• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin jeee, tak to máte dobré :wink:, no hlavně, že je chlap fit :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky, koukám, že držíte a já držím palce.
Jinak u mě nic nového...špinění zase není, po ránu trošku nevolno bylo, nikde nic nebolí...a zítřek se blíží...už aby to bylo za mnou a věděla jsem co a jak...ta nejistota je hrozná!
9. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 taky myslím, že za pár dní to tam zas bude :grinning: lepší flek a pak bílo než pořád jen bílo, ne :grinning:
9. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lupinpupin držím palecky, ja jsem mrtva, asi na chvíli výsadim mazlení ,ráno to trochu bolelo a furt me tlačí podbřišek, ani nemůžu moc jist:wink:
9. únor 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Moc na tebe myslim...dobre to dopadne, uvidis.A v te nevolnosti nejsi sama..od vcera je mi hrožne zle :frowning2:
9. únor 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 teda, testík máš zvláštní...to jsem zvědavá co bude na dalším... držím palce!!!
9. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jejda...to máš teda taky veselo :-/ tak si pěkně odpočin...případně je přece už po ovulce,tak jestli tak už je zasazeno... :wink:
9. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jako prostě sranda :grinning: Ale já neberu jinou variantu než tě jsem těhu :grinning: Ve středu udělám další a potom další týden k doktorce.
9. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice díky, si moc hodná!!! No mě je od začátku těhu po ráno blbě jako blázen...včera a dnes bych řekla, že je to o fous lepší...tak se jen děsím aby to nebylo tím, že není už z čeho mi být špatně...nebo jestli se to v hlavě přeplo na zle ze stresu než z těhu...no hrůza co mám v hlavě :unamused:
Ty máš ted nějak už ovulku vid?
9. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 správný přístup :grinning:
9. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin Ano,ano...v pondeli jdu na kontrolu,tak uvidim co ty moje folikuliky vyvadej...pojistujeme to obden...tak snad....
9. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ovulku jsem nezpozorovala, a mám min. 3 dny do ms, takže asi se ohlasi
9. únor 2014 ve 13:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to budeme mít zítra obě dvě den plný napětí co se v nás děje. Tak to ti moc držím palce!!!
9. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak to je dobrý,mě se milispan Pátá naučil až ve 2 a půl letech,ale během 14 dnů neměl pliny ani na noc..a teď šok,Tynce budou 2 roky a už má jen na noc.Odpoledne vydrží bez ní :grinning: ani ty druhý děti jsoyvrychlajsi neboj se.Víš mluvou,holka mi mluví líp jak kluk,takže buď v klidu a pečivo tom jaká jsem matka mě nezajímají
9. únor 2014 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 ale prd...neohlásí... A nebo když,tak at v plné kráse at už máš jasno a další cyklus probíhá tak jak má.
9. únor 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin uvidíš,určitě ti držíme všichni palecky at ten jeden prcek to zvládne a srdíčko bude bít ja zvon!Hlavně doufejme,naděje umírá poslední....musí bejt dobře.Co bříško?Roste?
9. únor 2014 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no břicho mám pořád jako blázen...manža říká, že to vážně neschovám :slight_smile:. V skrytu duše pořád doufám,ale na druhou stranu si přiouštím hodně to špatné... prostě chvilku tak a chvilku tak...je to jak na houpačce....
9. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, myslíte, že by mohlo růst mimi a přitom nemít srdíčko? To je asi blbost co?
9. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedeme na výlet...jdu se nachystat...tak zatím pa
9. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin užijte si ho všichni :slight_smile:
9. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin no mě teď u mimca srdíčko zaskočilo až v 8 týdnu.v 7 prej nic a pár dní na to už bylo vidět a to jsem ho viděla i já.Kdyby se srdíčko nevyvijeli,tak mimi neroste....
9. únor 2014 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 určitě @lupinpupin dopadne dobře :slight_smile:
9. únor 2014 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin to si pak budu muset koupit oči testy, jdu odpočívat
9. únor 2014 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Já už jsem z toho všeho snažení taky nějaká "rozbitá"... Člověk se to snaží jistit, ale přitom dost možná na nic, když podle testů jsem něměla ovulku... Jinak dnes 28DC, tak jsem zvědavá, kdy přijde MS. Podle minulého cyklu (42 dní) mám ještě docela dost času. Ale je mi podivně, včera jsem měla večer i docela nepříjemné křeče v podbřišku, teď pobolívá slabě pořád, mám bolavá prsa (to ale mívám), spala jsem 10 hodin (což se mi nestalo už dlouho a i teď jsem ospalá), ale zase si říkám, že minulý cyklus jsem to asi měla podobné (respektiva to jsem si připadala těhotně pomalu celý cyklus, takže teď se lepším :grinning: ) Ale přiznám se, že to ve mně hlodá, jestli přecejen bílkový hlen 16 DC nemohl něco znamenat...
9. únor 2014 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Moc držím palce, ať se zítra dozvíš dobré zprávy!
9. únor 2014 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice Také tobě, ať kontrola dopadne co nejlépe...
9. únor 2014 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 a co takhle navštívit gyndare, když mas nepravidelný cyklus, více poradi, ja vůbec nevím. .ja to mela cele taky divné, mela jsem i slabou ms, a pak zase zvláštní věci, ale naštěstí mam pravidelný cyklus, takže ve středu me mrcha celá, nejpozději v sobotu, ted odpočívám, jsem kantare, tlačí podbřišek, jsem ochrapana, a nemám hlad atd. Takže už,aby to přišlo a mela klid
9. únor 2014 v 16:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Ještě chci chvliku počkat, kdy (a jestli) MS dorazí a pak tam asi zavolám... Je to teda teprve druhý cyklus od vysazení, ale jsem z toho docela nervozní. Nevím, jestli má třeba někdo zkušenost s tím, že ovu testy nic neukazují (respektive stále jen slabou druhou čárku - i když různé intenzity).
9. únor 2014 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 ja testy nedělám, jen muži říct, ze po vysazení Ha, jsem mela ovulku až za 3měsíce, ale cyklus jsem mela furt stejný, tedy mám
9. únor 2014 v 18:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
achjo... druhá čárka na ovu testu je pořád dost slabá... už si říkám, jestli je všechno ok... :frowning2:
9. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek