• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@teok a tys už to dostala uplně naplno?
10. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to tak dopadá, když se na někoho usadí smůla, jako u mě..když test nevyjde, tak chci pořádnou mrchu, klidně to protrpím jak nevím co,hlavně,aby se mi vše srovnalo, už se mi krátí čas:D..a navíc nic mě nebolí, nepíchá, takže doufám, že to zse nepřijde tak jak minule, a to bezbolestně:-/...grrr...smůla se mi lepí na paty, prvně auto, pak telefon, pak notas , tak jsem zvědavá, co zase bude:D
10. únor 2014 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 holka, jestli ty nebudeš mít pozitivní test, tak tomu testu domluvím,at si z tebe nedělá prdel, jako ze mě:D
10. únor 2014 ve 20:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 krome boleni bricha jooo, sem to podporila vychazkiu odpo a mam klid :grinning:
10. únor 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 strašně se bojím ten test dělat... přece by už byl pozitivní :(
10. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin drzim palce at vše dobře dopadne,
Já to v pátek dostala tak už se tesim na další kolo :slight_smile: je holky dostali jsme welnes ve 4* hotelu na horách tak nevím kdy vyrazime na 3dny! Bez maliho :slight_smile: to jsme neměli 5 let! Třeba se zadari a nebo pockame na
@lupinpupin jinak fakt nevím,tenhle mesic bude sex maraton :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 kazdy mame obcas smolne obdobi, ma mamina by ti mohla vypravet, kulma na vlasy, vysavac, jedna televize, druha televize, mixer :grinning:... tomu rikam pech :grinning:, ale ne, preji ti, aby se vse srovnalo a mela si klid na dalsi snazeni :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ono se stává, že ty testy nevychází a přesto si těhu:slight_smile:a jak dlouho máš spoždění?a mývala si takové spoždění?...jinak já se taky bojím těch testů, a to jen proto, pač nevím co si zase na mě vymyslí:-/
10. únor 2014 ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo a ještě do toho dneska konvice, musela jsem si vařit vodu v hrnci,abych měla kafe...uvidíme, test jsem si dělala aj poměrně brzy, když nejdřív to mám dostat ve středu , kdy je 28DC...takže mi už odbývají hodiny:D..tik tak tik tak:D
10. únor 2014 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Nikdy jsem zpoždění nemívala, dnes jsem 40DC, maximum jsem byla 31 DC.
10. únor 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na druhou stranu je to příjemné nemít mrchu a sexovat dle chuti a nebát se otěhotnění , kdybych třeba řekla, ok mimi až za rok :grinning:
10. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, tak to je mazec..že máš takové spoždění:-/...hihi..to jako jo, to je dobře, že si to užíváš:D
10. únor 2014 ve 20:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem byla dnes poprve u doktora. Vypada to dobre, vse je tam kde ma, podle pm jsem 6+2tt a uz jsem videla srdicko :slight_smile:. Tak mam radost, ze to dobre dopadlo :slight_smile:
10. únor 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@valentyna25 Jéé ty se máš, já bych za dva dny taky měla být 6+2tt, pokud bych byla bývala těhu :grinning: Holky, asi fakt dělám opět zítra test, protože mě to štve :grinning:
10. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 se ti nedivim, ja bych z toho byla taky na nervy jak clovek nevi na cem je :frowning2: ale ja bych asi sla k doktorovi drive nez ty, ja bych to tak dlouho nevydrzela :slight_smile: (vsecko vim, pravidelne vse ctu i kdyz nepisu :slight_smile:)
10. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ty to nedostanes...jsi těhotná
10. únor 2014 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim ze obe jsou tehotne jak ivet1987, tak danielka1985 :slight_smile:. Je to muj tajny tip, tak jsem zvedava, jestli mi to vyjde :slight_smile: a danielka je tehu uz od minule a ta mrcha co byla nebyla mrcha :P a ty testy jsou proste blbe a nechcou nic ukazovat
10. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 :grinning: víš všechno a my o tobě skoro nic :slight_smile: dobrý...ty jo 7 týden,to jsem trpěla,teď jsem 12 a dneska si to tehulkovani poprvé užívám,je mi skvěle...to nejhorší mám za s sebou.
10. únor 2014 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ja jsem takova, ze spis procitam a malo prispivam :slight_smile: mam to tak vsude i na fb ve skupinkach ve kterych jsem a kdyz uz pisu tak uz to fakt musi byt :slight_smile:. No vsak ja jsem taky nepsala ze jsem v pohode :slight_smile:. Jsem furt, ale fakt furt unavena (dopoledne si chce treba se mnou maly hrat a ja proste nemuzu jsem uplne hotova :frowning2:, dneska jsem byla rada ze jsem vubec neco uvarila, jinak jsem proste musela lezet, to fakt neslo) a dopoledne mi byva taky blujno, ale nastesti nebliju :slight_smile: a odpoledne uz je to trochu lepsi a vecer znovu unava jak prase :frowning2:
10. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
coz mi pripomina ze bych mela jit spat...
10. únor 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jo o tej únavě mě povídej,ale už ti nějak dokážu přejít.Párkrát jsem blila,ale i přes to hubnu,pac nějak zapominam jist...jim až když mě kruci v žaludku a to je taky špatný.2 děti na krku,pěkný divosi,ale zvládat se to dá,ale divím se,že mě nebolí záda a ani břicho...já už zapluju taky do kotce :grinning: dbou noc
10. únor 2014 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste me trapi ucpany noc, sotva si lehnu tak se mi to pricpe a ja pak v noci dycham pusou :frowning2:. Minule jsem to mela taky, ale az ke konci, prej tehotne maji natekle sliznice, tak se to dalo vydrzet, ale tentokrat uz to mam ted a to teda nevim co budu delat celou dobu, nemuzu si kapat do nosu kapky celou dobu ze :frowning2: s tim jidlem to mam naopak, ja zas furt jim, jednou mi to pomohlo od toho ze mi bylo blbe tak si myslim, ze mi to ted bude pomahat asi porad :D a prijdu si uz tlusta :frowning2: nic jdu fakt spat, porad si jen stezuju :D
10. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 no stezujem si navzajem...to jsem měla u syna,furt jedla a tloustla,ale u dcery jsem hubla a teď v tom jedu zase,ale fakt za mnou by musel někdo stát a říct jes...se prejim i jednoho rohlíku.A pak je mi 4 hodiny těžko,fakt i děti toho sní víc jak já...já jsem teda nabrala kojenim,jelikož jsem kojila skoro 2 roky a musela jíst,tak jsem nabrala,ale zase mi jde váha pomalu dolů i zimní bunda je mi volnější a to na jinej zenskej už je to poznat,na mě dyl a řekla bych,že 2 měsíce ještě nebude.Počítám okolo 20 tt už by mohlo růst břicho...uvidíme,ale jak na to koukám zase si bříško neuziju....
10. únor 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stacheta divná nejsi,jsi normálně normální jako já :grinning:ale je fakt že to ovulku budeš mít taky souplou,ale u mě jí neukazala ani bazalni teplota...jsem 20.11 byla na vyvolavacce, 25.11 jsem to dostala a 4.12 otehotnela dle ultrazvuku,ale teplota stoupala až kolem 16 a to už jsem dávno byla těhotná.A litala nahoru a dolů a až koncem prosince vystoupla nad 37 a držela se.qjá už jsem pak nemerila,co jsem zjistila, že jsem těhotná.
10. únor 2014 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 no, uvidíme:D..dnešek ten test mi dal:D..jsem dostala malem infarkt:D..myslím, že se zatím nikomu nezadařilo takových variant, prvně duch, pak bílo bez jakkékoliv čárky, pak čárky na stranách,pak jen jedna čárka po špinění , minulý týden zase jen jedna čárka a dneska to, co jsem sem dala...a aby toho nebylo dost, tak auto se mi vysralo,telefon se mi porouchal, notas mi odešel, a dneska jsem si nemohl uvařit ani blbé kafe..takže..hodně silně pochybuji, že u mě něco vyjde:D..pokud se mi zadaří, tak budu slavit:D
10. únor 2014 ve 22:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem o dnes měla dostat a toto je prvotní výsledek. Co vy na to? Ještě bych měla dotaz, co si myslíte o pití kontryhelového čaje na začátku těhu? díííky :astonished:
11. únor 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se omlouvám, že je testík vzhůru nohama, ani jsem pak nevěděla, že si čistím zuby....
11. únor 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano devcata! Prvni noc za nama.... to stoji za to vam povim...
11. únor 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik no krasne!!!!jen at sili a je vse ok. Gratuluji!
11. únor 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarsik parada, myslím že je to jasné. Mrcha nedošla, na testů // gratulace !!! Za dva dny zkus znovu ale myslím že už bude jen sílit :wink:
11. únor 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek