech a jezdím přes Jihlavu skoro každý měsic za našima do Dačic :slight_smile:
8. únor 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak od Dacic to je cca 60km :grinning:, je to Polna u JihlAvy :slight_smile:,tak to je skoda,ze jste nejeli,bylo fajne :slight_smile:
8. únor 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok v Polné mám nějaké vzdálené příbuzné :grinning:
Když bude dobře manžovi zítra,tak pojedeme zítra.
8. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro dnešek mizím...pa pa zítra
8. únor 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak o bude super,jen aby se z toho dostal a nechytly jste to taky :frowning2: .... a co to je za pribuzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se hlásím, Mrcha pořád nikde. Čípek zavřeny, tlak v podbřišku,prsa citlivé. Zítra ráno zkouším Dalši test tak pak dám vědět,ikdyz nevěřím že na něm něco najdu
8. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jee, tak to jsou zatim dobre zpravy. Tak jen tak dal a zitra se tesim na pozitivni testik :wink:
8. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no může bejt brzo,máš teprve před tím,mě slabej duch vyšel 4 den zpoždění a to už jsem byla asi 24 dní těhotná.Jelikož jsem otehotnela 5 dní po menzes.Ale zatím to u tebe vypadá dobře...jen co ti říká vnitřní já?To je občas rozhodující :wink:
8. únor 2014 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova budu drzet palečky :slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 také děkuji za podporu :slight_smile:, teplota se furt drží na 36,8, ale už asi 5tý den, neklesá a ani nepadá, tak uvidíme :slight_smile:, sem si vzpomněla, že jsem si včera měřila teplotu a teploměr se mi trochu ztratil, tak to byl asi důvod špinění, moje já mi říkalo až do soboty ráno, že těhu jsem, včera jsem byla smířená, že neee a teď jsem dooost na vážkách, ale já chciiii :grinning:
9. únor 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak překvapení se nekoná :frowning2: test je bílý
9. únor 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a co budš dělat? půjdeš k dr.? to mě mrzí :frowning2:
9. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ahoj Moni, taky hlásím sněhobílo :(
9. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@ivet1987 no jooo co jsou horší věci ;) no v pondělí zavolám k dr. a uvidim na kdy mě objedná ;)
9. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já budu volat až tak ve středu a půjdu až ten další týden.
9. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@ivet1987 holky, tak na Vás budu mylset, ať to není ni ošklivého a můžete se snažit dál, jestli to není zkryté těhu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No tak třeba píchne injekci a bude :grinning: Ale tajně doufám, že to jen test neukáže a až půjdu k doktorce tak budu v sedmém týdnu a potvrdí to :grinning:
9. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 bylo by to krásné a moc ti to přeji :slight_smile:... dělají si ty těla s námi co chtějí, co :frowning2:
9. únor 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jako jen mě uklidňují ty zkušenosti ostatních. Jsou ve druhém měsíci a od doktora potvrzeno těhu a na testu nic :grinning:
9. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jasnačka, člověk nesmí ztrácet naději :slight_smile:, dokuď to jde, tak doufat, ale nesmíme zapomínat i na tu horší variantu, jinak to bude mega zklamání :frowning2:, no já uvidím, mám to dostat zítra, na testu micro duch a včera sem špinila, ale to si myslím, že jsem si zavinila sama :frowning2:...
9. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek