Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
ivet1987
10. únor 2014
@teok a tys už to dostala uplně naplno?
danielka1985
10. únor 2014
@teok to tak dopadá, když se na někoho usadí smůla, jako u mě..když test nevyjde, tak chci pořádnou mrchu, klidně to protrpím jak nevím co,hlavně,aby se mi vše srovnalo, už se mi krátí čas😃..a navíc nic mě nebolí, nepíchá, takže doufám, že to zse nepřijde tak jak minule, a to bezbolestně😕...grrr...smůla se mi lepí na paty, prvně auto, pak telefon, pak notas , tak jsem zvědavá, co zase bude😃
danielka1985
10. únor 2014
@ivet1987 holka, jestli ty nebudeš mít pozitivní test, tak tomu testu domluvím,at si z tebe nedělá prdel, jako ze mě😃
teok
10. únor 2014
@ivet1987 krome boleni bricha jooo, sem to podporila vychazkiu odpo a mam klid 😃
ivet1987
10. únor 2014
@danielka1985 strašně se bojím ten test dělat... přece by už byl pozitivní 😞
andrusinka
10. únor 2014
@lupinpupin drzim palce at vše dobře dopadne,
Já to v pátek dostala tak už se tesim na další kolo 🙂 je holky dostali jsme welnes ve 4* hotelu na horách tak nevím kdy vyrazime na 3dny! Bez maliho 🙂 to jsme neměli 5 let! Třeba se zadari a nebo pockame na
@lupinpupin jinak fakt nevím,tenhle mesic bude sex maraton 🙂 🙂
teok
10. únor 2014
@danielka1985 kazdy mame obcas smolne obdobi, ma mamina by ti mohla vypravet, kulma na vlasy, vysavac, jedna televize, druha televize, mixer 😃... tomu rikam pech 😃, ale ne, preji ti, aby se vse srovnalo a mela si klid na dalsi snazeni 🙂
danielka1985
10. únor 2014
@ivet1987 tak ono se stává, že ty testy nevychází a přesto si těhu🙂a jak dlouho máš spoždění?a mývala si takové spoždění?...jinak já se taky bojím těch testů, a to jen proto, pač nevím co si zase na mě vymyslí😕
danielka1985
10. únor 2014
@teok jo a ještě do toho dneska konvice, musela jsem si vařit vodu v hrnci,abych měla kafe...uvidíme, test jsem si dělala aj poměrně brzy, když nejdřív to mám dostat ve středu , kdy je 28DC...takže mi už odbývají hodiny😃..tik tak tik tak😃
ivet1987
10. únor 2014
@danielka1985 Nikdy jsem zpoždění nemívala, dnes jsem 40DC, maximum jsem byla 31 DC.
ivet1987
10. únor 2014
Ale na druhou stranu je to příjemné nemít mrchu a sexovat dle chuti a nebát se otěhotnění , kdybych třeba řekla, ok mimi až za rok 😃
danielka1985
10. únor 2014
@ivet1987 no, tak to je mazec..že máš takové spoždění😕...hihi..to jako jo, to je dobře, že si to užíváš😃
valentyna25
10. únor 2014
Ahoj holky, tak jsem byla dnes poprve u doktora. Vypada to dobre, vse je tam kde ma, podle pm jsem 6+2tt a uz jsem videla srdicko 🙂. Tak mam radost, ze to dobre dopadlo 🙂
ivet1987
10. únor 2014
@valentyna25 Jéé ty se máš, já bych za dva dny taky měla být 6+2tt, pokud bych byla bývala těhu 😃 Holky, asi fakt dělám opět zítra test, protože mě to štve 😃
valentyna25
10. únor 2014
@ivet1987 se ti nedivim, ja bych z toho byla taky na nervy jak clovek nevi na cem je 😞 ale ja bych asi sla k doktorovi drive nez ty, ja bych to tak dlouho nevydrzela 🙂 (vsecko vim, pravidelne vse ctu i kdyz nepisu 🙂)
verik2
10. únor 2014
@ivet1987 ty to nedostanes...jsi těhotná
valentyna25
10. únor 2014
ja si myslim ze obe jsou tehotne jak ivet1987, tak danielka1985 🙂. Je to muj tajny tip, tak jsem zvedava, jestli mi to vyjde 🙂 a danielka je tehu uz od minule a ta mrcha co byla nebyla mrcha 😛 a ty testy jsou proste blbe a nechcou nic ukazovat
verik2
10. únor 2014
@valentyna25 😃 víš všechno a my o tobě skoro nic 🙂 dobrý...ty jo 7 týden,to jsem trpěla,teď jsem 12 a dneska si to tehulkovani poprvé užívám,je mi skvěle...to nejhorší mám za s sebou.
valentyna25
10. únor 2014
@verik2 no ja jsem takova, ze spis procitam a malo prispivam 🙂 mam to tak vsude i na fb ve skupinkach ve kterych jsem a kdyz uz pisu tak uz to fakt musi byt 🙂. No vsak ja jsem taky nepsala ze jsem v pohode 🙂. Jsem furt, ale fakt furt unavena (dopoledne si chce treba se mnou maly hrat a ja proste nemuzu jsem uplne hotova 😞, dneska jsem byla rada ze jsem vubec neco uvarila, jinak jsem proste musela lezet, to fakt neslo) a dopoledne mi byva taky blujno, ale nastesti nebliju 🙂 a odpoledne uz je to trochu lepsi a vecer znovu unava jak prase 😞
valentyna25
10. únor 2014
coz mi pripomina ze bych mela jit spat...
verik2
10. únor 2014
@valentyna25 jo o tej únavě mě povídej,ale už ti nějak dokážu přejít.Párkrát jsem blila,ale i přes to hubnu,pac nějak zapominam jist...jim až když mě kruci v žaludku a to je taky špatný.2 děti na krku,pěkný divosi,ale zvládat se to dá,ale divím se,že mě nebolí záda a ani břicho...já už zapluju taky do kotce 😃 dbou noc
valentyna25
10. únor 2014
Jo a jeste me trapi ucpany noc, sotva si lehnu tak se mi to pricpe a ja pak v noci dycham pusou 😞. Minule jsem to mela taky, ale az ke konci, prej tehotne maji natekle sliznice, tak se to dalo vydrzet, ale tentokrat uz to mam ted a to teda nevim co budu delat celou dobu, nemuzu si kapat do nosu kapky celou dobu ze 😞 s tim jidlem to mam naopak, ja zas furt jim, jednou mi to pomohlo od toho ze mi bylo blbe tak si myslim, ze mi to ted bude pomahat asi porad 😃 a prijdu si uz tlusta 😞 nic jdu fakt spat, porad si jen stezuju 😃
verik2
10. únor 2014
@valentyna25 no stezujem si navzajem...to jsem měla u syna,furt jedla a tloustla,ale u dcery jsem hubla a teď v tom jedu zase,ale fakt za mnou by musel někdo stát a říct jes...se prejim i jednoho rohlíku.A pak je mi 4 hodiny těžko,fakt i děti toho sní víc jak já...já jsem teda nabrala kojenim,jelikož jsem kojila skoro 2 roky a musela jíst,tak jsem nabrala,ale zase mi jde váha pomalu dolů i zimní bunda je mi volnější a to na jinej zenskej už je to poznat,na mě dyl a řekla bych,že 2 měsíce ještě nebude.Počítám okolo 20 tt už by mohlo růst břicho...uvidíme,ale jak na to koukám zase si bříško neuziju....
verik2
10. únor 2014
@stacheta divná nejsi,jsi normálně normální jako já 😃ale je fakt že to ovulku budeš mít taky souplou,ale u mě jí neukazala ani bazalni teplota...jsem 20.11 byla na vyvolavacce, 25.11 jsem to dostala a 4.12 otehotnela dle ultrazvuku,ale teplota stoupala až kolem 16 a to už jsem dávno byla těhotná.A litala nahoru a dolů a až koncem prosince vystoupla nad 37 a držela se.qjá už jsem pak nemerila,co jsem zjistila, že jsem těhotná.
danielka1985
10. únor 2014
@valentyna25 no, uvidíme😃..dnešek ten test mi dal😃..jsem dostala malem infarkt😃..myslím, že se zatím nikomu nezadařilo takových variant, prvně duch, pak bílo bez jakkékoliv čárky, pak čárky na stranách,pak jen jedna čárka po špinění , minulý týden zase jen jedna čárka a dneska to, co jsem sem dala...a aby toho nebylo dost, tak auto se mi vysralo,telefon se mi porouchal, notas mi odešel, a dneska jsem si nemohl uvařit ani blbé kafe..takže..hodně silně pochybuji, že u mě něco vyjde😃..pokud se mi zadaří, tak budu slavit😃
mmarsik
11. únor 2014
Dobré ránko, tak jsem o dnes měla dostat a toto je prvotní výsledek. Co vy na to? Ještě bych měla dotaz, co si myslíte o pití kontryhelového čaje na začátku těhu? díííky :-o
mmarsik
11. únor 2014
jinak se omlouvám, že je testík vzhůru nohama, ani jsem pak nevěděla, že si čistím zuby....
lupinpupin
11. únor 2014
Dobre rano devcata! Prvni noc za nama.... to stoji za to vam povim...
lupinpupin
11. únor 2014
@mmarsik no krasne!!!!jen at sili a je vse ok. Gratuluji!
monikaklosova
11. únor 2014
@mmarsik parada, myslím že je to jasné. Mrcha nedošla, na testů // gratulace !!! Za dva dny zkus znovu ale myslím že už bude jen sílit 😉