• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Holky dnesni vylet super!!! Pekne jsem si oddychla a nabastila...az je mi blbe... za chvilku pujde to moje zvire chrupkat a ja budu mit klidek...pak ocistu a pokusit se spat.
9. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím... :frowning2:
9. únor 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak je dobře,že jsi si užila víkend.A v kolik jdeš zítra k doktoru?Budu ti držet palecky.
9. únor 2014 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že si mě mrcha našla ;) neberu to tragicky ;) lepší že došla sama než muset k dr. takže za pár dní hurá do dalšího kola ;)
9. únor 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hodina H by měla nastat v 10hodin...chvilku bude určitě skluz...tak jsem fakt zvědavá... Chci si těď ještě zkusit najít, zda je možné jestli mimi roste i když není srdíčko...jaké jsou na to různé názory,ale myslím si, že je to blbbost jak si psala...když není funkce tak nemá co růst...
9. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova zitra se pridavam k tobe do druheho kola,spinim uz a cipek je otevreny :frowning2:
9. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 nejsilnější se mi zdá 8.2. ale není to ukázkově pozitivní...což každá máme zse jiné... Jinak záleží i jak dlouhý máš cyklus...
9. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak hurá na další kolo tuleníčka! Je dobře, že to bereš takhle :wink: nemá cenu se užírat. Určitě se brzy dočkáš //. Ale vypadalo to nadějně.
9. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ale prosím tě...a co by znamenal ten dušík?
9. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova počkej kecáš, to snad ne???!!! Kolikátý den? To neee!! A třeba bude jen slabší.
9. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no tak ono po týdnu čekání a doufání je to osvobozující vědět konečně na čem jsem, nemuset se nervovat a plašit doktory ..... dám si zase čajík .... zkusím tento měsíc ten gynex a to by bylo aby nebylo ;) když to vyjde tak dostane mimi manžel v listopadu k 30 narozeninám :D
9. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to nevim,asi se neuchytili a zitra trada pryc :frowning2:, no jsem pripravena na ms a zase hura na snazeni,aspon ze to je prijemne,kdyz uz to cekani je na hovno :frowning2:
9. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova A jakou jsi dnes měla teplotu?
9. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no právě... nejsou obě stejně silné... tak nevím.... cyklus mám 28-30dní... snažím se to moc nehrotit a nemyslet na to.. být tak nějak nad věcí... tak uvidíme... pro jistotu jsme včera "pojišťovali" :slight_smile: tak jako v průběhu celého týdne.... Jinak tobě držím zítra pěsti, určitě všechno dobře dopadne.. :slight_smile:
9. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no dneska jsem 36 DC ;) snad to byl první a poslední takhle dlouhý "měsíc"
9. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nevim, nebyla jsem o víkndu doma tak jsem neměřila ;)
9. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova To mě moc mrzí Moni, a já se tak těšila, že budeme spolu :( Tak třeba to taky ještě dostanu :( Dnes jsem 39DC, 20 DPO... a vím pořád prd.
9. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to máš pravdu, nejistota je hrozná...a to momentálně já vím také moc dobře jaké to je tak blbě čekat co bude...
Tak ěkně čajík, vitamínky a to by bylo aby nebylo :grinning:
9. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 já mám cyklus 29dní a tento měsíc byla podle ovu testu 15DC, ale podle teploty až 17DC :slight_smile:
9. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok třeba ne...třeba jen zašpiníš a mimi se udrží... Uvidíš co zítra. Držím palce. Jj tulení je příjemné...i když ted pomalu nevím co to je... :-/ od // na testu skrz špinění u nás nic...
9. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok teplotu jsem neměřila... :frowning2: spoléhala jsem jen na testíky... tak uvidíme... třeba se zadařilo (případně zadaří) :slight_smile:
9. únor 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jakože jsi měla pozitivní ovu test 14DC? a teplota vzrostla až 18DC?
9. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je jasné, je zase lepší něco nezanedbat, že :slight_smile:... břicho mě už nebolí, ale když jsem se prozkoumávala, tak tam je krev a čípek otevřený, ten by měl být zavřený, ne? včera byl :slight_smile:
@kristynaa2 aha,tak to by mohlo odpovídat pozitivní na toho 8. a tudíž ovulace dnes...ne všechny máme ty čárky ukázkové...vždy se berou ty nejsilnější za celý cyklus...já ji měla až 19DC a cyklus jsem měla 31dní
@ivet1987 tak měsic od sebe taky přežijem ;) ;) já tě doženu neboj :D
@lupinpupin neboooj uvidíš že zítra bude všechno dobrý ;) nemusíš se vůbec bát, fazolka je bojovník a nevzdá se !!!
9. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to mi je líto ale zase vis na cem si
9. únor 2014 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já teď uplně ztratila naději, že jsem ... u tebe jsem byla přesvědčená.
9. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj, je to tak, ovu test mi to ukázal 14DC a teplota byla někde jinde, ale bolelo mě břicho 3dny, tak asi se ovu někde flákala :grinning:
9. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok asi ano... ono u druho těhulí je to jiné...už je přece jen trošku "vyčvachtaný" tak se to hůř poznává...já jsem na něj jen nemohla dosáhnout...to jestli je uzavřený či otevřený jsem nějak nemohla poznat...
9. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 jasně, že se zadaří, to si říkám každý měsíc :grinning:
9. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek