• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin víš jaké je to čekání hrozné?...štěstí, že se na pár dní nezastavím:D...
13. únor 2014 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 mě o čekání něco povídej....já to vím až moc dobře. Neboj, teď se ti dají hormony dohromady, příde pořádná MS a pak pořádná ovulka! A nebo MS už nedorazí a dorazí // :wink:
13. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No tak kdyz vidim tvoji hladinu hcg, tak me optimismus prechazi :frowning2: Ach jo, to cekani bude hrozne. Nejhorsi na tom je, ze od vysazeni pradku vlastne porad jenom na neco cekam - na MS, pak na pozitivni test, jestli bude carka silit, jestli bude neco na utz...
13. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Dekuju! Jste tady vsechny moc hodne :slight_smile:
13. únor 2014 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos no jo, musíš brát, že já jsem tam měla dvě a to je pak až trojnásobné... A kolik že si měla ty?
Mě to nestihlo ani nějak klesnout...já myslím, že mimi přestalo tlouct srdíčko minulou středu a nebo čtvrtek a proto se i tak čekalo jestli to tak doopravdy je,aby doktoři měli jistotu...
13. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No, já totiž přesně nevím, protože jak jsem byla zase vystresovaná, tak si nedokážu vybavit, jestli mi sestřička řekla, že to bylo 4tis. nebo 40tis. :frowning2: Říkala mi to jako první informaci na začátku telefonátu a já jsem byla úplně mimo :frowning2:
13. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos aha, tak 4tis by bylo asi malo, ale 40tis by bylo dobre....no ono by to chtelo jit hlavne za dva nebo 3 dny znovu, aby se videlo zda se ta hodnota spravne nasobi....to nejdes?
13. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ne, jdu az v utery a myslim, ze mi spis rekla 4tis. No uvidime. Nejak to dopadne...
13. únor 2014 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No ja vubec nevim co si myslet...kam se mi folikuliky podely a proc byly ovu testy negativni :frowning2: je to cele dibne i pres sledovani dr. :frowning2:
13. únor 2014 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 no to já nikdy neresila,já u kluka i přes HA a dcera hned po vysazení
13. únor 2014 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to je právě to,jsem horkokrevna a vidina bachoru v létě,když při 15 stupních litam venku v tričku a kratasech a je mi horko nic moc,navíc v těch parakach miminko nechce jist..takhle říjen a únor a úplně super,chtěla jsem zase rodit třeba říjen,ale smůla...zpět to nevezmu a holt budu muset přežít léto a na ty horka se netesim,teploty nad 25 mé a dětem nedělají dobře.....fakt a v létě se pařit na porodnim sále...děkuji no neníc nenadelam a budu doufat,že léto bude mírnější,stropy nechci ani vidět.....jsem asi divná co...prostě zimu a léto pretrpim,v zimě zase smích si na něm lámu ruce
13. únor 2014 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin teda to bude chvíli trvat než to vucuras...to víš děti je uražená,že jsi si dovolila někam odejít..děti :wink:
13. únor 2014 ve 22:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 tak to jo, to chapu. to ja zas kvuli obleceni, ze s pupkem v lete vybehnes jen v tricku a kratasech. a mimi po kojeni taky vezmu ven jen v body tak jak usne. zadne navlekani do kombinez a tak. ja rodila druhe v desnem vedru a fakt nic moc, ale taky zalezi jak je porodnice vybavena. v zime maj zas pretopeno. no uvidim na kdy mi to nakonec vyjde.
13. únor 2014 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos hodnota 40 tisíc by byla správná,měli by ti brát znova krev,zdá se zvětšuje a uvidíš,třeba fakt teď něco vidět bude....u mě se taky čekalo dyl,7+0 žádná srdeční akce a v 8 +2 už bylo vidět pěkně....a i ta fazolka v 6 týdnu a nic moc vidět nebylo,já nevím jak tvůj,ale Muj gynekolog má ultrazvuk z doby krále klacka a jen ten vnitřní....od 12 tt už nedělá,ti budu muset do Benešova,Tomu věřím,jsou tam fakt dobrý....ono kdybych své 1 dítě rodila v Příbrami,tak by nepřežil,ale urychlili porod,leželi mi na břiše,tlačili se mnou a kluk se naštěstí neudusil plodovou vodou,měla jsem ji tolik,že to v životě nevideli....proto jim věřím se vším....ale naděje umírá poslední,věř a bude ti dáno!Jsme tu všichni s tebou :wink:
13. únor 2014 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia u nás není pretopeno vůbec v zimě....já nevím,ale mě děti spí v těch vedrech už špatně,oblékání děti mě nevadí a já si dám přes triko jen bundu...takže pohoda.Je to lepší i na plíce,tím studeným vzduchem se krásně roztahujou a miminko líp dýchá.....a já letos letos ani nepreziju,jakož to alergik,vždy mě v těhotenství zmizeli,ale teď prskam už měsíc a to nic nekvete,se v létě uprskam a nic na to brát nemůžu,ty silnější prášky se v tehu nesmí.Děti nemají zatím nic,ani pyl,seno,prach...to je dobře,tak uvidím jak ten poslední prcek,co začíná pěkně růst...delohu mám už k pupiku a není na mě vidět nic....
14. únor 2014 v 06:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to si spis uz odovulovala ne kdyz to tam pak uz nevidel? Nekdy ty testy fakt nejsou spolehlive... ja ovulovala v utery, tak me ted ceka 10 dni cekani, to zas bude:slight_smile:
14. únor 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak ja jsem taky bohuzel alergik. uz ctvrtym rokem chodim na vakciny, ted uz jen 1x za mesic na injekci. musim si prave hlidat kdybych otehotnela, tak to resit s dr. zda pokracovat nebo ne. tyhle udrzovaci se pry mohou, ale zalezi na rozhodnuti dr. takze kazdy mesic cekam zda dalsi davka bude nebo budu tehu.
14. únor 2014 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, dříve jsem nemohla napsat,jelikož jsem měla práci, jinak další den spoždění:slight_smile:musí to vydržet do neděle a pak testnu:slight_smile:
14. únor 2014 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andrusinka jsme stejný DC to budem testovat nastejně já jsem dnes 8DC ovulku začnu testovat v neděli většinou jí mívám 12-14DC tak uvidíme :wink:
14. únor 2014 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@donia tak to já chodila jen 2 měsíce a pak jsem otehotnela,ale to se museli vyradit...kolegyně stejně říkala,že nepomáhají a já měla jen na pozdní traviny a teď mě už vadí jaká koliv travina,takže na vakcíny prdim,nepomáhají mě,spíš to je horší a v tehu mě alergie vymysleli,po porodu kluka zmizeli a po dcerce vrátili,ale prekopany...takže se mi to mění jak ponožky
14. únor 2014 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviks No já jestli proběhla, tak taky pravděpodobně v úterý. V pondělí folikul byl...ve středu odpo už ne...takže kdy to testnem?
14. únor 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem ted 28dc a cca 9-10dpo, ms by mela prijit v po. Nicmene od vcera divne bolesti v podbrisku- jine nez obvykle a rotahle zornicky, bolest hlavy a v krku je mi desne :frowning2: tak mozna nemoc. Dnes zaludek na vode. Fotim prubeh jak ovu testama tak uz i tehu par dni (ze zajimavosti ):grinning:.... zatim to vypada takto viz.foto - prijde mi ze ovu test tmavne..
14. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevydržela jsem a přeobjednala jsem se na pondělí :grinning:
14. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ivet1987 se ti nedivim, tak sup, sup, at uz mas po kontrole :wink:
14. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak drzim palcaky :wink:
14. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 ovu vidim na 5.2. tak to budes muset jeste par dni pockat, nez by na tehot. testu bylo neco videt. Tak drzim palce at to vyjde.
14. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 se ti nedivím když nevíš na čem jsi....testovala jsi???? jestli se zase nebude konat prekvapko :wink:
14. únor 2014 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@smouliiinka2 já taky bych řekla toho 5.2 že byla nejsilnější....tak uvidíš,každopádně na tehu test bude určitě brzo
14. únor 2014 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 j o jo uvidím až dojdu domů :grinning:
se nedočkam,jdu tam až ve tři.
14. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ju ju spíše ty ovu dělám z důvodu, že se píše že i ovu test by měl dříve odhalit případně těhotenství , že by měl také tmavnout. :slight_smile: přikládám jednu ukázku z jiné diskuze. Prostě pokus :D kdyby to náhodou vyšlo tak jak reaguje i ovu test.
14. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek