• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin tak dej vědět až budeš moudřejší :slight_smile:, dr se tam a brzo se vrať domů :slight_smile:
10. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tam byla flekatá čárka, a když jsem to chtěla vyhodit, tak mi to spadlo a odchlíplo se a pod tím ta silná růžová:D
10. únor 2014 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já mám podezření, že Kamči moč je těžce agresivní a testy ji nezvládají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jejda,tak to je špatný...třeba tam fakt bylo od začátku něco blbě a v 8 týdnu už srdíčko vidět.je...ale doma jedno stesticko máš,problém s otehotnenim nemáš,tak po sestinedelu šup na věc.Jj příroda je mocná.Nad tou nikdo nezvitezil.příště bude větší bojovník a jen jeden.
10. únor 2014 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok díky:D...bud tam není žádná čárka, nebo slabej duch, pak čárky po krajnicích a ted tohle...to je teda maglajz, já říkala, že nemám štěstí:D škoda, že nemám ty ostatní už:D
10. únor 2014 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to je věc,na tebe fakt ty testy mají alergii :slight_smile: tu čárku fakt nechápu,nikdy se mi tam neudělala.Ale stejně počkej na mrsku zda dorazí.....ty jo já mám první den bez bolesti.Ten myom snad dostal rozum a pochopil,že chci rodit spontalne
10. únor 2014 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale jdi ty, posečkej na další MS a pak to bude v poho :slight_smile:, kdyby jsi byla těhu, tak už to ten test ukáže a nedělá si z tebe jen prdelky :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
10. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ať je těch dní víc :slight_smile:
10. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc mě to mrzí, drž se kočkko...já taky žádné valné zprávy...folikulík nějaak nechce růst, tak mě pozvali na středu znovu...
10. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@teok njn..jsem ted nervní z těch testů, a ve středu by se měla mrcha dostavit:-/..njn..musím si zvyknout, že i testy mě nemají rady:-/
10. únor 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 zřejmě oblíbená v kolektivů testů :grinning:
10. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@teok mě ty testy taky nesnáší, neboj, založíme odboj :grinning:
10. únor 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@ivet1987 a to moc netestuji, jedu na pracovní schůzku a hned si kokupim nové balení:D..tak jo odpoj nesnášecích testů:D
10. únor 2014 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Dekuji. To jsou teda potvory...jen se poradne nabasti at vyrostou...joo kdyby to tak slo vid.
10. únor 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 asi se brzo přidám :grinning:, ale já se nevzdávám a jdu do dalšího kola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, jaká úleva :slight_smile:
10. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj lroste neco bylo spatne a tak to holt musi pryc. Cloveka to mrzi, ale nenadelas nic. No co rikala dr. tak by se melo cekat zhruba 3 - 6 mesicu...tak si myslim, ze koncem dubna a nebo v kvetnu na to vlitnem a bude to zas tam.
10. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin doktoři toho napovídají :slight_smile:, kamarádka byla po císaři a také ji řekli, že musí rok počkat a po půl roce na to hupsli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jojo, kdyby to tak šlo... :(
10. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no ja prave nejsem na zacatku :( mam uz za sebou dlouhou cestu...spis potrebuji neco vice nez kontryhel a kyselinu listovou...ale i tak moc dekuji!!
10. únor 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kisseva Ahoj, tak jestli zkousite a nejde to, me doporucil Nosifol. Je volne prodejny, baleni 20-ti sacku stoji kolem 400,-Kc. Melo by se uzivat 3 mesice v kuse, takze to je celkem 5 baleni. Ale nekomu pomohl hned, tak stacilo jedno :slight_smile: No, ja je kupuji radeji po jednom, jednak je to dost penez najednou a hlavne co kdyby taky pomohl, ze :wink: Ja zatim nacla druhe, tak uvidime..
10. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj a lepší o to přijít že začátku než dyl. a nebo na konci....a ty fakt nemáš problémy s otehotnenim....no já bych ty 3 měsíce radci po revizi pockala a pak.uvidíš zachvili zase 2 čárky....i když já jsem si s tím spinenim taky užila,celkem 3x.Ale bojovník tam je jenom jeden.Před rokem jsem měla 2 kamarádky,který měsíc po sobě zamlklej potrat,holt je něco fakt špatně.A lepší todle než mít pak postižené dítě....a jak říkám ty jsi chytlava stejně jako já.Bude to bolet,ale jeden zdravej a krásnej poklad máš doma,všichni na tebe moc myslíme,drž se.
10. únor 2014 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dekuji, urcite koupim!!! Mooooc diky :slight_smile:
10. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin moc me to mrzi :frowning2:. Ale zivot jde dal a priste uz to bude vse v poradku tak jak ma byt :slight_smile: Drz se!
10. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem po prijmu lezim na svem " kralovskem" lozi.... mam zizen a hlad...ale zakazano vse dokud nebude konecny vysledek kdy na vec...asi umru zizni...uz me boli hlava.
10. únor 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vyzrž to holka, to nejhorší budeš mít za chvilku za sebou a pak už tě bude čekat jen radost. Z Vanesky, snaženíčka a to těhulkování přijde brzy také, potom je to jako když to pohnojíš (vlastní zkušenost)
držím palečky.
10. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to verim, kor kdyz v nemocnici je vzdy takovy suchy vzduch. Tak si alespon smoc rty, kdyz to pujde.
10. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je hrozný todle.Oni ti budou dávat narkozu,že nemůžeš nic?Ale ty to zvladnes.
10. únor 2014 ve 14:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik taky si to zazila?
10. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, dela se to pod narkozou...jen nejaka slaba ci co....zakrok je chvilku a pak se 30min dospava a pak 4hodiny lezis.
10. únor 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vzduch je mazec...frajerka vedle se navonela nejakym smradem...smrdi to tady jak v parfumerce...
10. únor 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek