• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin dobré ráno, jak se držís? Co te dneska čeká ? Budou teda zase kontro lovat jak to vypadá? Třeba se to ještě všechno v dobré obrátí. Drzim palečky !!
11. únor 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova děkuji, v pátek opět zkusím a uvidíme, jestli bude sílit.
@lupinpupin myslíme na tebe, tak nám hnedky dej vědět, co se s tebou bude dít
11. únor 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik Je to tam :wink: gratuluji...
11. únor 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarsik Krásné !! Gratuluji !!!!!!
11. únor 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice @lenkasaf děkuji, všm posílám těhu bacil a to hodně velký :grinning:
11. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik No kéž by, já mám dostat mrchu o víkendu, tak jsem zvědavá. Ještě jednou gratulace a ať je vše OK ! :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarsik je krásnej testik.Super další těhotná.:wink:
11. únor 2014 v 08:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf děkuji i já držím všechny palce :wink: ať ta mrcha nedorazí
11. únor 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 a co máš s testem?Já tu nic nevidím,tak nevím jak to dopadlo
11. únor 2014 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, ještě se tady teď čeká na danielka1985 a ivet1987, tak jsem na ty holky zvědavá. docela nás napínají, že? :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ale je to takove docela prijemne stezovani ze? :D jak ja bych taky chtela hubnout... :frowning2: hold patrim do te druhe skupiny :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no kdyz to tak cte clovek naraz, tak je to fakt drsne :slight_smile: a prave proto rikam ze ji tehu a ty testy jsou proste blbe :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik je to tam :slight_smile: parada! Gratuluju! At sili a vse je v poradku :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmarsik no to mě povídej,jsem napnuta jak ksandy....jen ten začátek když člověk má pozitivní test je krásnej...já to teď budu říkat moji mámě a vím,že radost mít fakt nebude...ale nechávala jsem to až budu ve 12 týdnu,určité zase řekne o potratu,ale mě je to úplně jedno,ale fakt úplně...já si ty děti živím s přítelem a je to naše věc kolik těch dětí budeme mít....a nebo ji štve,ze ona měla 3 děti a každý s jiným chlapem a u ty prostřední ani neví s kým a já čekám už 3 s jedním a tím samým :grinning:
11. únor 2014 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak si myslím, že to jsou fakt jen hormony, už tomu nevěřím :frowning2:
11. únor 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 já u kluka taky nabirala,ale u dcery jsem od druhého do 5 měsíce blila,to byl děs a teď nechutenství....a bohužel patřím mezi. ty co pribiraji i po vode.Všichni v rodině jsou obézní,já se držím zatím jen na nadvaze :frowning2: ale až dokojim 3 dítě,tak se budu snažit zhubnout asi 10 kg...uvidím jak teď dopadnu.
11. únor 2014 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no my bychom tedka radi holcicku, tak doufam ze to nic neznamena ze pribiram a nebliju :slight_smile: samo budem radi i za kluka jen at je zdrave ze, ale prece jenom... ;) jinak s tim hubnutim, ja jsem ted v lete neco shodila, tak jsem si to moc dlouho neuzila :D :( no treba se mi to za takove dva roky podari znovu :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já taky vyčkam, než to budeme šířít po rodině. Naši na to sice netrpělivě čekají a kdyby mohli, tak nám k tomu budou i svítit, ale dnes se to dozví jen přítel. Naše malá to vypráví ve školce už od nového roku i když to nebyla pravda...prostě si to tak hodně přála. Z mamky si nic nědělej, správně píšeš, že si svoje děti živíte sami.
11. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik no tak to vypadá na velikou gratulaci :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tj docela drsne, asi nemas s mamkou moc dobre vztahy co? :frowning2:
11. únor 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 děkuji, jen na tebe se stále čeká. sežeň dobrý těhu test a hurá na to, však už to není možnéééé :grinning:
11. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 určitě jo uvidíš :wink: no já to vždy poznala podle kyselých okurek,u kluka jsem nemohla ani cítit lak a u dcery jsem je jedla a včera se mi jedna sklenice dostala do ruky a potom už nebyla.A ještě jsem je zajedla svým večerním ritualem,2 pomeranče
11. únor 2014 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a zkoušela jsi testik?
11. únor 2014 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik jj přesně tak :grinning: vůbec mě to nevadí a jestli bude mít kecy,tak polozim telefon :wink: je my to fakt jedno co si říká...a že se jí nehodí bejt v 50 babou???no mě se hodí bejt ve 30 naposled mámou malého miminka....budu rodit asi měsíc po svých narozeninach :grinning:
11. únor 2014 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 asi takhle mě si pořídila jen proto, aby mohla jít z domu,Lucinu z nevery a Pavlinu jen proto,že chtěl dítě její manžel...nikdy neměla materskej pud,nadrzovala furt jen Lucine a vadí jí jakej mám život....Lučina si udělala.maturitu na kuchař číšník,ale že já jsem odnatueovala na elektro prumyslivce to nikde neříká....všechny 3 si drží od sebe,žije s tím nejvetsin debilem a vydává ho za manželava moje děti nutí at mu říkají dědo....moje děti mají.jen jednoho dědu a to mého biologického otce a to nechápe....návic jsem měla zkažený dětství,otcim mě nesnášel a vůbec není ráda,že nehekan a jsem narozdíl od ní spokojena a šťastná.Co by zato jiná máma dala....no prostě se za svojí mámu stidim....brala bych jinou...ale....
11. únor 2014 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 najed na stranu 163 a uvidíš:D
11. únor 2014 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik gratuluji...a v kterém dc sis ho dělala?
11. únor 2014 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jinak těhu asi enbudu, zítra to mám dostat, a od rána mě tlačí podbřišek jako kdyby si mrcha začala nacházet cestu:/..takže se uvidí..
11. únor 2014 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dobrý no...tak uvidíš zda mrška přijde v celé své kráse :slight_smile: na tebe ty testy fakt mají alergii, já si nějak nemůžu pomoct....ty jo to utíká,za 14 dní ve středu zase na gyndu :grinning: tam jsem fakt furt.
11. únor 2014 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 že jo vid?já mám pocit, že dojde, tlačí mě podbřišek a zítra je první den mrchy, nejpozději v sobotu, tak se uvidí...jinak kdy tobě vyšel test v kolikátým dc?..no, já jdu na kontrolu až v březnu:D...jinak držím palce at je vše ok na kontrole:slight_smile:
11. únor 2014 v 09:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek