• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@faminka no jo ale jsem už 43 DC :grinning:
@verik2 nepomohlo :grinning: tak měla bych být 5+3tt :grinning:
13. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to zni pozitivne, tak to je fajn. doufam, ze v ramci moznosti je ti dobre.
13. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pokud fakt jsi, tak bys mela mit nejake priznaky tehu. mas?
13. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dávám tomu u tebe těch 6 neděl a budeš se snažit :wink: a zachvili budeš zase koukat na 2 čárku,hlavně že to máš za s sebou a čeká tě ta příjemná část tulenicko a pak radost no to už mě nepotká....i když teď naposled mě ty 2 čárky poprvé v životě překvapili,vždy jsem věděla,že se ukážou,tak z toho posledního mimi Mám největší radost,ale taky starost..qq
13. únor 2014 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo podle poslední menstruace,ale k oplodnění dojde o 14 dni dyl.....uvidíš já bych jen řekla,že testy jsou na tebe krátké a ty budeš těhotná...takový zpoždění jsi nikdy neměla
13. únor 2014 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Příznaky jsou :grinning: Bolí prsa, bývá mi zle, často chodím na záchod, bazální teplota vysoká atd :grinning:
13. únor 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 ty si pěkný unikát přírody:D
13. únor 2014 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, ty bláho, a prej když, je jinak zakloněná děloha,tak je problem:slight_smile:
13. únor 2014 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a uvidíte že těhotná nejsem a menses nemám a všechny příznaky jsou jen psychické vsugerovane :grinning:
13. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to nee, to musi klapnout. ja mela u obou tehu hned zacpu, podle toho jsem to bezpecne poznala. ale jinak zkraje vubec nic.
13. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ahaaa! tak to te pekne napina to tvy telo!!!
13. únor 2014 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 si v tom..jen si unikát, že ti hcg neukazuje v moči:slight_smile:a kdy jdeš k doktorce?
13. únor 2014 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ve středu, nemůžu se dočkat :grinning:
13. únor 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 hehe.tak to už asi půjdu na další kolo:D..
13. únor 2014 v 10:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 není,protože je děložní hrdlo nakloněné dopředu a spermie lítají rovnou do hrdla....máme to v rodině všichni a jsme tehotny hned...třeba u Tynky jsme na to skočili 3x za celý cyklus a byla jsem těhotná...a jen jednou 2 dny před ovulaci a bylo zaděláno,právě naopak tydle ženy nemají problém otěhotnět,já už čekám 3 dítě,máma má 3 děti,Babi byla 3x těhotná,s tím posledním ji léčili na zánět ledvin a ona pak zjistila,že ke těhotná,tak musela na potrat a její máma měla 5 děti...a všichni máme zaklonenou delohu :grinning:
13. únor 2014 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo až uvidíš na.ultrazvuku fazolku,tak budeš koukat jak blázen :grinning:
13. únor 2014 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 aha..já ani nevím, jak mám dělohu , jen mi gyndař říkal, že je vše ok..tak uvidím, v naši rodině je taky plodnost, jsem z pěti dětí a jsem 10ti násobná teta, táta je z osmi děti a máma ze čtyř..takže jsem zvědavá na sebe:D..njn...tak to nemusíš znát vychytávky:slight_smile:..jinak počkám týden zda ms dorazí a pak skočím koupit test..takže ted se pravda ukáže i u mě:D
13. únor 2014 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to ja ji mam zaklonenou take, 2x to zafungovalo - otehotnela jsem hned a ted to holt je k nicemu, kdyz to stejne nejde :angry: To si nevyberes, proste bud to jde, nebo to nejde. Tak se musime snazit a doufat i nadale.
13. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já na to teď po 3 taky čekala 3 a půl měsíce...ale já tam toho měla víc,na mr doktoři koukají jak na exota,že jsem vůbec otehotnela....už se jich divilo asi 5 :grinning: tak uvidíš,třeba na to jen moc myslíš,já otehotnela v době,kdy mě doktor řekl,že jsem neplodna.....a bum i když já tam byla 7.12 a 4 jsem otehotnela,tak to měl pravdu v těch době jsem neplodna byla :grinning: ale můžeš mít třeba souplou ovulaci....
13. únor 2014 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no hlavně,že delohu máš :grinning: :grinning: no koukám,tolik dětí,já mám 4 nevlastní segry a teta úsměvem jednou...ta pak 2 děti potratila,ale to měla díky nemoci :frowning2:
13. únor 2014 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, si zázrak přírody:D...třeba ještě stihneš pak další dvě:D
13. únor 2014 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ja si prave myslim, ze na to zacinam vic myslet az ted, tim jak to nejde. Protoze obe deti byly hned, tak me ani nenapadlo nad tim nejak jinak uvazovat, proste se rozhodneme a ono to bude. No, pekny prd. Takze tim padem ja ale vlastne nic nevim, nemusela jsem predtim resit kdy ovuluji, zda vubec a kdy jsou ty spravne dny a tak. No, tak ted jsem zase aspon o neco chytrejsi.
13. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dej mi pokoj,s hypotekou uz víc děti nechci.....
13. únor 2014 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :slight_smile:..třeba vyhrajete a splatte ji:slight_smile:
13. únor 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím z pohodlí domova :slight_smile:....jééé to je paráda a jak je mi fajn. To je super!
Díky Vám všem holky za podporu! Jste zlatíčka!
13. únor 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@donia to já nikdy taky neresila nějakou ovulaci..kluk byl přes prášky,holka ihned po vysazení a teď taky byl problém,ale o to víc je to pro mě vzácnější....chce to na to nemyslet,já taky dřív mysela,každej měsíc dělala testy,připadala si tehotně a stejně vyvolavacka yo jistila,akorát v prosinci nic,říkala jsem si těhotná nejsem.A pak cumela jak husa do flašky na pozitivní test :slight_smile: prostě jsem to hodila za hlavu,říkala si,že od květnového budem řešit s doktorem,na nic nemyslela a bylo zaděláno a zrovna se takhle blbě povedlo,chtěla jsem rodit v zimě,tak mám termín v srpnu a štve mě to,ale nic svými neudělám...todle člověk neovlivní,pozor jsme si nedávali a bylo to hned... fakt vypust to z hlavy,tak nabito mysli bejvalej,už lítají po doktorech oba v pořádku a za 2 roky neotehotnela,prostě nabito furt myslí a to je špatný...tak si zkuavrikat,že chceš mimi až za 3 měsíce,že teď nechceš a budeš těhotná,věř mi :wink:
13. únor 2014 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jé to je dobře,že ti je fajn...od toho jsme tady,podpora je důležitá,hlavně že to máš z krku....no budu ti závidět to tuleni,že mě bude jeptiska :slight_smile: jednou za měsíc je to bída,ale já víc nechci....ty si uzivej malou a pak snažení a tentokrát dělej jen 1 mimco :wink:
13. únor 2014 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihihi...ale víš, že musíš i trošku odpočívat,takže ted si dej pauzu s dorty:slight_smile:
13. únor 2014 ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak stejně další těhotenství s myomem už nedám,nemusí si predstavit jak to bolí když rostl,jsem ráda,že je klid už mě holi jen záda v kříži.... to poslední těhotenství stojí za to,navíc jsem 3xx spinila,furt u doktora,děj mi pokoj nechám to na mladších :grinning: už půjdu do důchodu :grinning:
13. únor 2014 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos Ahojky, tak jak jsem slíbila,tak píšu průběh.... Nejhorší na všem u mě bylo čekání kdy už příjdu na řadu. Samotný zákrok byl na pohodu...odvezli mě na sál,tam me přivázali ke koze, dali kanylu do žíly a do té mi dali anestezii a za pár vteřin jsem nevěděla co se děje. Pak jsem se probudila až na pokoji, nic nebolelo, jak kdyby mi snad ani nic nedělali. Po chvilce jsem teda cítila jak trošku krvácím a takové tlačení v podbřišku, taková mírná menstruační bolest,ale to za chvilku taky přešlo. Po 4hodinách jsem mohla vstávat z postele, nic nebolelo, nic jsem necítila...došla jsem se vyčůrat a hurá na večeři. Tím vše zkončilo a pohoda. Ráno jsem mohla do sprchy a tradá domů. No a za 14dni se mám ukázat na kontrole u své gynekoložky.
13. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek