Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
stacheta
11. únor 2014
@verik2 je tak to gratuluji, jak se vyvolava ovulka?
ivet1987
11. únor 2014
@monikaklosova No když to vyjde tak půjdu k doktorce když budu 6+2 tt 😃
danielka1985
11. únor 2014
@verik2 hehe, ja si maximálně nahmatam, teda vidím, prezrany žaludek 🙂jinak mi je dobře
nikipos
11. únor 2014
Holky, tak se po delsi dobe zase hlasim, tentokrat ale se spatnymi zpravami 😞 Dnesni utz v 7+2tt ukazal 11 mm velky vacek, ktery je ale s nejvetsi pravdepodobnosti (dle dr. na 99😵 prazdny 😞 Dr. mi vzal krev pro zjisteni hcg (vysledky budou ve ctvrtek) a objednal me na pristi utery na kontrolu, z ktere me nejspis objedna do nemocnice na odsani "obsahu" z delohy... tedy pokud nezacnu samovolne krvacet - to bych musela jet okamzite 😞
ivet1987
11. únor 2014
@nikipos Nenenene, co nám to tu holky děláte, vy naše naděje 😞 Pevné nervy!!
jaropa
11. únor 2014
@nikipos počkej na výsledky, uvidíš, co bude za pár dní .. držím palečky
jaropa
11. únor 2014
@ivet1987 co Ty Ivet? Pořád nic? Co test - kdys naposledy zkoušela?
nikipos
11. únor 2014
@jaropa Dekuji, ale na pozitivni vysledek moc neverim. Mela jsem takove divne tuseni, protoze mi vymizely vsechny priznaky 😞
nikipos
11. únor 2014
@ivet1987 Dekuji!
andrusinka
11. únor 2014
Já se snad tuhle dobu bojím i otěhotnět 🙂 😞 holky držím Nám Všem palce
jaropa
11. únor 2014
@nikipos jaj .. to bohužel znám... tak se hlavně drž 🙂 bude zas dobře.. ale víš, že naděje umírá poslední ,o)
andrusinka
11. únor 2014
@nikipos to je mi líto
ivet1987
11. únor 2014
@jaropa Pořád nic, mrcha nikde. Kukni na stranu 171, dala jsem tam fotku dnešního testu 😃
jaropa
11. únor 2014
@ivet1987 je tam! To je pecka po takové době! 🙂 já myslím, že je to doma 😃
ivet1987
11. únor 2014
@jaropa No uvidíme 😃 Já na takové lovení duchů po několika hodinách nevěřím 😃 Ale snad za pár dní bude 😃 Jako bylo načase, naděje dodána 22 DPO 😃
danielka1985
11. únor 2014
Holky, co to tady čtu 😞fnug
jaropa
11. únor 2014
@ivet1987 není nad to být pozitivně naladěná! 😎 kdy jdeš k dr?
lupinpupin
11. únor 2014
@nikipos drzim palce! Me ceka odsati zitra...jeden vacek prazdny a v druhem mimi, ale bez akce. To zvladneme neboj.
lupinpupin
11. únor 2014
@danielka1985 radeji necti....jsem myslela, ze jsem nasi skupince vybrala spatne veci ja, ale asi bohuzel ne :-|
lupinpupin
11. únor 2014
Holky, k veceri dukatove buchticky....mnam to jsem se nazrala...bylo na case a od pulnoci zase hladovka :-N tri dny pomalu hladem....to ten muj pupek bude brzy dole a po tehu ani pamatka.
nikipos
11. únor 2014
@lupinpupin Dekuju! Taky ti drzim palce a preji hodne sil do dalsiho snazeni. Je to smutne, ale co nadelame... to je holt zivot, i kdyz nekdy je hodne podelanej 😞 Nevis jestli se to dela v narkoze? Byla jsem u dr. nejak mimo, tak jsem se zapomnela zeptat
teok
11. únor 2014
@lupinpupin
@nikipos holky, drzte se!!!
nikipos
11. únor 2014
@jaropa Dekuju! Moc me to mrzi, ale to je tak vsechno co muzu delat 😞 Snad to jednou vyjde...
nikipos
11. únor 2014
@andrusinka Me taky 😞
lupinpupin
11. únor 2014
@nikipos jj dela se to v celkove narkoze, zakrok trva asi 10- 15minut. Pak se lezi 30minut na dospavacim a pak po 4hodinach se vstava a druhy den se jde domu. Zitra ti muzu dat vedet vic informaci.
Bohuzel po me zkusenosti jsem skepticka a myslim si, ze aby tam byl mrnousek uz videt pokud jsi v tom tydnu co jsi...ja mela koncem 7tt 8mm mimi... Ale i tak ti drzim palecky, aby tehu bylo mladsi a mimi se rzy ukazalo
lupinpupin
11. únor 2014
@nikipos neboj, dame si v kvetnu dalsi kolo 😉 nebo v dubnu...zalezi jak budeme nedockave...dnes mi doktor rekl ze staci po 6-8 tydnech 😃
lupinpupin
11. únor 2014
@nikipos jo a s tema priznakama mas pravdu. Si myslim ze miminku prestalo srdicko tlouct asi ve stredu vecer a nebo ctvrtek...pak se priznaky zmirnovali...sice blivno, ale ne tolik, ale to clovek vidi az zpetne. Kamaradka byla v tehu unavena a nedavno mi povida, ze je ji uz nejakou dobu dobre a presne v to obdobi kdy ji zacalo byt dobre, tak potratila.... :-S
danielka1985
11. únor 2014
Ja jdu koukat na film radši, jsem trochu rozpolcena a navíc od zitra se uvidí, zda mrcha vyhraje, doubrou a držím palecky lupinpupin 🙂
danielka1985
11. únor 2014
@lupinpupin vše špatné je k něčemu dobré
nikipos
11. únor 2014
@lupinpupin Ja si taky myslim, ze by byl videt. Vacek se zvetsil ze 4 mm na 11 mm... tak si myslim, ze pokud by tam neco bylo, muselo by to byt videt. Preju ti na zitra hodne sil a rychle "uzdraveni". Urco mi pak dej vedet, jak to probiha - info se mi bude hodit. Dekuji ti za podporu!

Začni psát odpověď...

Odešli