• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@danielka1985 neboj, určitě dodržím 6ti nedělí, řece jen je to pěkný zápřah a nechci nic riskovat...... budou prostě všichni hlady bez dortů :grinning:
13. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, já jsem taky ráda, že to je za mnou a mám klídek...ted si dám pohodičku a v dubnu nebo květnu se na to vrhneme a uvidíme.
Ráda bych 1mimíska,ale pokud se zadaří zase dva, tak se nic neděje...hlavně,aby bylo vše v pořádku a tak jak má.
13. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to je dobře, že to máš za sebou a bez potíží. Dáš tělu pár týdnů na zotavenou a hurá na to. Já taky, pokud teď o víkendu přijde mrcha, tak se další snažení bude konat až v dubnu, květnu, neboť v červenci jedeme na s přítelem na dovču, tak pokud by se teď zadařilo, tak nechci jet s břichem. Neužila bych si to, byla bych v nervách, že se něco může stát. Takže se pak připojím k tobě. :slight_smile:
13. únor 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf děkuji, no já být tebou,tak bych raději jela na dovolenou v druhém trimestru než v prvním trimestru. První je přece jen rizikovější...tak popřemýšlej. A kam jedete na dovolenou?
13. únor 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 do důchodu?tak mladá?:D...hihi..
13. únor 2014 ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No uvidím, třeba se nezadaří ani v tom květnu a nepojedu vůbec jako těhu. Jedeme do Chorvatska.
13. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 prosim te, to mi vysvetli co vidis vyhodneho na tom rodit v zime? Ja bych si to s tebou s tim terminem hned vymenila. Me kdyz to vyjde ted nekdy, tak to vychazi na zimu, ty uz mas srpen dany. To bych klidne menila, ja zase naopak chtela leto. To mi prijde hodne prakticke, deti mam duben, cerven a nemuzu si to vynachvalit. Jenze to bych musela cekat az do leta, nez se snazit, aby mi to zase tak vyslo a na to uz nemam bohuzel cas.
Ja tomu i verim, co pises. Ja nechtela deti na zimu, resp. hlavne na Vanoce a tak okolo, nikdo nema cas a chut neco slavit, darku malo, kdyz jsou Vanoce atd. tak tim spis, ze se rouham a nechtela bych to tak, tak to tak vyjde :grinning:
13. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 není možné aby ovu byla až 29 dc? já myslím že ne. http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
13. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak vitej doma a hlavne na sebe ted davej pozor, at jsi brzy uplne v poradku. Verim, ze se na tehu tesis, ale urcite nic neuspechej. Lepsi mesic pockat, nez aby nebylo telo jeste uplne ok.
13. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Taky jsem vždy chtěla dítě na jaře :slight_smile: Třeba se mi to ještě splní,uvidíme.
13. únor 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf No to me treba taky, zalezi kdy se zadari. Jaro / leto na porod by mi vyhovovalo, ale predstava, ze tim padem by se nam jeste dalsich x mesicu nezadarilo me desi.
13. únor 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 se ti ten graf uz nejak nevejde na stranku :grinning:
13. únor 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No to mě taky, už mi začíná hrabat z toho, jak se pořád kontroluji a dělat to tak ještě x měsíců ? Hrozná představa. Ale to za nás stejně vyřeší příroda, my můžeme jen chtít.
13. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pokud si měla 29 dc, tak to bys měla zhruba jako ja dle mého cyklu,sice jsem ji nezpozorovala,ale byla to zhruba polovina mého cyklu:slight_smile:
13. únor 2014 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To je dobře že už jsi doma a máš vše zasebou, tak pořádně odpočívej ;) naber nové síly a hurá do dalšího snažení ;)
@ivet1987 Z tebe se asi picnu :D jestli nebudeš těhotná tak tě zvu na panáka nebo na dva :D :D s tebou to je napínavá story ..... jsem zvědavá jak dopadneš :wink: Příští týden nám tu budež ukazovat fotku fazolky :D vsaď se ;)
Jinak dneska jsem se s mrchou rozloučila, pokusila jsem se ji vysvětlit že když se teď toulala týden ať příští měsíc už nechodí vůbec, není vítána :D Takže hurá do dalšího kola snažení :wink: DRŽTE PALCE
13. únor 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jinak dneska jsem 5 DC - kdo se ke mě toto kolo přidává ;)
13. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no preci jaaaaaa :grinning: jsem 6DC. pokud nebudu brat to spineni pred. klasicka ms prisla minulou sobotu
13. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja ti utrkla.Dnes jsem 15DC a vcera na utz uz folikul nebyl...takze dej se vule prirody :wink:
13. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice no jo mě se mrcha flákala ... :frowning2: jinak už bych taky dneska byla zak 12-13 DC ;) nevadííí jen běž napřed a těším se na pozitivní test ;)
13. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jooo vlstně ;) tak budem spolu nahánět ovulaci ;) měříš teplotu testuješ nebo nějak se hlídáš ? ;)
13. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no ted jsem se poprve vybavila ovul.testy. nikdy jsem to nedelala, tak snad to neco ukaze. jako my se snazime obden, takze na tom uz nic nevymyslim, ale chci si potvrdit, ze ovuluji, protoze uz mi to prijde divne, ze obe deti hned a ted stale nic.
13. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no vidis jak se to meni. nejdriv jsi byla jako prvni smutna, ze to nevyslo. pak postupne nam vsem :frowning2: a ted jsi na tom nejlepe, jsi na tech spravnych dnech uz ted
13. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky skočím pro testy a budu testovat... jsem zvědavá, minule cykly si myslim že nikdy nebyly uplně 100% pozitivní. Každopádně i tato MS byla konečně taková jaká by podle mě měla být. Po vysazení HA jsem to měla jeden den silné a další už jen slaboučke, něbo špinění a max tak 3 dny..... Teď už klasická 4 dny + dneska ještě dojíždí :slight_smile: Tak možná že se tělo dává už konečně dohromady a začne fungovat ovu přijde v plné síle a pak už budu hledat // :slight_smile:
13. únor 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova to je dobre, ze uz to mas klasicke. je to sice neprijemne, kdyz je to hodne, ale je to znamka toho, ze sliznice poradne narusta a tak v pripade oplodneneho vajicka by se melo hezky kde uhnizdit.
13. únor 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No spis jsem zmatena...u doktora pondeli a streda.V pondeli 15mm folikul,ve stredu uz byl pryc...ale ovu testy negativni :frowning2:
13. únor 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky začlo mě hodně bodat na vaječníku,doufám že to není cysta :frowning2: Fakt to bolí. By vysvětlovalo proč nemám mrchu.
13. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jaaaa, jsem 4DC
13. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já jsem 7dc:slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 to si nemyslím, kdyby si ji měla, tak můžeš mít i ms a navíc by ti v kuse bolel vaječník
13. únor 2014 v 15:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No teda holky, vy jste skoro všechny pěkně na začátku a jedete spolu do nového kola...jééé jak já bych se přidala. ale určitě to uteče a bude to brzy tady a budu zlatá tečka na konec, protože vy ostatní už budete pěkně těhulky jasné! :wink:
Jinak s tím kdy se prcek narodí...mě vyhovovalo září, na porod dobré počasí, žádné vedro a venku ještě pěkně na užívání procházek. Těšila jsem se, že to bude to samé,ale to nevyšlo,tak ted je mi to uplně jedno...hlavně at je to vše v pořádku. Přece to je nejdůležitější :sunglasses:
13. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek