• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok
@monikaklosová
Si zase říkám, vysadila jsem prášky, dva cykly pravidelně, to jsme si ještě dávali pozor, a najednou až se začneme snažit menses nedojde? Já prostě musím být těhu :grinning:
9. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok pokud je tam jen náznak ducha,rak to vypadá dobře a u maxe se nestává,že by prosvirala barva jako u jiných testů.Tam pokud byl náznak ducha,tak jsem byla těhotná...
@ivet1987 ale teplota furt dobrá,furt je nahoře,koukala jsem,vypadá to nadějně,na mrchu to vůbec nevypadá a ten test he bkbej,že neví, že jsi těhotná.:grinning:
9. únor 2014 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 Přesně tak, test nemá IQ prostě já se tak cítím a basta :grinning: Spíš by bylo divné, kdyby mrcha došla, jak může být luteální fáze tak dlouhá?
9. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@verik2 no jsem zvědavá jak to všem dopadne :slight_smile:, já prášky nebrala, tak mám výhodu a zobu listovku už druhý měsíc :slight_smile:
9. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Listovku papám od prosince taky :slight_smile:
9. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já měla bez vyvolavacky luterarni fázi klidně měsíc a půl.ale mě prostě hormony nespustily menzes.A i přes to jsem ve 12 tt.Ale já už 4 měsíce měla nepravidelnou nrsky,ty ne. a nemůže we to jen tak zbláznit.au mě to bylo kojenim....prostě může se stát,že test prostě nic neukaze a nebi aby jsi měla jistotu,buď na krev a nebo vyvolavacka a pokud ani 10 den nic,tak je to jasný :grinning:
@teok já je nebrala rok,po těch kojicich jsem furt krvacela :slight_smile: tak jsem se na ně vyprdla a nebrala je a dobrý.
9. únor 2014 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no uvidíme zítra zda nám něco dorazí, ale zazím se tak necítím a furt věřím, že těhule jsem :grinning:
9. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Hele a jak ti test dlouho nic neukázal, tak potom z krve jsi měla HCG normální hodnoty?
9. únor 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no stale na vas myslim. Tak to jsem sama zvedava jak na tom nakonec jste.
9. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak po dvou hodinách jsem na test jukla a rozpitá barva tam kde má být druhá čárka . Tak ve středu zkusím další test.
9. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 já si nemůžu pomoct, ale vidím pidi dušíka :slight_smile:
gratuluji, ale jen hodně potichu
9. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 pokaždé jinak,ale ten tvůj test je prostě pozitivní,občas to ukáže až dyl.Třeba i po 2 hodinach,když se rozpuje barva,tak je jako pozitivní od začátku a za půl hodiny tam nic není,ale todle není rozpite,jasné pozitivní test.Mě to ukázat třeba až 3 týden, krev mi nebrali...jen u Tynky ve 3 týdnu a negativní a pak cumeli.Mě to prostě ukazují dyl,ale uvidíš,za 2 dny zkus zase a uvidíš
9. únor 2014 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik Je to ještě víc rozpité ve skutečnosti, ale já doufám, že ve středu snad bude už konečně něco normálně vidět :grinning:
9. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ono se to rozpité teď posouvá víc k té druhé kontrolní čárce :grinning: Jako ale aspoň už se něco děje :grinning:
9. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé matky fakt nechápu!Nejdřív z čeho mám problémy,tak ji to napíšu ona že ví co je myom a když by měla 2 děti tak do 3 nejde!Tomu se říká povzbuzení,fakt že jo.Ale není to nikdo odtud,máme spolek na facebook a oni se do mé furt navazují,asi tu skupinu opustim,kašlu na to,buzerovat se nenechám od holky co o tom neví nič...jak někdo můŽe být tak zlej?Nechápu to
9. únor 2014 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@mmarsik Tak dámy a rozpitá barva zmizela :grinning: Zase bílo. Zůstala na místě druhé čárky je zboku růžový flek, jako zvrchu to nejde vidět, ale když se díváte na tu boční linii, která má tak 1mm, tak je tam flek a šlus :grinning:
9. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Joo, lidi jsou svině, kašli na ně.
9. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 on je asi vožralej ten test ne? :grinning: ale je fakt,že aspoň něco dělá :wink:neuvidíme za 2 dny držím palce,přeji ti to aby ti to vyšlo...já to říkala celou dobu.Ze ten graf není normální,ty jsi nevěřila :wink:
9. únor 2014 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 já vím,ale je to těžký,furt mě něco dojímá a já i řvu při olympijských hrách...hormony,ale ty rizika podstupuju já,ale to jí asi nevadí,prostě někteří živou tím,že buzerujou ostatní...kdybych neměla delohu takovej drzak,tak bych váhala.Ale mě porody vyvolávají,jinak bych neporodila,udrží vše dobře a miminko se má dobře,každej den 2 pomeranče a jsme spokojený :wink:
9. únor 2014 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jeee, to znám, mě také říkají proč chci druhé dítě, vždyť už jedno mám a jsem nemocná, tak proč to pokoušet? ale já ho chci a in zdravá mamina může umřít a nechat tu děti, že :frowning2:, holčina u nás z města měla dva klučíky, bylo ji 28 myslím a zjistily jí nádor na mozku a umřela :frowning2:, je to hrozné, ale byla zdravá a nikdo nemohl tušit, že se to stane, tak ať si všímají samy sebe a nás nechají :slight_smile:... jinak mě začalo bolet břicho, tak to asi dostanu :frowning2:
9. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tady jsou teda už novinky, :slight_smile:
@ivet1987 ty jo, ještě to zkus za dva dny:slight_smile:
9. únor 2014 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jasně ale todle mě sere,fakt by měla kouknout na sebe,ma starší dítě než Tynka v plenkách a pustila se do mé,že by holka v roce a třičtvrtě začala chodit na nocnik rozlisovat či a bobek..teď už teda říká,Ale co to je todle?Proboha já ji neříkám jak je možný že má dítě v plenkách,vím že to není jednoduché to dítě naučit!Prostě nechápu to.A ty jsi skvělá máma,taky nevidím důvod,že by jsi s tím měla přestat....navíc ti zabrala léčba.njn holt my nemocný máme smůly s dětmi?Vždyť mám nádor,ale už nevidí,že není zhoubnej,ze se na to neumírá..no holka mě při každém tehu bolelo břicho jako bych to měla dostat a nic a teď mě bolí furt.
9. únor 2014 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 zkus na to nemyslet, lidi jsou proste ruzny, co clovek, to nazor. A jestli mas treba 10 deti, je to jen a jen tvoje vec.
9. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 joo, rozpity to mas pekne :grinning: tak ted jeste za par dni jen tu druhou carku jak ma byt a je to :grinning: :grinning:
9. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia snažím se,ale ty bláznivý hormony :wink: znas to :wink:
9. únor 2014 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no já se bojím, že se to fakt rozjede, ale zatím na slimce nic, tak myslím pozitivně :grinning: a o plínám mi ani nemluv, nám je teď 26.m. a začal chodit na nočník před týdnem, ale my máme hotně tvrdohlavého jedince doma :grinning:, mluví svou řečí, kterou dávám trochu jen já, ale ani táta nemá tušení :slight_smile: a máme ho furt stejně rádi a jsme na něj pyšní :slight_smile:, já fakt seránkuji na jiné maminky, ty které mě znají a chápají mě, tak budou se mnou a jiné ať jsou, já je nepotřebuji, raději budu mít jednu fakt svělou kamarádku než deset, na které se nemohu spolehnout :frowning2: a přes FB už skoro nic neřeším :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no super, duch jako sviňa, gratuluji!!!
9. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ale už to zmizelo a nic :grinning:
9. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ale určo tam je, musíš hodně naklánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no vypadá to, že ho včera jen něco prohnalo a dnes má klid...
A jak se jmenujou příbuzní...tak to ti moc nepovím nevím totiž jak jsou provdané příjmení...My jsme trošku větší rodinka a jaksi se v tom trošku ztrácím... :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek